Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kafa? Da li je pijete?

Da li pijete kafu? Skoro sam gledala na YT Dr iz Batuta koji prica da je kafa otrov. Iskreno, momentalno sam je izbacila, a posledica toga su bile trodnevne uzasne glavobolje. Mesec dana sam izdrzala bez kafe, pa se opet vratila, ali pijem samo jednu soljicu dnevno. Ja kafu pijem 15 godina I nije mi lako da je se odreknem. Mada, mislim da je sve u glavi, I da se bez kafe itekako moze. Sta vi mislite?
2019 01 22
Sabijam kafu, bukvalno sve vrste, espreso obožavam, nikada se ne bih odrekla, makar riknula u 40toj :D
2019 01 22
Više pijem kafu,nego što jedem :')
2019 01 22
I ja vise pijem kafu nego sto jedem. Cigarete sam ostavila pre godinu i po, mislim da moze i kafa da se izbaci, kad mogu cigarete moze i kafa sigurno. Ali ja obozavam je <3 Tursku najvise, i nes bez secera.
2019 01 22
Obozavam kafu,sve vrste,ali imam aritmije od nje.Tako da je sada pijem samo ujutru ili u kaficu,a kao zamenu kupila sam neku kafu od zitarica pa sada nju pijem
2019 01 22
Ja isto obozavam, sad pijem 2 dnevno, nekad se provuce i treca, mada ne bi trebalo kako mi je i kardiolog rekao. Znam da se svega moze odreci, zivi sam dokaz od nedavno- kad mi je uskraceno prakticno sve, ali kafu odbijam da ostavim :D
2019 01 22
I ja volim jednu kafu dnevno.. :") Mislim da nema potrebe da se u zivotu odricemo bas svega. Treba biti umeren I to je to.
2019 01 22
Ujutru i popodne, poveliki nes ❤ Imam pritisak kao les, sta cu 😏
2019 01 22
Ujutru i popodne, poveliki nes ❤ Imam pritisak kao les, sta cu 😏
2019 01 22
Drage devojke, slatko ste me nasmejale. I ja najvise volim tursku, tj.domacu :) Nes volim, ali ne znam da je pijem, jer je odmah popijem kao sokic. Za sada sam na 1-2 soljice dnevno. A u trudnoci, da li je piti? Moja sestra je u trudnoci nije pila 8 meseci, a suprug joj je Dr.
2019 01 23
U trudnoci se nekome zgadi kad krenu mucnine, meni je recimo tako bilo, pa sam je izbacila skroz,sada pije 1 do 3kafe u toku dana, najvaznija mi je prva, ako je ne popijem do 9h tacno imam glavobolju.i naravno tursku, nes retko, ima puno masnoca, ja inace imam povisene trigliceride...
2019 01 23
Pila i u prvoj trudnoći, pijem i sad, sve konzumiram u granicama normale. Rezultati su uvek odlični što se tiče celokupnog zdravstvenog stanja, tako da se ničega ne odričem. Lažem, odrekla sam se Guarane i Sinalco energy—ja, a balavim.kad vidim limenku, bukvalnl. XD
2019 01 23
PIla sam je dosta kad sam tek upisala fakultet (trebalo je ostati budan do kasno u noc :D ) Imala sam taj neki period kad sam se bas navukla i pila sam i po nekoliko dnevno, vise mi je to bio kao slatkis nego kao kafa, posto sam uvek pila one iz kesice, tursku ne volim. Odavno sam medjutim presla na cajeve i cikoriju (zdrava zamena za kafu) :")
2019 01 23
Jelena kakva je to kafa od zitarica? I kakvog je ukusa cikorija, i da li ima kofein? 😁😁😑
2019 01 23
> TinaKris: > Jelena kakva je to kafa od zitarica? > I kakvog je ukusa cikorija, i da li ima kofein? 😁😁😑 Zove se Inka,ima je u zdravoj hrani.Podseca na nes kafu.Mesavina zitarica ,ima i cikorije.Nema kofein.Sa mlekom se pije,moze i bez ali meni je lepse sa mlekom.Ima i ta,samo cikorija, ali mi je malo bljutava.
2019 01 23
1 2 3 4