Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

PITANJE ZA MAME I VAS OSECAJ ZA POL TOKOM TRUDNOCE????

Drage mame, sigurno svaka od Vas je imala osecaj tokom trudnoce da li ce joj buduca beba biti zenskog ili muskog pola... S tim u vezi ja imam nedoumicu,za par dana mi je termin za porodjaj,imam izrazen osecaj da je devojcica,uvek gledam po izlozima roze stvari,kupujem sebi u roze boji,i td...a doktori tvrde da nisu sigurni,evo vec treci doktor danas je tvrdio da misli da je musko a nije siguran... Koliko je cest slucaj da Vas je osecaj prevario ili ne?
2015 03 27
meni se desavalo da sam sanjala par puta da je decak , a bila je devojcica i dr, je rvrdila da je devojcica... a probaj ono kinesko racunajne pola bebe. meni je sva 3x bilo tacno :).. u svakom slucaju nek je zivo i zdravo :) [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 27
Meni je jako vazno da bude devojcica,imam decaka a imala sam devojcicu koja mi je umrla mesec dana nakon rodjenja prosle godine,zato valjda i nemogu da se pomirim sa tim da bude decak...
2015 03 27
Kazu ako si imala mnogo mucninu i povracanje na pocetku trudnoce onda je devojcica a ako nisi onda je decak. Ali sta god da je neka je zivo i zdravo i zelim brz porodjaj! [:lepota]
2015 03 27
Meni su svi pričali da će biti dečak, i doktori i babe po onom njihovom određivanju kako ti stoji stomak i kako izgledaš tokom tudnoće i sl. ali ja sam bila ubeđena da je devojčica a niko mi nije verovao. I bila devojčica [:kezitise]
2015 03 27
Meni je jedan doktor rekao da ultrazvuk je samo masina,nemora nista da znaci,ali da 99% trudnica koje su dolazile na pregledima nikad ih osecaj nije prevario...Za prvu trudnocu nikadsa nisam pitala,i znala sam da je decak,po osecaju,za drugu takodje,ali sam u ^.mesecu pitala i bilo je kako sam mislila...a sad nema sanse da me neko ubedi da je decak,znam da je zensko a ipak tvrde doktori drugacije...
2015 03 27
Malo je ruzno kad kazes ''meni je jako vazno da je devojcica''. Dete je dete i dar od Boga ma koji to pol bio isto se voli. Neka su zivi i zdravi i svi decaci i devojcice. Meni je doktor rekao da je devojcica i nisu pogresili. [:osmeh] Ako nisu sigurni uvek postoji mogucnost za gresku [:osmeh]
2015 03 27
Lose sam se mozda izrazila da mi je jako vazno,neznam kako bih prenela tu zelju i osecaj pa sam jednostavno tako rekla i napisala...
2015 03 27
Bila sam ubedjena da cekam decaka, @cirkonart i kineski kalendar mi je rekao da ce biti musko [:smejuljitise] Radila sam rac, gde 100% znaju pol bebe, lekar mi je cestitao rekavsi da cu dobiti zdravu devojcicu, reko' ne ne, ja cekam decaka [:kezitise] Rodila sam devojcicu [:lepota]
2015 04 02
Ja sam za prvu trudnocu bila ubedjena da je decak,a ispalo je suprotno,dobila sam devojcicu i iskreno,sad nakon skoro tri godine od njenog rodjenja,cekam jos jednu bebicu... Jako sam ponosna na svoju cerkicu,zato sto je stvarno divno dete,pravi show mali... I sad su mi doktori rekli da je mozda opet devojcica,ali doktorka nije sigurna... Iskreno meni nije bitan pol,samo da bude zivo i zdravo... Kada me pitaju sta bih ja volela da bude,tj.kog pola,svima kazem da mi to nije bitno,tacnije volela bih decaka,jer bih htela da vidim kako izgleda odgajati i decaka,a volela bih i opet devojcicu,jer je i meni kao maloj uvek zelja bila da imam i seku,da mogu da delim stvari,lutke,sminku sa njom,pa opet najsrecnija sam i sto imam brata... Po meni najbitnije je da se ti dobro osecas,da je beba dobro,veruj mi kada beba dodje sigurno ces biti najsrecnija mama na svetu bilo da bude decak ili devojcica.... Zelim ti sve najlepse od srca....
2015 04 02
Nemojte se opterećivati polom, svako dete će krunisati ljubav i doneti sa sobom radost roditeljstva. Još pre braka smo maštali o bebi, iako smo se pazili jer nismo znali gde ćemo živeti i raditi. Kupili smo sasvim spontano tokom veze unisex cuclu, par čarapica, dve benkice i kapicu i složili ih u našu kutijicu želja. :) Nedavno sam zatrudnela, spontano, odlučili smo da saznamo pol čim to bude moguće na pregledu, ali beba je beba, plod naše ljubavi i jedino preostalo za potpunu sreću, bez obzira u koju ćemo boju krečiti sobu. ♥
2015 04 03
Prvenstveno cestitam, [:poljubac] verovatno si se do sad porodila Mikice sta si dobila?
2015 06 07
Jeeeeeesaaaaaaaaaamm!!!Dobili smo predivnog decaka,zove se Dimitrije!Obozavamo nasu krofnu,ne pustamo je iz ruku,svugde je nosimo...pa se nasa beba razmazila i previse!!!!!!!
2015 06 08
Neka je ziv i zdrav ,i vi s njim zajedno.Zelim vam sve najlepse:) [:poljubac]
2015 06 08
hvala [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 10