Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Kupila sam bila od jedne divne clanice gornji deo kupaceg plavo - crne boje i nadjem sasvim slucajno donji deo kupaceg kod druge clanice u identicno plavoj boji. Zelela sam ga, nisam trazila dodatne info, bukvalno me nije zanimalo, to je ta boja i to mi treba. Zamolila sam je, kao i svaku clanicu kada narucujem vise paketa odjednom, da mi da podatke da joj prvo uplatim novac, pa da posalje kao cc paket. Sumnjivo mi je bilo sto je odbila da napise svoje prezime, i iz tog razloga pisem ovde, moguce je da je potencijalni prevarant, ili neko sa crne liste sa novim profilom. Tako nesto mi se nikada nije desilo do sada.
2023 07 12
Da li je jos neko dobio poruku od saskaa7 ? Naime, 'clanica' mi pise kako je zainteresovana za artikal i zeli da vidi kako stoji. Ja se izvinila clanici i rekla kako nemam sliku, niti mogu da se slikam jer mi je mali, i poslala joj sliku koju sam nasla online. Da ne duzim, navodno zainteresovana za jos par stvari, ali zeli da vidi kako stoji sve. Meni je vec tu bilo sumnjivo , medjutim ja bila na poslu, bila u guzvi, i nisam obratila paznju. Ja trazim broj telefona da posaljem slike, ostavila mi mejl. Navodno nema memorije na telefonu. Ja slikala kako sta stoji, poslala, ona odg na stranici, trazi snimke. Samo sam rekla da mi ostavi podatke ako je zainteresovana za kupovinu ili ne, dala do znanja da vise slike ni snimke ne saljem, 'clanica' je automatski nestala.. Kasno sam videla, ima samo jedan pozitivi utisak, od profila koji je takodje sumnjiv, i sumnjam da se iza profila krije muskarac. Pazite se...
2023 07 19
Korisnik max.bags mi je prodao suknju, uplatila sam novac i već mesec dana mi odlaze kao Posta kasni. I poslednja 4 dana se ne javlja. Pisala sam na moje krpice pomoć i tu se niko ne javlja. Pišem da bih prijavila prevaranta i da pitam da li znate kako drugačije mogu da se obratim adminu?
2023 07 28
Pišite ovde: https://mojekrpice.rs/adminmk-248852
2023 07 28
> mmijailovic88: > Korisnik max.bags mi je prodao suknju, uplatila sam novac i već mesec dana mi odlaze kao Posta kasni. I poslednja 4 dana se ne javlja. Pisala sam na moje krpice pomoć i tu se niko ne javlja. Pišem da bih prijavila prevaranta i da pitam da li znate kako drugačije mogu da se obratim adminu? To je strasno!! Mislim da je najgora prevara upravo to, uplatili ste i nema povratne informacije!
2023 08 13
Pozdrav devojke,jel neko saradjivao sa clanicom elenaa122? Uplatila sam novac za haljinu i postarinu,od tada clanica ne odgovara na poruke a svakog dana ulazi na sajt.Haljinu je oznacila kao prodatu ali mi nije javila ni da li poslala haljinu,ni da odlaze slanje iste.Godinama kupujem na krpicama i uvek sam lepo saradjivala sa clanicama iz tog razloga mi nije ni strana uplata pre slanja ali prvi put se desava da mi neko ne kaze da li je poslao predmet ili da odlaze slanje predmeta. Nadam se da gresim i da nije prevara,samo me zbunjuje to sto svakodnevno ulazi na sajt a ne salje nikakve informacije o haljini. Imate li neki savet za ovakve situacije?
2023 09 04
> Bazzinga: > Pozdrav devojke,jel neko saradjivao sa clanicom elenaa122? > Uplatila sam novac za haljinu i postarinu,od tada clanica ne odgovara na poruke a svakog dana ulazi na sajt.Haljinu je oznacila kao prodatu ali mi nije javila ni da li poslala haljinu,ni da odlaze slanje iste.Godinama kupujem na krpicama i uvek sam lepo saradjivala sa clanicama iz tog razloga mi nije ni strana uplata pre slanja ali prvi put se desava da mi neko ne kaze da li je poslao predmet ili da odlaze slanje predmeta. > Nadam se da gresim i da nije prevara,samo me zbunjuje to sto svakodnevno ulazi na sajt a ne salje nikakve informacije o haljini. > Imate li neki savet za ovakve situacije? Neki clanovi komuniciraju samo oko uplate i onda posalju predmet, a ne jave. Koliko vidim kod nje stoji da salje kao CC paket, to putuje 2-3 dana tako da se strpite ili je pitajte za broj CC paketa
2023 09 04
Da,da zamolila sam je da slika i rekla je da ce da javi kad posalje,nakon cega je prestala da odgovara.
2023 09 04
Meni se javljaju traze slike i onda ih samo nema, mada msm da je to jos i okej s obzirom sta sve vidim ovde da traze i rade..
2023 09 05
Koliko dugo cekate bez odgovara pre nego sto prijavite clanicu za crnu listu? Jos uvek nemam povratnih informacija od clanice elenaa122 a clanica redovno posecuje sajt. Juce sam porucila stvari od druge clanice koja je ispostovala dogovor i poslala danas,obavestena sam od strane poste da je poslat paket. Kako sam eleni uplatila novac jos pre ned dana i dogovor je bio da paket posalje u subotu ali mi nije stiglo nikakvo obavestenje,na poruke ne odgovara i ne daje mi nikakve povratne informacije prijavila bi je za crnu listu.
2023 09 08
Mozete prijaviti adminu i uz njegovu intervenciju pokusati da ili dobijete robu koju ste platili ili novac
2023 09 08
Hvala puno na informacijama,od kako sam ostavila negativan utisak na profilu javile su se jos 2 clanice koje su isto uplatile novac a predmet nisu dobile.postavila sam profil i na crnu listu,nadam se da vise nikog nece prevariti.
2023 09 09
Ko zna koliko prevarenih još ima.😰
2023 09 09
Pitanje je koliko su podaci tacni, ne znam za ostale devojke ali ja nisam iz Beograda tako da apsolutno nista ne mogu da uradim.
2023 09 10
> Bazzinga: > Pitanje je koliko su podaci tacni, ne znam za ostale devojke ali ja nisam iz Beograda tako da apsolutno nista ne mogu da uradim. Ne znam da li moze da se uplati na netacne podatke? Valjda mora da se podudara? Npr. ako odete u banku gde ima racun i izdiktirate broj racuna mozete saznati podatke, ne moze da se uplati na pogresne podatke, neka me neko ispravi ako moze. I vlasnik racuna je morao da pokaze dokument prilikom otvaranja racuna, tako da sve i da vam je dala pogresno ime, u banci mozete saznati pravo. Prijavite prevare u policiji, pokrenete postupak i dalje da li oni od banke uzimaju podatke o vlasniku racuna ili vi mozete sa dokumentom da dobijete to ne znam.
2023 09 10
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 50