Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta raditi u ovakvim slucajevima?

Kada kupite haljinu za skoro 3000 i ona stigne pocepana? [:sokiran] Cekam da mi se doticna javi, (postoji opcija da nije videla), ali smatram da 3000 nije mala svota, pogotovo kada dobijete nesto sto niste ocekivali, u negativnom smislu. [:tuzan] Mada mislim da ce i ova prica zavrsiti kao i svaka druga, ostavi haljinu u ormaru i prezali poklonjeni novac.
2015 09 14
Dogovorite se da vratis haljinu, a ona da vrati novac, mozete da podelite postarinu recimo i obe ste na malom gubitku. To svakako nije u redu.
2015 09 14
Ukoliko ne uspes da se dogovoris, slikaj ostecenja, postavi u temi slike i link clanice, oceni je kako smatras da treba a u obrazlozenju ocene dodaj i link teme. Nadam se da cete ipak da se dogovorite, i da ce se sve resiti kako treba.
2015 09 14
Nadam se da ce pristati na to..jer bih pre kupila onda neku drugu za taj novac. Postarina je najmanji problem, ako novac bude vracen.. [:stidljiv]
2015 09 14
Prvo si trebala sacekati da ti se clanica javi,da probate da resite problem u pp pa tek tada da otvaras temu.Ovako si odmah krenula u napad.Zatim,postavi se link clanice,jer ovo je prosipanje iz supljeg u prazno
2015 09 14
Znam, uskoro cu i obrisati temu, samo sam htela da vidim kakve su vase reakcije na to i da li ste imale takve slucajeve. Meni je ovo 2. put, ali prvi put nije bila neka suma...pa hajde, ali ovo vec nije malo...
2015 09 14
Ma, dobro, pitala si za savet, nisi prozvala clanicu, ok je skroz tema. Probaj tako, najbolje je za obe. [:osmeh]
2015 09 14