Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li verujete u horoskop tj natalnu kartu??

Лав, у подзнаку стрелац. [:lepota]
2015 06 06
206 pregleda ove teme-trenutno...a 6 ucesnica u razgovoru...da je neka pljuvacina u pitanju ovde bi bila guzva..sta reci,a ne zaplakati?
2015 06 07
Eto kakvi su ljudi, pa tako ne bi gledali ni rialiti programe da nema svadja i sta ti ja znam cega [:besan]
2015 06 07
Kažu da je sve oko nas "naše ogledalo" tj stvari i događaji koji nam preokupiraju pažnju, tako da ljudi kojima je trip da gledaju emisije ili npr, kao ovde, prate teme sa tematikom svađe i prostakluka ustvari deo toga imaju u sebi. Manimo se gluposti i nadam se da će se još članica priključiti ovoj temi jer je, bar meni, jako zanimljiva i svašta nešto korisno može da se nauči [:lepota]
2015 06 07
@snekitod, u vezi tvoje opozicije, koju imam i sama:sukob muskog i zenskog principa, a poreklo vodi od loseg odnosa roditelja (vrlo cesto i razvedeni, posebno, ako je tu neki malefik upleten), sasvim suprotne osobe, karakteri, jedno vuklo na jednu, drugo na drugu stranu dete, pa ono samo postane "pogubljeno' i sklono tome da stalno vaga, da je neodlucno, da oseca dve stuje u sebi stalno, sukobe sa muskim svetom, cesto su ti sukobi samo u tvojoj glavi, tj. izmislis problem, i to traje dok ne pomiris u sebi ta dva pravca i zapravo ucinis to svojom prednoscu, jer niko ne zna tako dobro kako izgleda biti sa "obe" strane, u pogledu bilo kog pitanja, kao ljudi sa ovom opozicijom i to im u krajnjoj liniji donosi istinsku mudrost i smirenost, to je ono da shvatis da stvari nisu ni crne ni bele (ovaj aspekt je imao Buda licno, njegova "podeljena" licnost mu je kasnije donela vrhunsku mudrost da moze sve i savkoga da razume, i zbog toga dostigne unutrasnji mir-zvuci kontardikrotno ali ovo je put iz nemira i konfuzije u mir i blazenstvo, jer vcovek odjednom shvati sve i da moze svakoga da razume, bilo da se slaze sa tim ili ne).
2015 06 09
I nastavak: karakteristicno za ovaj aspekt je to da si sklona da svaki problem rasclanis do najsitnijeg detalja (mada ova tvoja kombinacija Vodolije i Lava ne znam koliko daje stropljena za tako nesto), pa ga analiziras i gnjavis, i sebe samu, ali i onog preko puta, i negde ocekujes da deuga osoba bude sklona tome da na naznaku najmanjeg problema sedne i "satima" resava to i o tome raspravlja do detalja-problem nastane kada naletis nekoga sa skladnim odnosom Sunca i Meseca ko ima prirodni talenat da resava probleme u par recenica, bez tenzija i drame, i zapravo ti vise odgovara neko ko isto kao i ti zeli da kroz sukobe zapravo sebe pronadje i razume-ovo je kljucna recenica!!! . Ipak, kod tebe je Mesec zauzeo prirodno mesto Sunca, sto mi govori da je mama zauzela tatino mesto ili/i da je tata vise mama. Neko od njih dvoje je jako uspesan (mislim mama) i na poziciji (osi ako nema ozbiljnog napada d strane malefika)
2015 06 09
Mesec u Lavu daje i sklonost |dramatizovanju", ali i ovo je Mesec kojim upravlja ego (topao, ali ipak jako sujetan), a dispozitor u hirovitoj Vodoliji, pa eto frke :). Primetila sam, ali ovo je krajnje povrsno jer nemam ceo natal ispred sebe, da devojke sa Mesecom u Lavu zive za to da nadju decka i ne mogu bez njih, a kada ih nadju, bukvalno zaboravljaju na prijatelje, tj. odmah sve ide u drugi plan, taj covek postaje centar sveta. I vrlo cesto nemaju zapravo pravog prijatelja izvan porodice, uglavnom su im sestre/rodjake prijateljice, ne zato sto su drugi ljubomorni, vec zato sto one cini mi se imaju izvestan problem u odnosima sa zenskim rodom, uglavnom su fokusirane na suprotan pol0bice da je to razlog :). Mada, ovde je uplatena prijateljska Vodolija, pa stvari mogu da ipak budu malo blaze, ali generalno ove osobe iako ljupke, ljubazne, uvek nasmejane, sustinski se slabo daju emotivno (a kamoli cel dusu na izvol'te) i nisu bas spremne da za drugoga sve daju i unose se preterano u tudje zivote.
