Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne radite rezervacije, a opet cuvate nekom predmet dva dana ?

Ne razumem.
2015 10 17
Fora kao što neko NE RADI RAZMENEEEEEEEEEE, a pita za istu [:smejuljitise] J*bo lud zbunjenog, što kaže narod.
2015 10 17
Ili RADI RAZMENE, a izbegava istu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 17
Ili radi i razmene i prodaju, a ne odgovara na poruke o istim [:smejuljitise] Sve kombinacije moguće.
2015 10 17
Takvima sa zadovoljstvom odgovorim SAMO PRODAJA [:lepota]
2015 10 17
Nisu dosledne.. a sem toga daj Bože da prodaja ide tom brzinom da bi nekome čuvala predmet više dana. Ne radim više rezervacije jer su devojke bile maximalno neodgovorne.
2015 10 18
Ma ako nemam pare ni ne pitam, gledam svaki dan jel prodat predmet. Ako se ne proda dok ne skupim pare kupujem. Ima ljudi koji su jako neodlucni, sto me generalno u zivotu nervira. I te klinke koje BI i NE BI, najbolje da joj posaljem i platim postrinu i stvar poklonim. A uglavnom se radi o recimo 300 dinara maximum.
2015 10 18
Natasa969, u pravu si najradije bi za dzabe ako moze. A mindjuse su bile 350 [:besan]
2015 10 18
ja imam JAAAAKO lose iskustvo sa rezervacijama.. u 90% slicajeva kada nekome nesto cuvam od toga ne ispadne nista.. cuvala sam clanicama predmete i po mesec dana da bi mi na kraju opusteno rekle sorry.. ili fazon jao ubices me ali mi je nesto iskrslo i ne mogu sada.. ili devojka hoce da kupi, spustim ja cenu za 1/3, cena koju je sama trazila, kao vise od toga ne moze da plati.. ceka da joj uplate nesto pa ce da uplati.. pitam posle par dana, kao sigurno uplacuje, cim joj legne plata, ona nije takva da ispali i sl. par puta sam pitala i na kraju prestala i da pitam.. i opet, naivno, u zelji da se sto pre otarasim stvari, ostavljam predmete, uzdajuci se u neciju rec, ali koliko vidim slaba je vajda
2015 10 18
Ja sam do sada imala sreće sa rezervacijama, uvek su devojke ispoštovale. Jedna je samo rezervacija propala ali jer je dečka ostavila devojka a on joj je orglicu namenio za poklon. Ali za tako nešto ne možeš da se naljutiš [:kezitise]
2015 10 18
Nije problem sto ne radite rezervacije,kapiram , ali ako ja hocu da kupim odredjen predmet a meni devojka kaze da ceka neku devojku jos dva dana,i ja je pitam da li je predmet rezervisan,kaze nije ne radim rezervacije,mislim ko tu koga pravi budalom ? Cao, zdravo trazim dalje.
2015 10 18
rezervacije ne drzim vala nikom, nekim proverenim finim clanicama mogu da izadjem u susret, ali te su dosta retke. Ja ako kazem HOCU, to je hocu i Amin.
2015 10 18
max sto "drzim" rez, to je ako je vikend, pa cekam uplatu u pon, jer vikendom ne radi svaka posta u Srbiji, a i platni promet hoce da zezne oko leganja uplate.
2015 10 18
A što se mojih iskustava sa rez tiče, radim ih i u 80% slučajeva sam ispala budala. Ok, poslednja uspešna rezervacija je bila oko 10ak dana članici koja je proverena i sutra joj šaljem čizmice. ALI većina članica posle nekog vremena odustane A NE JAVI i to je strašno, tako da sam bukvalno sad za vikend odlučila da VIŠE NEMA REZERVACIJA [:vrtoglav]
2015 10 18
I ja sam jednom cuvala,zavlacila me je mesec dana i na kraju se nije ni javila makar da kaze izvini,necu je vise...
2015 10 19