Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

citala sve i?Ne vidim sto zamerate devojci ako misli da je najlepsa,njeno pravo.Kupca je odbila iz nekih svojih razloga,zasto joj zamerati na tome?Ruzno je to uradila,ali bolje i da je odbila,nego da vara okolo(kao neke)Posteno rekla necu da saradjujem,i to je to.Ovoliko stranica bi trebalo posvetiti maloj Miljani i onima koje saradjuju sa njom(znamo ko je ta),a ne nekom ko odbije saradnju. [:osmeh] [:osmeh]
2014 12 06
a ja bas ne znam za osobu koja vidi jednu fotku (na kojoj se predmet ni ne vidi) i kupije bez pogovora i postavljenog pitanja...termin ljubomora je suvisan u ovoj temi...
2014 12 06
pa ako cemo iskreno da je odbila clanicu na nacin koji ste upravo napisali verovatno ova tema ne bi ni postojala ali posto smo svi procitali na koji je nacin to uradila i kako se kasnije ponasala...pa mislim....
2014 12 06
nista,sudite joj sto je nekulturna,to je odraz njene porodice,sto je tako ne-vaspitana.Ima pravo da bude sama sebi princeza.S'kim moze-moze,s'kim ne moze-ne moze i to je to.Ja znam osobe koje veruju ljudima na rec,znam ovde jednu koja se opekla za skoro 3000dinara i cutala,jer smatra da je sramota prodavca sto je slagao,a zamisli onda koliko je nekima 500dinara mizerno.Vidi samo utiske,to su clanovi koji postoje zaista ovde i koji su provereni-a nije Bubamarinica koja saradjuje sa Miljanom Nikolic.
2014 12 06
ovde konkretno nisam trazila nikakve sitne detalje pa da se devojka iznervira. lepo sam trazila dodatne slike posto je bila samo jedna slika od cizmica, htela sam da se uverim sta kupujem, nema veze sto je cena niska, sa postarinom to opet izadje oko 600din a meni ne raste novac na drvetu pa da dajem za koje kakve gluposti.samo sam trazila dodatnu sliku i duzinu gazista, sto verujem svaka od nas trazi.i kada sam videla da su mi ipak velike nisam pravila problem vec sam rekla da mogu na deblju carapu da ih nosim. bila sam najljubaznie mogua i nisam zahtevan kupac. i da napomenem dok smo se mi jos dopisivale i sve je bilo ok onaa je podigla cenu premeta, ni za to joj nisam nista rekla i onda se ona ovako ponela. kao sto mi je rekla vec jedna clanica sigurno se javila neka druga za vreme naseg razgovora i rekla da ce da joj plati vise za njih i onda je mene sutnula u fazonu da sam los kuppac,zahtevna i tako to. ne kazem ja da je prevrant ali je los prodavac i koliko vidim ista takva osoba. u vreme naseg dop, tj pre 2 dana imala je 12 ocena i to 3 sa laznih profila a ja 31 i logicno je da sam trayila dodatne slike.
2014 12 06
Pa normalno da si trazila dodatne informacije! Ja sam devojku smarala dva dana za ogrlicu od 150 dinara da mi meri, slika sa svih strana i td... Ja sam teškim radom zaradila moj novac i svaki dinar hoću da znam na šta dajem. A jednom nisam postavljala pitanja i tražila slike i dobila knjige u užasnom stanju, dobre za peć. Tako da potpuno razumem nelicu22 što je tražila detalje.
2014 12 06
Naravno da ce da pita i trazi ui u pravu je...meni samo sto ne traze od ptice mleko pa nikad nisam ni pomislila da me neko gnjavi time a kamoli prokomentarisala i slicno...ocito je da je devojci dunuo neki tajfun kroz glavu cim je odjednom tako odreagovala....ja volim kada me pitaju do najsitnijih detalja jer mozda i ja zaboravim na napisem nesto sto je bitno bas da ne bi posle bilo E NISI MI REKLA...
2014 12 06
Hahaha a mi se "raspricale" sa Tinom, kad ono prc [:smejatise]
2014 12 12
Tina96 zar ti to nije lazan profill? :D ne bi me cudilo da neke osobe prave duple profile i sami sebi daju utiske :D
2014 12 12
jos nesto?
2014 12 12
Nova sam na sajtu i za to vreme primetila sam koliko ima prevaranata zato se i plasim nesto da kupim. vidim da i devojke sa puno pozitivnih po nekada nekog prevare. i to odbija kupce ovog sajta, takodje sam i videla da kao sto nelica22 kaze neke devojke prave duple profile i sami sebbe ocenjuju. kao ova budibiljana i tina96, cak su i na isti nacin jedna drugu ocenile u fazonu divna devojka slobodno joj verujte. to je tako providno mogla je dva razlicita utiska da smisli. jos i otvori temu da samu sebe hvala. mozda gresim ali meni deluje da je to jedna te ista osoba. mislim kakav je nacim da s eneko slika a da mu se grudi vide ili da sevaju butkice? :D stvarno je sramota cime se danasnja omladina sluzi... [:uplasen]
2014 12 12
ljudi sta vam je ostavila sam podatke .SAMO SAM NAPISALA MISLJENJE O DEVOJCI I TO STA MI SE DESILO
2014 12 12
ok izvini ako sam pogresila, mada profil ti je sumnjiv, sve slike sa interneta, toliko prodatih stvari a nigde utisaka.. kao i slike cipela koje je pre prodavala devojka koja je oznacena kao prevarant...sve ti pise u temi koju si ti napravila da pohvalis clanicu:) tu su clanice iznele svoje sumnje u tvoj profil :)
2014 12 12
Malo smo preterale, jer smo pod utiskom nasih domacih prevaranata [:smejuljitise] Tina ce uzeti od mene mindjuse, tako da ce imati priliku da pokaze ko je i kakva je u saradnji sa mnom. A posto sam ovde dugo, imam dosta utisaka i (nadam se da sam) poznata po tome da sam protiv lazi i prevara, smatram da ce moj utisak biti merodavan . [:osmeh]
2014 12 12
upravo sam joj to i ja rekla, na sajtu ima toliko prevara da moras da budes uvek oprezan :) vidim da je izbrisala temu u kojoj je hvala clanicu verovatno zbog prozivanja da ima lazni profil. predlozila sam joj da izbrise slike sa interneta i d stavi licno svoje kako bi sto pre prodala i ulila poverenje da nije prevarant:) ako sam pogresila u vezi toga da je prevarant izvinjavam joj se:)
2014 12 12
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12