Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Moj blam :)

Devojke,nisam naisla na slicnu temu, verovatno je ima, ali eto da otvorim novu :) Pisite sta je to zbog cega ste se najvise izblamirale, sta je bio vas najveci blam? [:smejuljitise] pa da se malo opustimo i nasmejemo [:osmeh]
2015 03 05
Evo mog blama :D Dosla sam na ispitivanje kod asistenta iz fizike da bih dobila njegov potpis, da bih mogla da polazem ispit. I nakon ispitivanja on meni kaze "Dobro je bilo koleginice, dajte indeks da vam se potpisem". I ja izvadim indeks i dam mu ga. I covek otvara indeks kada ono pare u njemu, a ja u komu da padnem. "Koleginice sta je ovo?" A jaaaa u zemlju da propadnem. I hvala Zevsu, on tu krene da se smeje i da me cika kako 700 nije dovoljno za potips, kao ispod 1000 ne pristaje. Joooooj i sad mi je neprijatno kada ga sretnem u hodniku, a on svaki put umre od smeha. [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 05
Hahaha, mito i korupcija [:smejuljitise] ja se setih mog blama jos pre nekoliko godina, kad smo zavrsili srednju skolu, nakon nekog vremena saznali smo da nam je jedan profesor preminuo, dok smo drugarica i ja smisljale da svi skupimo pare i da kupimo venac ili veliki buket i ne razmisljajuci sta pisem ja sam u tom trenutku napisala poruku koju sam prosledila ostatku bivseg razreda. Poruka je glasila "Umro je venac" Naravno, narednih meseci sam im bila predmet sprdnje :)
2015 03 05
Ahahahahahahahhahaha jadna lutka :D Liky, eh koliko puta mi se desilo da napisem pola sta trebam, a pola sta mi je na umu :D
2015 03 05
Bas tako Tara, mozak na off [:osmeh] LondonsRain tacno znam kako ti je, veruj mi [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 03 05
To za pistanje mi se cesto desavalo, i svaki put mi bude neprijatno. Evo jos jedan blam, opet vezan za faks [:smejuljitise] . Vracam se kuci posle ispita i u jednom hodniku vidim svog decka ide mi u susret i ja mu se zatrcim i skocim na njega i krenem da ga poljubim i izvalim da to nije moj decko. [:smejatise] Ja crvenaa krenem da se izvinjavam, a on se jadan skroz zbunio. Ne bi mi se to desilo da nisam zaboravila naocare, corava sam na daljinu. [:smejuljitise] Nazalost imam veliku kolekciju blamova, jer cesto posaljem pogresnoj osobi neku poruku i neretko se zamislim i naletim na nekoga. Bar je ljudima oko mene veselo :D
2015 03 05
Izgleda da svi imamo problema sa porukama [:smejuljitise] Tara i ja sam corava,hahahaha [:osmeh] Ja sam prosla pored tate misleci da je komsija i rekla Dobro vece, bio je mrak, kao vadim se na to [:lepota]
2015 03 05
i ja imam bas puno blamov, ali ovj je skorasnji..naime jako mi se dopada asistent sa fakulteta na koji idem, i jednom prilikom morala sam da odem na konsultacije u vezi ispita, i onako sam stidljiva a narocito prema njemu, i tako ja pokucam, noge mi se oduzele, trema me ubija ulazim i vidim on drzi neku salvetu ili neko pecivo u ruci uvijeno ili sta vec kao da jede i ja mu kazem prijatno, i tek onda vidim da je on u stvari prehladjen i da brise nos :D u zemlju sam propala :D dobro mi nije rekao hvala izvolte :D
2015 03 06
Hahaha MarijanaMoma, vristim :) Podsetila si me na jednu devojku kojoj sam prisla u gradu da joj skrenem paznju, vratila se iz wc-a a haljina upasana u gace,hahaha [:smejuljitise]
2015 03 07
Hahahaa i to se desi [:smejatise] A jednom sam usla u wc u Imperiji, opet pijana a devojka koja se sminkala kada me je ugledala hitro je izletela. Na sta li sam licila, ostala je misterija hahahaaaa [:smejuljitise] [:smejatise] [:stidljiv]
2015 03 07
Hahaha ti si moj covek :) Kad smo vec kod pijanstva da pomenem svoj blam. Upoznala sam decka u kaficu,pricali, dajem mu moj broj telefona, u tom momentu on me cima (da mi ostane njegov broj) ja mu kazem "Izvini, neko me zove moram da se javim" odem i javim se na tel :) Budala pijana,sta ces... To mi je jedan od najvecih blamova u zivotu [:osmeh]
2015 03 07
Haha, strasno [:smejuljitise]
2015 03 08
- Jednom, bila je neka proslava i ja sam otisla sa nekoliko drugarica. Malo sam popila i neocekivano sam se napila. Odlazim do toaleta i vracam se, sednem (sedeli smo u jednom od separea, sve su otisle da djuskaju, osim mene) i nastavim da pijem svoje pice. Prilazi neki decko (bio je tu sa nekim drustvom, ali nisu bili ni blizu separea) i pita me zasto pijem njegovo pice i sedim u njihovom separeu. Prvo mi nije bilo jasno, a onda videh da je nas separe bio pored. Prasnula sam u smeh i izvinila se minimum 11 puta. [:kezitise] [:kezitise] [:kezitise] - Tata mi je preminuo i sad, bila je izjava saucesca. Prilazi jedan deka i kaze mom bratu: "Izvini, da ti cestitam." I pruza mu ruku. Ja sam u tom trenutku bila pored, cula to i nasmejala se na par sekundi. Posto mi malo treba da me nesto nasmeje i ja sam uvek 'ona' koja se smeje na neke gluposti i glupe viceve, nisam mogla da se iskontrolisem da se ne nasmejem u tom trenutku, a i bila je takva situacija - pomesane emocije. Ali, ipak me je kasnije bio blam sto su svi videli da sam se nasmejala.
2015 03 08
- Vracam se jedne noci sa neke zurke, bilo je bas kasno, malo sam se napila. Dolazim ispred kapije, ulazim u dvoriste, dolazim do vrata, pokusavam da otkljucam i nece, ponovo ja pokusavam, nece. I tako par puta. Posle ne znam kog vremena, neko otkljucava vrata, kad ono komsinica otvorila vrata i kaze: "Kristina, sta to radis?" Ja je pogledala onako, vidim nije moja mama, nego komsinica (kuca pored moje) i pocela da se izvinjavam. Mislim da sam joj se izvinila minimum 15 puta. Sledeceg dana sam izletela iz dvorista i ulice, kada sam isla negde, samo da me ne bi videla. Bukvalno sam promasila kucu. [:kezitise]
2015 03 08
Jedan svež blam sa posla... Radim u pozorištu na biletarnici i svakodnevno upoznajem mnogo ljudi, nekada dobijam previše informacija odjednom, a tamo se sve odigrava veoma brzo, pa u tom ritmu i hvatam beleške u glavi... Jedan poznati glumac (a kako to obično biva kada ste u gužvi i ne razabirate čak ni sopstvene misli) mi dođe i kaže - Ostavi dve karte na moje ime. I krene da odjuri. Ja viknem za njim - Gospodine! Utom se on vrati. Skupim se na veličinu makovog zrna i pitam - Izvinite... A na koje ime?! Da pogled ubija, mogao bi da me sprži. [:smejatise]
2015 03 09
1 2