Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pusaci koliko vas je :D?

Bas razmisljam danas...svaki drugi dan kupim kutiju cigara koje kostaju 200 din a ne mogu sebi kupiti obicnu majicu za 500 din [:besan], a da svaki put tih 200 din ostavim do sad bi kupila sebi sto god mi se dopadne [:plakati] ali jbg jace je ovo [:vrtoglav] Ima li jos takvih? [:tuzan]
2015 09 15
Ta sam.... samo sto su moje cigarete 240...
2015 09 15
ja sam bila batalila vukla elektrnsku tri godine pre mesec dana kupila novu elktronsku sa duplim grejacem a pre nedelju dana sam ponovo propusila vise ne vucem elktronsku [:kezitise]
2015 09 15
posto ustajem rano a lezem kasno ja pusim dve paklice tako da prema mom racunu ja na cigarete bacam 15.000 din svaki mesec [:besan]
2015 09 15
Isto, 240 dinara dnevno. ali s obzirom da sam pre tri nedelje ostala bez posla, tesko da mogu sebi da priustim to. Pre neki dan sam probala sa duvanom, Golden Virginia i za sad mi je ok. Malo je jaci, manje pusim, jeftinije je.
2015 09 15
Kad sam koristila elektronsku, smetala mi za grlo, ko zna kakve otrove tu stavljaju...a kad sam ostavila cigare, imala aritmiju..Znaci, pusite s uzivanjem, ali umereno i nemojte neke prejake. [:smejatise]
2015 09 15
Da se upisem i ja. Nikada nisam bila pravi pusac, jednostavno volim da zaalim, ali mogu bez cigareta. Nakon dugogodisnjeg statusa osobe koja koristi cigarete, 2009 sam se probudila i shvatila da ne mogu da zapalim cigaretu, smetala mi je uzasno, pored toga sto volim da zapalim. Eh, izgleda da mi nikotn blokira neke nerve pa mi se smanjuju migrene, i tako sam trpela bolove bas od kada sam prestala da koristim cigarete..sta cu smetaju mi. I pre par meseci, otkrijem marku cigarete najslabiju koja postoji, i dalje nisam pravi pusac, zaboravim da zapalim cigaretu par dana, ali su mi se napadi drasticno smanjili...cudo! U proseku, pakla mi traje minimum 3 dana. Moja jaca polovina na dan potrosi 3 pakle [:uplasen]
2015 09 15
Bas bacamo pare ali jbg kad se ne moze bez toga :/ meni je i kafa porok,ja ne mogu ujutru da funkcionisem bez kafe a pusim nekih god.dana i cim ostane 3 cihgare ku kutiji trk u prodavnicu :)
2015 09 15
Javljam se i ja . Pakla dnevno . Ako se ide na moto skup-zurke ode i dve . [:vrtoglav]
2015 09 15
jao zene.......... Najgora tema za clanice, ubedljivo najnepohvalnija. Bez cigareta se itekako moze, niste se rodile sa cigarom u ustima, aman.
2015 09 15
Kod kuce ne pusim [:smejuljitise] Zaboravila sam da dodam [:osmeh]
2015 09 15
Da, DzoDzo svako ko ima jak karakter moze bez cigareta. Ne razumem, niti znam kako je to biti zavisnik... Oduvek sam eto volela da zapalim, ali mi smetaju cigarete, sada zapalim bukvalno iz zdravstvenih razloga, najslabije i to u kuci, jednu na dan, nekada vise, ali cigarete koje koristim imaju 1mg katrana, 0,1mg nikotina, 2mg monoksida. Ostale imaju uglavnom minumum 6mg katrana ili 10...uzas. Onesvestila bih se od toga [:pospan] Pre neki dan prolazim pored bolnice, ide zena, pusi ulicom, duva, mlati rukama..iza nje muz nosi bebu koja je tek izasla iz bolnice, mrvica... koja slika. [:sokiran]
2015 09 15
34 Gospodjica119 , pre 15 sati prijavi | ↑ draga ako ce da te utesi, moje mesecno BACANJE para na cigarete je 7000 RSD ako kupujem jednu paklu dnevno (kao sto pusim) a vrlo cesto se desi da u toku 24h otvorim i drugu paklu :) vecu strast imam prema cigarama nego prema decku :D Najvecu strast imas prema lopovluku----gospodjica119---sanjabeograd [:smejuljitise]
2015 09 15
hajde hajde sto si na kraj srca, mozda joj je bilo zafalilo za cigare, pa je pokrala devojke. [:jezik]
2015 09 15
Pa nije bas najgora tema [:jezik] ima i gorih tema gde pisu o prevarama itd... A nije da se ne moze bez cigareta,ja ipak mislim da je to samo navikaaa [:besan] i onda sami sebi utuvimo u glavu da ne mozemo bez cigareta [:lepota]
2015 09 15
1 2