2015 06 09
@Natasa, kakva zena, kakav temperament i snaga, dupla vatra :). tebe je bolje ne naljutiti :)....Nadam se samo da Mars sa nekom lepom pozicijom podrzava pricu. Sunce u 1. ili 12? I gde ti je Mesec, ako ne pitam puno? Ne zameri radoznalom Strelcu sa Jupiterom u 1 ili istini za volju, ovom decijem Mesecu u Blizancima. :). I ko sisa ove sto bi da se svadjaju, samo su oni na gubitku, bar vi Lavovi, a posebno dupli tako razmisljate, ako ne odete u drugu krajnost, pa pozelite da i drugi misle kao vi :D ;)
2015 06 09
@sajberstrip u pravu si bolje me je ne naljutiti..oni koji me dobro poznaju dobro znaju sta to znaci...mesec mi je u ribama...ne umem da citam natalnu iako je imam :)..evo podaci pa ako te zanima baci pogled 31.07.1969. rodjena u Beogradu u 4:00 :)
2015 06 09
Evo sad sammalo proucila moju natalnu kartu..Sunce je u 1. a mars i neptun u 5.
2015 06 09
Sajberstrip pa ti si profesionalac [:lepota] sve si pogodila [:smejuljitise] a za roditelje...mama je definitivno i musko i zensko [:pospan]
2015 06 10
Ohoho, evo teme za mene:) Jos jedan astroloski vernik. Umem da protumacim natal i kao sto je sajberstrip rekla, u njemu se moze videti ko si i za sta si predodredjen. Za dalje prognoze jos nesam skolovala ;) Nego ja imam tu knjigu Saturn koju si pomenula, ali mi se ne dopada sto su kuce poklopljene sa redosledom znakova. Npr. po knjizi pise Saturn u Ovnu ili prvoj kuci, Biku ili u drugoj jer je ovan prvi po redu zodijacki znak, bik drugi itd. A nije svima prva kuca u ovnu...tako da mi je to jedan veliki minus za knjigu. Cak sam trazila objasnjenje na forumu astro.com, jer me zaista zanima, ali nista posebno mi nisu rekli. Zena koja je pisala knjigu prosto se vodila tim sablonom tumacenja, koji nije bas najrelevantniji i to je sve.
2015 06 11
Imam jedno laičko pitanje [:lepota] Verovatno ste upućene da Saturn 15. juna ulazi u znak Škorpije, e sad kao što sam već u postovima napisala sam ja Škorpija u podznaku i koliko sam razumela Saturn ume da bude jako nezgodan kad uđe u taj znak osobama kojima je tako da kažem "jaka" ta Škorpija u natalu [:plakati] Zanima me kako izdržati taj period i kako da vidim po mojoj natalnoj karti na šta sve može kod mene lično da utiče? Unapred se izvinjavam članicama koje se time detaljine bave i možda sam baaaaš konfuzno postavila pitanje, ali nadam se da ste razumele šta sam htela da kažem? [:stidljiv]
2015 06 11
A mene zanima cime bi osoba mogla da se bavi u zivotu ako ima ovakav natal. Postavljam sliku pa eto malo zabave [:smejuljitise] [:poljubac] [slika:af9047c1-882a-43f4-9743-3e558c34e065]
2015 06 11
Stala tema.. šteta
2015 06 12