Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluku nikad kraja!!!

Evo ovako. Doticna NEODGOVORNA osoba, me je jos pre par dana pitala kako mogu da joj posaljem haljinu, ja sam naravno ponudila licno preuzimanje jer sam videla da je iz Bg-a kako ne bi placala postarinu (a da nisam ponudila najverovatnije bih ja platila duplu) Mi se sinoc dogovorimo gde da se nadjemo.. Nije meni problem da se iscimam i posle posla dodjem bukvalano njoj "na noge", pritom haljinu vukljam ceo dan sa sobom jer nisam isla kuci posle posla... Da bi mene doticna X OSOBA ISPALILA !! Pa kakav "covek" moras da budes da bi ovako nesto uradio i iskulirao moje poruke?!! Fujj fujj
2015 05 29
ruzno je sto se to desilo. Da li si proverila sa curom da joj nije iskrsao neki problem pa nije mogla da se pojavi?
2015 05 29
@snekitod znam kako ti je,mene je jedna devojka dva puta ispalila inace,za to se daje negativna ocena,jer je to kao vracen paket,izgubis vreme i energiju,na kraju doneses na noge i ispalis se.
2015 05 29
i da joj je iskrslo nesto mogla je da javi... strasno
2015 05 29
jao i meni to rade
2015 05 29
Uff, kad se samo setim. Najgori napad migrene, samo sto se ne onesvestim...sticajem okolnosti sam bas morala do grada i to kod doktora. U toku dana se dogovorila sa devojkom kod Vuka da se nadjemo, jedva nosim sebe, kamo li svoju uvek glomaznu i prepunu tasnu, plus par dzepmera kao razmena...i krecem, Mislim, gotovo, ne mogu sebe da nosim, kamo li ove stvari...bukvalno izlazim iz kuce, a zivim 9km od Vukovog spomenika i devojka koja zivi bas tu negde u blizini javlja da ipak nece doci. U tom trenutku sam osetila olaksanje ogromno, ali zamislite da se nije poklopilo tako i da je par minuta kasnije javila... [:znojav] Naravno nikada nismo obavile razmenu, niti bih ikada saradjivala sa gospodjicom...ima nas raznih. [:osmeh]
2015 05 29
Sneki, razumem vas bez obzira sto nisam imala takvo iskustvo ali ima i svetlih primera kao sto je clanica iz Ns sa kojom nisam ni br.mobilnog razmenila, samo smo se putem poruka na sajtu dogovorile u koliko sati i gde da se vidimo. Obe smo se pojavile u isto vreme i sve je bilo po dogovoru, i osecaj je divan kada se sretnu takve osobe, kao letnji pljusak kise posle sparnog dana..
2015 05 29
Valerina,drago mi je da cujem da si imala ovako lepo iskustvo...To je retkost a pogotovo sto niste ni broj razmenile [:sokiran] a opet,zao mi je sto je vecina vas dozivela ovo sto i ja danas i trosila svoje dragoceno vreme na pogresne osobe [:znojav]
2015 05 29
Na privi pogled nekome moze da se ucini beznačajnim sto neko nije došao da preuzme predmet razmene, niti telefonom obavesti da ne moze doci..ali nije tako, ipak je takav postupak "demonstriranje " nevaspitanja i nepostovanja...ali verujem da su takvi " slucajevi" u manjini..pozz [:osmeh]
2015 05 30
Meni je jako ruzno od strane pojedinih clanica koje udju u pricu o nekoj krpici i onda ne odgovore nista...ja i kada se predomislim kazem to iako znam da moja pitanja ne obavezuju na kupovinu... [:stidljiv]
2015 06 04
jao ja bas sad poslala neki predmet, nisam uopste videla ovo [:tuzan] Nadam se da nece ispasti neki problem [:tuzan]
2015 11 24