Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Treba mi savet oko slanja :)

Devojke, kako mi je najbolje da pošaljem ogrlicu? PostExpresom? Jel to najpovoljnija opcija? Šalje pouzećem, pa me zanima i sta je najpovoljnija opcija za uplatu? Da li da mi kupac uplati PostNetom ili uplatnicom? Hvala unapred na savetima [:osmeh]
2015 04 23
Za kupca je najpovoljnije da ti uplati na racun ako imas i da mu posaljes preporuceno. ako kupac ne zeli da uplati pre slanja, onda jedino pouzecem...nemas drugih opcija [:osmeh]
2015 04 23
Hvala :) Jel znate kolika je cena za preporučenu pošiljku? jel zavisi od težine?
2015 04 23
Da, zavisi od tezine. Imate na sajtu poste, kalkulator postarine, pa mozete izracunati otprilike. S tim sto kod preporucenog, mora se odmah pri slanju platiti postarina, nema tu otkupa.
2015 04 23
Hvala [:osmeh]
2015 04 23
cek cek, zasto bi ona morala pouzecem, ako kupac nece da uplati unapred? Ko kaze da nesto mora? Ja od prvog momenta radim slanje posle uplate, pa sam dosla do 300 i kusur utisaka.
2015 04 25
Za ovu priliku sam uradila ovako, stvarno je devojka sa kojom sam sarađivala bila skroz ok, ali posto sada imam vec 3 super utiska [:kezitise] mogu da ubuduce trazim i tu opciju ;) Hvala na savetima!
2015 04 26
Ja nisam htela da ulazim u polemiku kako ce clanica i njen kupac da saradjuju i koji je njihov dogovor... samo sam dala odgovor na pitanje [:osmeh] A i ja sam od samog pocetka radila prvo uplata pa slanje...
2015 04 26
Hvala na savetima. Ja sam nova ovde ali vec duze prodajem na drugim sajtovima i mislim da je najbolja opcija placanje pouzecem.
2015 07 15
uplata na racun pre slanja, sta kad saljes pouzecem, posaljes mrtvu macku?
2015 07 16
Da li moze da se posalje parfem preporuceno?
2015 08 27
Pa zavisi kakva mu je bocica... i obavezno da kupis vazdusastu kovertu...a i pitanje je da li ce prihvatiti u posti tako... Ja mislim da sam sve parfeme slala postexpresom...a sto se tice i ptt-a, dodje isto, jer ako je bocica teza, kostace te preporuceno sigurno 120din, a postexpres je 150din.
2015 08 27
Koliko vidim na sajtu PTTa, cena posiljke post expresom ja do 0,5kg je 150/180 din. Da i je to cena sa pouzecem? Drugo pitanje: da li mi se vise isplati, ako nesto kupujem da platim prvo na racun (i tu moram proviziju da platim?) pa da mi posalju kao preporucenu ili post expres pouzecem? u pitanju je paket od do 0,5kg Hvala!! [:lepota]
2015 10 08
Mnogo ti hvala. A da li mznas koja je cena pouzecem ako je tezina do 0.5kg? Hvala!!
2015 10 08
dodje ti 193din +provizija na otkup, fazon do 300din moze da te dodje i na sitan otkup, sve mozes da sracunas na sajtu postexpress.rs
2015 10 08
1 2