Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako da se pomirim sa nekulturom?!

Ne mogu da se pomirim sa tim da neko može da bude toliko nekulturan da ignoriše poruke danima, a pritom se ulogovao makar deset puta. Naravno, ukoliko neko neće nešto da mi proda ili slično, ne mora da odgovori, ili ako mu se ne dopada nešto što nudim. Ali kako mogu da ignorišu oni koji su poručili i čekaju predmet, ili oni koji treba da uplate. Čak mi se desilo i da se jedna članica raspituje o nečemu na temu zdravlja, ja se potrudim i napišem joj veoma opširno objašnjenje, a ne dobijem ni hvala. Užasava me manjak osnovne, kućne kulture. Kako se vi borite sa time? :/
2015 02 10
Welcome to the club ;) Svakodnevnica..Oguglash vremenom. Ili ti posle saradnje, gde si im iskeshirala par hiljada ne ostave ni utisak..mislim, sta reci..
2015 02 10
Sad bi bila fora da ni ovde niko nista nije napisao [:smejuljitise] Paaa....sta bih ti rekla....npr. posle jedno sto puta...iskuliras ni ne primetis .... Mozda da ih stavis na ignore takodje [:jezik] [:smejatise] [:kezitise]
2015 02 10
To je ovde normalna pojava [:smejatise]
2015 02 10
Necu ni da pricam o tome koliko puta mi se desilo da me ispaljuju za kupovinu i ne odgovaraju na poruke, pored svih dodatnih slika, merenja, informacija... ali dobro, navikla sam se pa i ne mogu vise da se nerviram. Pod istom dozom bezobrazluka smatram i to, da kada ja zelim nesto da kupim, a prodavac me kulira, pritom ulazi na sajt i posle par dana i dalje ne dobijam odgovor, to mi se takodje desilo pa puta. Ne vidim svrhu, mozdaa ne zele da prodaju? Zasto onda predmet stoji na njihovom profilu, mozda da bi mi parili oci iako imamo volju da kupimo?! Jednostavno - pomirila sam se sa tim da cu naici na razne, uprkos divnim saradnjama i kulturnim devojkama sa kojima sam saradjivala
2015 02 10
I ja sam ovde dosta dugo, ali me i dalje izludjuju takvi ljudi :( Sve fino, bajno, krasno, i odna, odjednom samo ignorisanje. Ne znam vise sta da radim, nemam pojma hoce li mi se vratiti paket, a nemam para ni za osnovne stvari, a ne za duple postarine. I to su, sto je najgore, u pitanju clanovi sa desetinama pozitivnih. Ne mogu da shvatim da je toliko tesko reci hvala. Cak i kada ne yelim saradnju, najljubaznije se zahvalim i odbijem, jer niko nije manje vredan od mene. Skoro mi se desilo da me clanica (sa skoro 200 pozitivnih) pita za zamenu za neku moju novu, markiranu stvar. Prihvatim, pronadjem par njenih polovnih stvarcica, kako bih izravnala vrednost, i ona se silno uvredi sto nisam pristala da joj dam nesto novo sa etiketom (cena je bila 3500) za jednu njenu krpicu od 300 dinara. Ne znam, valjda su me mama i tata vaspitali pogresno i naucili da je kultura nesto osnovno. Pozdravljam sve divne i kulturne clanice [:osmeh] [:lepota] [:poljubac]
2015 02 10
deset dana cekam da mi jedna clanica uplati novac, dala sam joj podatke, i svaki drugi dan kaze kako ce bas sad uplatiti. ne znam prosto sta da radim, glupo mi da je opominjem, ima moje podatke, ne razumem o cemu se radi.... a za @LelaVoliIgija samo reci hvale, jedna od mojih najlepsih saradnji! [:poljubac]
2015 02 10
Hvala puno, isto mogu reci i za Vas :))) Pa, mi mozemo samo da ostanemo kulturne, a njima njihova nekultura ide na obraz :) [:lepota]
2015 02 10