Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

polovna kozmetika

Vidim da se dosta preko sajta prodaje nova/polovna kozmetika (neke clanice se bave samo prodajom istih) pa me interesuje odakle je ta kozmetika? Da li neko zna? Odakle se nabavlja? Prosto nisam do sada uzimala, a malo sam skepticna, jer je ipak kozmetika u pitanju. Kakva su vasa iskustva? :)
2015 10 12
Ja još uvek nisam kupovala ništa slično. Da se niko ne naljuti ali meni to nije baš higijenski. Ima i dosta pristupačne, nove kozmetike na sajtu tako da preferiram to. [:osmeh]
2015 10 12
Ma ja nisam skepticna, npr. kod koriscenih ruzeva odseces deo koji je koriscen, nece ti nista biti onda :) sipas alkohol u neku prskalicu i poprskas npr.senku ili kameni puder, osusice se, isparice, i okej ce biti..koriscenu olovku zarezes i kao nova je, jedino ne bih preporucila maskare, sjajeve i sve to sto ima aplikator i sto se umace i maze, to se nikako ne moze srediti i ko zna sta ko ima na ocima ili u ustima, ne treba rizikovati.. Korisceni tecni puderi su sigurni skroz [:osmeh]
2015 10 12
E sad, zavisi od osobe do osobe, neki ce reci da je to Okej, a neki da nisam normalna [:kezitise] Svako ima svoj pogled na svet
2015 10 12
Drugo mi je kad neko uz svoje stvari prodaje i neku kozmetiku svoju,npr kupio pa mu ne odg, promasio nijansu itd, ali vidi da ima clanica koje se bas bave prodajom samo koriscene kozmetike pa me interesuje odakle dolazi? Ne bih bas svasta stavljala na svoju kozu. :)
2015 10 12
To i mene interesuje, vidjala sam neke proizvode koji su jako skupi kod nas, a prodaju se za 300-400 din.. Dosad sam kupila 2 ruza koriscena, odsekla vrh, koristim ih i sve okej, ali to su bile clanice koje se ne bave iskljucivo prodajom polovne kozmetike
2015 10 12
Iscitala sam malo te teme, sto je mmikalacki okacila i izgleda da kupuju na buvljaku ilida se radi o stvarima koje se vise ne prozivode, ili istekao rok, tako da ja sam ipak odlucila da preskocim kozmetiku :)
2015 10 12
Piše sve u temama, gore ostavljenim...pa ako imaš nekoliko sati na raspolaganju i volje da sve čitaš, izvoli [:osmeh] Ja sam kupovala isključivo novu kozmetiku. Međutim, ambalaža je bila ofucana, deklaracije poskidane, bez naznačenog roka trajanja. Prestala sam da kupujem kada sam se osula od jednog rumenila. Tada sam posumnjala u poreklo robe i odlučila da se više ne kockam sa tim stvarima. Sada samo kupujem od proverenih članica [:osmeh]
2015 10 12
Svaki proizvod koji nema naznacen rok trajanja na ambalazi, ima rok trajanja po otvaranju. Procackajte po netu za marku koja vam treba i po tome gledajte rok
2015 10 12
Ne mora da znaci da se neko osuo zbog toga sto je istekao rok, vec je mozda proizvod sadrzao nesto na sta ste alergicni. Ja sam mislila da ninasta nisam alergicna, ali prvi put da sam osetila da mi proizvod smeta je bilo letos, neki tonik za lice, svrbeloooo strasno, tako da, i vi koji mislite da niste ninasta alergicni, kao i ja sto sam mislila, to nije zasigurno tako
2015 10 12
A tonik je bio Prima - Skinology, ko poznaje Prima kozmetiku zna o cemu pricam
2015 10 12
Konkretno, bilo je u pitanju Bourjois rumenilo. A pošto u kolekciji već imam takva rumenila i koristim ih, pouzdano mogu da kažem da sa ovim nešto nije bilo u redu. Džaba mi rok po otvaranju proizvoda kada ne znam ko ga je, gde i kada otvarao [:osmeh]
2015 10 12
Vecina ima neku nalepnicu, zastitnu foliju..
2015 10 12
Trebalo bi da ima, ali u ovom slučaju nije bilo zaštitnih nalepnica, a deklaracije su bile skinute...razlog je i više nego očigledan [:osmeh]
2015 10 12
Znas za sledeci put :D inace, ako vam treba nesto od NOVE sminkice, pisite mi, imam svega, samo mi adminka brise oglase, znate ono, komercijalna prodaja, iskoriscavanje sajta itd. :)
2015 10 12
1 2