Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

A ponasanje TAKVO bas na moj komentar-svi ste svedoci napadanja i bezobraznog laganja i poricanja proslih dana od strane nase nove/stare prevarantkinje ex vekagoran koja je sad pod nickom dragana1612,govori o tome da malena mozda i jeste sa liste prevaranata,jer je bas na moj komentar bila ogorcena i planula kako jeste,a ne na neke prethodne,vise osudjujuce.Svejedno,devojke nek pripaze na saradnju sa doticnom,mali savet Meni je ovih xy razlicitih pozadina i dalje sumnjivo,neko ko tek krece sa prodajom,nema toliko razlicitih enterijera niti se sluzi RAZNIM net fotkama.
2014 12 14
Videla,odgovorila [:kezitise]
2014 12 15
Uz svo poštovanje, prema svima, Budibiljana svakako nije postupila ispravno i podržavamo Nelicu, reagovala je ispravno i Biljana je ocenu dobila, jer je nju zaslužila, ali ovo vređanje od strane drugih članica ne ponižava samo Biljanu, već i Vas. Ima mnogo devojaka koje slične slike objavljuju, iako nije na mestu i primereno sajtu, ali pokažite manire i ne vređajte. Pored toga, čuvajte energiju za prevarante. [:osmeh] Tina, i dalje imaš sliku koja ti ne pripada, u redu je da nisi prevarant, ali bi bilo dobro da središ sve slike i postaviš lične.
2014 12 20
imam smo jednu, ali to je novo iz butika i jednostavno ne zelim oblaciti i probati, jer je stvar nova u foliji... ostale su moje...[:osmeh]
2014 12 20
Nije jedna, kontaktiraćemo te u inbox, da ne bismo pisali javno podatke osoba koje nemaju veze sa temom i pričom. [:osmeh]
2014 12 20
pa napisite javno to i jeste vas posao...i mi zelimo da znamo sta je to sto ona ima na profilu a sto smatrate da je NEREGULARNO...Malopre se nesto BUNITE!!!!
2014 12 20
Ne možemo napisati javno ime devojke koja nema veze sa ovim sajtom, ali smo slučajno prepoznali sliku. Pišemo javno imena prevaranata, ta devojka to nije. Napisali smo ono što treba, Tina ima više od jedne slike sa drugih sajtova, to je sve što je trenutno bitno da znate, jer ni mi ne znamo ništa više. Prestanite nam pričati da je ovo naš posao, jer nije, kao što smo naveli, ovo je samo dobra volja.
2014 12 20
iskreno obracam se tebi TI KOJA/I pises ne VAMA jer ne pise sigurno 5 osoba istovremeno
2014 12 20
Kakve ima veze kome se obraćate sa ovim o Tininim slikama? Vi/Vas/Vama se ne odnosi samo na množinu, to znate, tako da broj nas koji pišemo nije ni bitan, pa makar ukrštali ruke preko tastature. Svakako, obraćajte nam se kako Vama odgovara, zaista nije problem da se obraćate sa ''Ti/tebi/tvoj''. Pišite kako je Vama lakše i milije, ne obraćamo pažnju na to zaista, možemo da budemo mi, možemo da budemo ja, možemo da ne budemo, sasvim svejedno i nama nebitno. :)
2014 12 20
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] ...strasno...ja prosto ne verujem sta citam...svejedno,nebitno...nije me briga
2014 12 20
Vrlo često ni mi ne verujemo. [:osmeh]
2014 12 20
Meni se desilo slicno sa clanicom budibiljana, i to sam napisala pod ,,zgranuta", ne imenujuci clanicu
2015 01 25
sada sam videla vasu temu. drago mi de se jos clanica javlja. nismo jedine:) ima ih jos par koje je na slican nacim isklirala tako da kazem. verovartno nas novac nije vredan, cudna devojka ali dobro kako ona kaze ima pravo da bira kome ce sta da proda.
2015 01 25
treba negativne da joj zalepe sve clanice koje su prevarene ili ostecene na bilo koji nacin dok ne prevari nekog za veliku sumu. iz dana u dan se povecava spisak clanica koji su na neki nacin ostecene sa doticnom. ne znam da li neko na jednom sajtu moze da bude suspendovan a na drugom sve pozitivne utiske. ili joj je doslo u glavu da ne vara ljude i radi kako treba ili se sprema da napravi veliku prevaru, tipa ~proda~ cizmice sa profila koje su 14000 i eto necija mesecna plata. svako ko vidi toliko pozitivnih ne bi pomislio da je u pitanju prevara. mada vreme ce pokazai, mozda se opametila devojka ili gospodja [:osmeh]
2015 02 02
Na Limundu se dobijaju negativne ako kao kupac ne uplatite ili ne podignete odeću koja je poslata pouzećem, zato tamo ima 6 negativnih. Na krpicama ne dobijate negativne ukoliko ne dođe do saradnje, dakle ovde možete da zavlačite prodavce i kupce bez sankcija.
2015 02 03
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12