Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

VAŽNO PITANJE

Molim sve članove sajta koji su imali prilike da kontaktiraju sa članicom Marica992, da jave sve što znaju o toj osobi. Ona me je danas kontaktirala na neprimeren način shodno prilikama na ovom sajtu, mogu slobodno reći - vulgaran. Razumem da kupac traži fotku koja prikazuje kako stoji garderoba, ali kako stoji donji veš, halteri i ostalo...očigledno da nešto nije u redu sa osobom koja tako nešto traži. Na sajtu sam tek dvadesetak dana, nemam još puno iskustava, molim dame da mi pomognu. Ko je Marica992? Ona nema utisaka niti postavljenih predmeta. Unapred hvala!
2015 07 22
Olga, hvala puno na informacijama, opravdali ste sada moje sumnje i strahove. Danas u konverzaciji sa tom osobom, odmah sam primetila da nešto nije kako treba, a opet, bojala se da nekoga optužim bez ikakvog osnova...Potpuno isto je nastupio sa mnom, kao sa osobama koje su opisale svoja iskustva sa njim u linku koji ste prosledili. Tražio je, odnosno tražila, pošto je "studentkinja iz Kruševca", da slikam donji veš i pošaljem da bi ona videla kako to zgleda, jer se, tobože, nakupovala stvari na slepo po internetu, pa ne bi opet da ponavlja tu grešku. Meni beše odmah čudno, kako je moguće da je devojka toliko zainteresovana za veš a traži da vidi kako meni stoji a pritom ne pita ni koje su veličine, dimenzije, brojevi, niti zna kako sam ja građena i da li bi uopšte ono što odgovara meni, odgovara i njoj...Obuzela me je neopisiva neprijatnost u toj konverzaciji i moje šesto čulo bilo je nepogrešivo i ovaj put. Taj čovek je jedino za žaljenje!!! Užas, kakve osobe haraju po internetu i što je još gore, svuda oko nas, u realnom svetu, a da to i ne znamo!!! Olga, još jednom, hvala na informacijama!
2015 07 23
[:lepota]
2015 07 23
Sada mi je sve jasno! Olga, do neba hvala, prosleđivanjem ovakvih linkova, sigurna sam da je izbegnuta neka veća katastrofa od običnih smarajućih mailova koje dotična osoba šalje. Ipak mi nije jasno šta ta osoba zapravo hoće? Da li je stvarno poremećen um ili samo ne zna šta će sa sobom i svojim slobodnim vremenom, ili se jednostavno samo smeje ženama u lice, koje su došle ovde da zarade novac pošteno i ne baš lako...
2015 07 23
Sta je zaista,ne znam, ali da je uporan/na, jeste i stoji da uspeva da iznova i iznova nekog neprijatno iznenadi. Sajt je ,trenutno,prilicno pust, ali evo, mali savet za prisutne devojke: Nema potrebe da vas bilo ko moli da se oblacite i slikate* samo za njene/njegove oci*, 1. cak i ako ste iste visine ,tezine,pa i priblizne gradje,ono sto stoji vama,ne mora da tako izgleda i na potencijalnom kupcu 2.donji ves,kupaci kostimi , nikako,jer ne znate ko se nalazi s druge strane i gde moze da zavrsi vasa fotka 3.u startu previse slobodan,prisan, pa i vulgaran nacin komunikacije presecite odmah,bez obzira sto ste lepo vaspitane ili upravo,zbog toga. 4.neka vas ne grize savest,jer vam se cini da s tim *kupcem* nesto nije u redu...postoje sajtovi za takve, ovo nije sex- sajt i ovde se ne valja takva roba. Svako uznemiravanje takve vrste odmah iznesite na forum,uvek je neko tu da pomogne [:osmeh]
2015 07 23
Skroz ste u pravu! I sve na forum odmah izneti!!!
2015 07 23
O boze..mene je kontaktirala bas u vezi vesa...da obucem brus i gacice...da joj posaljem sliku. Jos mi je dodatno ispricala sta njen decko voli i da li se te gacice mogu rastezati kako joj odnos ne bi bio bolan jer decko zahteva da ga ona ne skida ni tada E ccccc...dobro sam prosla...jeste mi bilo sumnjivo...ali eto Trudim se da budem fer sa ljudima ovde..da svi budemo zadovoljni Pozdrav svima i hvala na obavestenjima
2015 08 25