Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Prodas dzemper, kupis auto...

[slika:9a2b3643-d674-4ecf-ac78-75ba2bc7f17f] jer samo 5 zena na svetu ume da plete........
2015 09 28
Hahaha, da znas, Hahaha, a joooj.... Moracu i ja mamu da uposlim da mi odredi jedan za auto [:smejuljitise]
2015 09 28
A ja moj `djemper` pravi rucni rad prodajem za daj sta das ..... Moracemo da okrenemo novi list [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:plakati] [:lepota]
2015 09 28
Pa ovo je prosto neverovatno [:kezitise] mora da je neka greska u kucanju [:smejuljitise]
2015 09 28
[:smejuljitise] [:smejatise] [:vrtoglav] [:jezik]
2015 09 28
Kao neko ko se intenzivno bavi rucnim radom, dajem sebi slobodu da ovo kazem... Verovatno je zena jednom rukom drzala ovcu, a drugom sisala rucnim makazama, kasnije cesljala i cistila, takodje rucno. Pa tu je kudelja, filcanje, vreteno... Ihahahaj posla.... Pa omanes po neku nulu - utrnu prsti...
2015 09 28
tix [:plakati]
2015 09 28
Nije lako, ritaju se ovce, jos ako neko smotan sisa, zivotinja jadna ne zna da l je sisas da l je koljes.... Treba utrositi snagu u to, pa od grca zadrhti ruka, osines po neku nulu vise... Ima moja kuma selfi kako nas dve drzimo ovcu za zadnje noge, a napucile se i isprsile, a njena keva namrstena u pozadini, sa masinicom...... [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2015 09 28