Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Filmovi, knjige, muzika /

Prodaja/razmena knjiga

Ovo je nova tema za prodaju i razmenu knjiga. Knjige isključivo postavljajte ovde na prodaju ili razmenu, zabranjeno je da knjige postavljate kao predmet na sajtu. Prodate knjige redovno brišite, svako može za sobom da napravi reda kako bi tema bila pregledna. Sve komentare iz teme ću brisati jednom mesečno ili češće ukoliko bude potrebe. PRAVILO: Kako bi bilo pregledno, postavite pun naziv knjige i autora, a ispod toga sliku prednjih korica. Ko ne postavi na ovaj način, biće obrisan komentar. Uživajte [:osmeh]
2015 10 07
ražim,a da je cena malo povoljnija 😃 Nesto od Stivena Kinga -Neki od nastavaka Igre Prestola a da nije Vitez sedam kraljevstava Nudim: -Sva lica izdaje-Harold Robins i Džunijus Podrug-450-neotvarana -Čuvari biblioteke-Glen Kuper-400,jednom pročitana odlično očuvana -Kuća-Danijela Stil-neotvarana-150 Može i razmena za neke od gore pomenutih,javljajte se u inbox slobodno 😃
2016 01 06
Veliki pozdrav.☺ Trazim knjige za razmenu od: -.Den Braun -Donato Karizi -Stiven King -.Sidni Seldon Gospodarica igre(samo ovaj naslov) -N.Sparks...I još svašta nešto,slobodno nudite naslove. 🌸Možete da mi nudite knjige u zamenu za nešto sa mog profila,ako se dogovorimo naravno ali jedino za trilere,drame,horor,istorijske... *Takodje i ja nudim knjige na prodaju i razmenu...Ako Vam nije teško nadjite u temi.A najnoviji naslov koji imam za prodaju je Pola Hokins i čuvana Devojka iz voza.📘 *Javite se u inbox.📚📚📚📚📚
2017 03 11
> LepaLejla: > Veliki pozdrav.☺ > Trazim knjige za razmenu od: > -.Den Braun > -Donato Karizi > -Stiven King > -.Sidni Seldon Gospodarica igre(samo ovaj naslov) > -N.Sparks...I još svašta nešto,slobodno nudite naslove. > 🌸Možete da mi nudite knjige u zamenu za nešto sa mog profila,ako se dogovorimo naravno ali jedino za trilere,drame,horor,istorijske... > *Takodje i ja nudim knjige na prodaju i razmenu...Ako Vam nije teško nadjite u temi.A najnoviji naslov koji imam za prodaju je Pola Hokins i čuvana Devojka iz voza.📘 > *Javite se u inbox.📚📚📚📚📚 Ponuda i dalje aktuelna😀😀javite se.
2017 05 08
Tražim SAMO za razmenu ( jer nemam para da kupim ) knjige Sex i grad, Kerini dnevnici, Aleksandru Poter - U potrazi za Romeom, Đavo nosi Pradu i Đavo se sveti + slikovnice, pričice za malu decu (nebitno da li imaju nekih oštećenja, bitno da može da se čitaju). Ponude u inbox 😃 ********Sve sa profila dolazi u obzir za razmenu 😉 Od knjiga imam da ponudim: Sanju Marinković - Moja tajna, Karla Marija Ruso - Duždeva ljubavnica i Džejn Ostin - Nortengerska opatija
2017 07 27
Trazim knjige: -Glen Kuper -Robert Galbrajt -D.Braun -M.Ende "Beskrajna prica",sa tvrdim koricama Cene razumne da budu ili ako je neko za razmenu neka javi u inbox. 🙋
2017 08 18
Za knjiske moljce zamolila bih u Inbox listu zelja 💜
2017 08 20
znam da to nije tema,medjutim ako su nekome potrebni udzbenici za srednju skolu,imam dosta vrsta hemije,kao i ostale udzbenike 🙃
2017 09 19
Uz sve knjige dajem poklon narukvicu. Cak i uz ove od 150 din 😊
2017 09 21
Ako neko ima za prodaju/razmenu knjige: 👉Daglas Preston i Linkoln Čajld 👉Glen Kuper 👉M.Ende Beskrajna Prica(tvrde korice) nek mi se javi u inbox☺
2017 10 08
Drage dame, ako neka od vas ima u prodaji knjige Lee Child-a Nocna skola, Pocivao u miru, Pogresan covjek, Osobna stvar, Zlo i naopako, hrvatski prevod ili neko drugo izdanje, javite mi ☺
2017 11 10
da li neko prodaje drugi deo knjige ,,ako ostanem,,? mislim da se knjiga zove ,,kuda je otisla,, :)
2017 11 10
Da li neko prodaje knjige od Gijom Muso? :) nek mi se javi u inbox
2017 11 12
lisina prica stiven king PRODATA.
2017 11 13
zorannah i patricija prodate.
2017 11 13
1 2 3 4 5 ... 10 Sledeći