Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Trebaju mi preporuke za ulje od koga se brze crni i od kog je boja intezivnija? :-)

Citala sam i o orahovom, kokosovom, maalinovom.. ali koje je najbolje? Doduse ja sam vec dosta potamnela ali idem na more i hocu da se vratim kao prepecenica [:smejuljitise] [:lepota]
2015 07 19
Ja sam koristila orahovo bila sam sedam dana nedavno sam se vratila ,hvata jako dobro a boja je zaista lepa. Bolje mi je nego maslinovo [:lepota]
2015 07 19
Hvala, i ja mislim da je to najbolje ulje. Jesi li koristila neko specijalno, gde kupiti? :-)
2015 07 19
Hvala, i ja mislim da je to najbolje ulje. Jesi li koristila neko specijalno, gde kupiti? :-)
2015 07 19
Kupovala sam na mestu gde sam bila, prodaju pored plaža. Bar u Crnoj Gori. 2e su. [:osmeh] Ali ima u apotekama kakao buter za sunčanje, drugarice ga koriste i zaista su zadovoljne [:lepota]
2015 07 19
Pogledacu, hvala ti! :-)
2015 07 19
nema na cemu [:lepota]
2015 07 19
Ja mogu da preporucim kantarionovo ulje, mnogo se brzo pocrni, a ten bude lep i koza se ne ljusti dugo. To je iz mog iskustva. Ja koristim handmade kantarionovo, moja mama je napravila i mnogo je bolje nego kupovno. [:osmeh]
2015 07 20