Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Da li neko ima iskustva sa FITOVAL kapsulama? :)

Ako imate, podelite ga sa mnom. Zelela bih malo da podstaknem rast kose, inace koristim prirodu kozmetiku za kosu i cuvam je podosta, ali mi fale vitamincici...a i naravno, zelim da mi sto pre poraste kosa, pa da li je neko od vas probao ove kapsule? [:osmeh] [:stidljiv]
2015 03 23
Pila sam ih ja,super su mi bile za nokte...A za kosu probaj ricinusovo ulje i pantenol rastvor [:osmeh]
2015 03 23
To vec koristim, stavljam ih u sampon [:stidljiv] Za nokte su ti pomogle, a za kosu? [:osmeh]
2015 03 23
Koristile su moje dve drugarice,kod jedne se videla razlika za 2 meseca joj je naraslo dosta kose dok kod druge ne,sve zavisi od tvog organizma,al moze da ima nezeljene posledice,rast dlacica na nezeljelim mestima poput nausnica :)
2015 03 23
I mislila sam da je tako, ne reaguje svako isto... [:stidljiv] Auuu, samo mi fali jos dlacica [:smejuljitise]
2015 03 23
Probaj obrnutu metodu.
2015 03 23
To ti je masiranje temena, a glava ti je spustena dole, mozes da masiras teme ovako ili da uzmes malo maslinogog ulja ili bilo kog drugog, navodno raste 2 santimetra za 7 dana. Ja sam to radila doduse sa maslinovim uljem i stvarno raste doduse ne znam da li je stvarno 2 cm jer nisam merila, moja kosa i ovako brzo raste ne normalno brzo u odnosu na sve zive.
2015 03 23
Probacu ja sve, buduci da volim svasta da isprobavam, samo se ne usudjujem da se ofarbam [:smejuljitise] [:smejuljitise] Blagooo tebi! [:stidljiv] [:stidljiv] [:stidljiv]
2015 03 23
Cuti kada odem na sisanje pocnem da se plasim koliko ce mi kose fiknuti!
2015 03 23
Ah, i meni je to nocna mora [:uplasen]
2015 03 23
Kojoj devojci nije! [:smejuljitise] [:plakati]
2015 03 24
Ja sam ih pila dva puta i oba puta mi je kosa nenormalno opadala, kao zbog stresa. To su u sustini vitamini tako da okrepe ceo organizam, ali najjace deluju na kosu, nokte... Meni su te kapsule idealne, razmisljam ponovo da ih uzmem. Posle kratkog vremena je pocela da mi izbija nova kosa i zalisci (koje mrzim :D) su se brzo popunili. A i ojačala je, dobila sjaj :) Moja preporuka je da probas, za razliku od mnogih preparata nisu skupe a deluju. Iskreno, prirodno je najbolje ali mene uzasava pomisao da neko ulje nanosim na kosu ili cak spavam sa njim noc pred pranje (sto mnogi na internetu preporucuju) :D Zato sam vise za jednu kapsulu dnevno :D
2015 03 25
Hvala draga, odlucila sam da kupim ovih dana, nemam sta da izgubim, a dlacice ako porastu, kao sto neki kazu, vosak i zdravo [:lepota]
2015 03 25
Proslo je 2 meseca, sad pijem novu kutiju...pa cu videti. Ali ovako, meni inace sporo rastu nokti, a sad mnogo brze, mada ih nisam zbog toga kupila [:smejuljitise] Sto se tice kose, primetila sam, a i frizerka mi je rekla, da mi je sada bolji kvalitet kose...a za rast, ne znam da ocenim, jer se gledam svaki dan. [:smejuljitise] Nadam se da cu kroz mesec-dva, videti promene i na tom polju. [:stidljiv]
2015 06 11
Pa eto, ja kazem da vidim efekat na noktima i kosi, sto se tice kvaliteta, verujem da su one uticale na to, jer manje vise, kosu negujem na isti nacin kao i pre. [:osmeh] Mislim da efekta nema, ako peglas stalno kosu, farbas se itd. [:stidljiv]
2015 06 11
1 2