Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

upravo menjam slike , i ja se vama izvinjavam.... nadam se da niko nece pomisliti nista lose za mene
2014 12 12
Slike su profi, zatamljeno lice...niko ne zna da li si to ti... bolje lepo slikaj predmet ti.
2014 12 12
nisu njene fotke,i prodaje vise velicina!
2014 12 12
ODJEBI, MAJKA MI IMA BUTIK. I PRODAJEM U VISE VELICINA TO STO ONA IMA.TAMO GDE PISE DA IMAM U VISE VELICINA TO NARAVNO IMA, A NE GDE PISE KOJOJ VELICINI ODGOVARA
2014 12 12
SVE SLIKE SU MOJE OSIM HALJINE-TUNIKE, TRENERKE I PLAVE HALJINE. ONI KOJI SU MI TRAZILI NJIMA SAM SLIKALA. TI CES MENI DA KOMENTARISES NESTO. KO SI TI ? NEMAS NI JEDAN PREDMET. BRIGA TE STA JA RADIM, AKO TI SE NE SVIDJA CAO
2014 12 12
Devojke, spustite loptu. Pa ako ima butik, zasto ne slikas predmete,mislim,imas pristup. Slatka je jaknica,ali se ne vidi nista na slici, samo sa strane rukav...
2014 12 12
Uključujem se. Slike predmeta mogu da budu profesionalno urađene, ima ovde i takvih članica. Sumnjivo je to što postoji samo jedna slika predmeta, od mogućih pet. Možda je teška reč "sumnjivo", ali ja to tako doživljavam i prosto rečeno - kada želim nešto da kupim, pre nego što postavim pitanje prodavcu, prvo dobro pogledam svih pet fotografija. Kada je postavljna samo jedna, i to "profi", nemam neku inspiraciju da pitam dalje. Postoje predivni izlozi u gradu u čije prodavnice mi ne pada na pamet da uđem jer u izlog nisu istakli cenu. U tom slučaju cena je ono što će me opredeliti da li da se interesujem dalje. U ovm slučaju - lično, svojeručno, amaterski urađene fotografije predmeta jesu ono što me opredeli za potencijalnog kupca tog artikla. A o rečniku, Tina, degutantno ga je i komentarisati....
2014 12 12
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....pa ovako se ni cigani na Kalenic pijaci ne izrazavaju [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2014 12 12
a ljuti se kada je neko proziva...definitivno imamo sedmo culo za prevarante, vise se ne zadrzavaju dugo na sajtu, brzo ih provalimo [:jezik]
2014 12 12
Kristina,Kristina tako se ne ponasa jedna (devojcica) devojka koja se bavi manekenstvom!!!!!!!!
2014 12 12
Obrisala je sliku cipela na bodlje koju je Sanja Kuzmanovic provlacila po nekoliko profila.
2014 12 12
Tina,nemas pravo da ikome napises odjebi,majka bolje da te vaspitala nego sto je gurala pare u biznis,vidis kakva si alapaca i nevaspitana,drugo,ovo nije nalog sa kog prodajem ili preko kog kupujem,nego koji sluzi za takve poput tebe,tj prevarante.A to cao...Dobices cao od urednice sa sajta [:smejuljitise]
2014 12 13
E pa vidis da imam pravo. Hvala Bogu ja sam lepo vaspitana. Samo je problem u tome sto ne dopustam da me neko proziva, pravi budalom, naziva razlicitim imenima... i prevarantom. Cipele sam obrisala jer se menjam za njih. Ne ljutiim se ja kad me neko proziva. Ljutite se vi sto ne znate sta je BUMERANG :) Cao tebi, jedva cekam.. [:lepota]
2014 12 13
Duso da li je rec "ODJEBI" odlika tvog LEPOG VASPITANJA???ili bilo cijeg???Ako vec ne dopustas (sto je dobro) da te bilo ko pravi budalom onda odgovoris na KULTURAN i DIPLOMATSKI nacin...U startu si odreagovara kao jedna UMISLJENA I RAZMAZENA devojcica (devojka)...Ovaj post nemoj da shvatis pogresno jer podosta sam starija od tebe i nije mi namera da te uvredim vec da ti skrenem paznju da tim ponasanjem izazivas jos vecu sumnju...Eto toliko i od mene... P.S.Lepo sa tvoje strane sto si se IZVINULA clanici ali ubuduce TRI PUTA MERI JEDNOM SECI... .
2014 12 13
"blistas" od lepog vaspitanja,prosto ne bih te ni kao komsinicu pozelela,jedna si od onih koje bi dobile 30prekrsajnih prijava u mesecu za neponasanje van kuce.Ako se kao nov prodavac na sajtu prezentujes recju ODJEBI,kupcima je jasno sta mogu ocekivati od tebe ako dodje do reklamacije.
2014 12 14
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12