Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nukultura (o korisnicima sajta) !!!

Ovo je vec konstantna pojava ovde. Videla sam dosta tema vezane za isto! Nekultura raste, kultura se smanjuje!!! Ako svakoj mogu da odgovorim na poruku, zasto ne mozete i vi , cisto iz kurtuazije, da kazete barem, ''oky, hvala na odgovoru'' ????? Znaci i sto odgovora da dam na vasih sto pitanja, ali ni jedno hvala ne dobih, nego se samo izgubite.... razmislite malo o tome, koliko ste samo nekulturne! Cast izuzecima! Ovo je vise stvarno strasno!
2015 02 16
bravo, jesi u pravu, ja im izmerim neki artikal po 5 puta, te koji je obim oko struka, pa kad to posaljem, ista osoba me pita koji je obim ispod pazuha, pa kad i to izmerim i napisem, onda me pita za duzinu...i tako 5-6 merenja. Na kraju ni hvala, ni OK, niti jedna tacka...cisto iz kurtoazije. MA NISTA !!! Ovakav slucaj sam imala minimum 50 puta. Od tih 50 puta, samo sam par puta dobila "hvala", ostale clanice nista.
2015 02 16
Ja mislila samo se meni to desava...cvili kako nema para, pita za razmenu iako pise prodaja, napisem roman, izadjem u susret maksimalno, ona ni ne odgovori...samo jedan od primera...strasno. cast izuzecima ali su definitivno u manjini.
2015 02 16
Evo i ja cu da se ukljucim u temu.poslala sam clanici pre 4 dana poruku i ona udje na profil i iskulira me...strasno.pitam se da li su takve i u privatnom zivotu.ne razumem sta treba da uradim da bi odgovorila. [:vrtoglav]
2015 02 16
Ma ima nas mnogo kojima se to desavalo, samo sto sam ja do sada cutala, ali vise necu da cutim! Toliko nekulture na jednom mestu , ... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] Dodje mi svakoj po na osob da posaljem poruku ''NEMA NA CEMU'' , da nabijam na nos svakoj, to sto ja kao covek odgovorim, a one kao poslednji nepismeni i nekulturni stvorovi!
2015 02 16
mislim da je vreme da napravimo neku temu za sve te koje ne odgovaraju na poruke,kao sto je crna lista da mozemo da kacimo njihov link.pa ce ili da se uozbilje i odgovore ili ce u krajnjem slucaju da ih devojke zaobilaze.drugog resenja nema.i ovako su se vec izgleda nagomilale stalno se otvara ta tema.
2015 02 16
Pre dve nedelje sam pitala clanicu za duzinu (ili da mi slika kako stoji) ogrlice...nije odgovorila, juce je na Limundu otisla za 133 rsd... da mi je odgovorila na poruku, ja bi joj ovde platila 5x vise (koliko je i cenila...) Takve stvari ne razumem! I nije jedina!
2015 02 16
I ja sam nekoliko njih pitala za predmete jer sam bila zainteresovana da kupim, ali odgovore nisam dobila. Ali gledam da me to ne dotice, jednostavno njihova stvar. Ja uvek odgovorim na svako pitanje, cak i kad me pitaju za razmenu, zahvalim se na ponudi, posto ne praktikujem razmene.
2015 02 16
Ja bih volela da cujem objasnjenje neke od clanica koje ne odgovaraju na poruke, sta je razlog? Eto bas me zanima...
2015 02 16
Eto, bas sam pitala jednu, ona mi se zahvalila ironicno na odrzanom predavanju...
2015 02 16
Ahaha, pravo pitanje, Anelim, i ja bih volela da znam razlog.
2015 02 16
Takodje potvrdjujem da se to masovno dešava, nemam samo jedan takav primer i uvek prokomentarisem u sebi DA NIJE TEŠKO BITI FIN, bar mogu da se zahvale na trudu ili odgovoru, pa prosto mi i drago da sa takvim osobama ne ostvarim saradnju. [:jezik]
2015 02 16
E pa, ovde je drugacije, OVDE JE TESKO BITI FIN [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ako bi se napravila takva tema, onda bi bilo ono ''jao, sta ti mene prozivas, to je moja stvar sto ne odgovara, ako ne odgovaram, ...'' samo frustracije, ili ovo, takav sam ja odg dobila kada sam jednoj clanici pisala, tj pitala je da li je zainteresovana, posto me predhodno izdriblala sa pitanjima, i ja dobijem sledeci odgovor : '' cim ti ne odgovaram, znaci da mi ne odgovara to za sta sam se interesovala...'' [:sokiran] Wow, svaka cast, i onda sam ja ispala nekulturna , zato sto sam je pitala to ...
2015 02 17
Pozdrav svima! [:osmeh] Ako bih mogla da dobijem odgovor na dva pitanja od nekoga ko je stručniji od mene ovde. Da li zbog epidemije paranoje na sajtu oko neocenjenih članica koje su nove, znači da nikad ne možemo dobiti ni jedan odgovor od pojedinih super ocenjenih na pitanje u inbox? Drugo pitanje je, da li to što je neko nov, a pored toga ljubazan i spreman za saradnju, znači da nikad ne može nešto kupiti samo zato što nema utisaka? Hvala [:osmeh]
2015 02 17
Prvo pitanje se svodi na temu, nije bitno da li je neko nov ili nije, vec je bitno kakva je ko osoba, kulturna ili nekulturna ili nepismena,....i novi nece da odgovaraju, da li nece da prodaju stvari, ne znam, a jos manje znam koja im je svrha onda ovde, a i one koje su duze ovde i nece da odg na pitanja, to je vec 100% nekultura, drskost, nevaspitanje, samoizivljavanje i veliko samopouzdanje,.... Drugo pitanje, pa posto je ovde bilo dosta laznih profila i kradja sa istih, onda vecina devojaka nema poverenje da kupuju, a tek nemaju poverenja kada neko ko je nov na sajtu, nema ni jednu jedinu ocenu koja je prava , ne fake, stavi u opisu : ''PRVO UPLATA NA RACUN, pa slanje predmeta'' , ... Pa mislim, gde je tu logika??? Sve smo ovde pocinjale sa slanjem stvari uz placanje pouzecem. Tako da, jako je diskutabilno pricati i o jednoj stvari i o drugoj. Sve u svemu, predhodna desavanja su ostavila velike 'oziljke' ovde na sajtu. I admin, koji vise nije admin, nego sto jeste.
2015 02 17
1 2