Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Horokop :) koji ste znak i kakvi ste zapravo?

Muške i ženske duple škorpije su nebo-zemlja....hoću da kažem: SarahConnor - blago tebi...a Dinin dragi nek se pazi [:smejuljitise]
2015 10 28
emushka sve je tacno sem ljubavi na prvi pogled... pre cu pasti na inteligenciju, snalazljivot, volim jake muskarce i fizicki i psihicki.. [:lepota] al moja majka se slaze s vama da se taj moj pazi jer ja cim pocnem da se smeskam i necu da se svadjam taj bolje da bezi ko me je iznervirao [:smejuljitise] bila sam sa skorpionom i pogodite ko je vodio glavnu rec [:lepota] [:smejuljitise] ali to je jedna od najduzih i najsladjih veza sa najsladjim rumenim momkom tako da razumem SarahConnor [:osmeh] nije nikad dosadno sa skorpijama [:osmeh] a ideje koje nam padajaju na pamet? to budi bog s nama ako smo normalni [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 28
Znala sam Dina [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] A prava ljubav je zaista kod vas na prvi pogled....ako je još nemaš.....doći će ti na prvi pogled [:jezik]
2015 10 28
pa cekam ja ispred vatrogasnog kad zavrsim sa faxom, al nece nijedan vatrogasac da izadje, a ne daju mi da udjem unutra [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] kurir mi zbrisao na rehabilitaciju cim sam mu dala znak svidjanja [:smejuljitise] [:smejuljitise] svi beze [:smejuljitise] ali taj pravi na prvi pogled jos nije naisao....bas me zanima kako cu reagovati? [:osmeh] ali mora da zna da me prati i da bude ludji od mene... [:smejuljitise] mozda ga donese deda mraz [:smejuljitise]
2015 10 28
Ahahahahaaaaa, pa gde nadje vatrogasce [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] I šta kažeš, begaju od tebe [:sokiran] Čekaj ti onda Novu godinu i deda mraza [:smejuljitise]
2015 10 28
cekam bila sam dobra devojcica ove godine ahahahahahahahahahaha a ne znam oni su mi nekako .... vatrogasci... da budem fina [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 29
Dina86, kapiram ja tvoj trip za uniformu, a i škorpije se "pale" na to [:smejuljitise] Meni su oni panduri specijalci strašno nešto [:sokiran] Najveća fantazija [:poljubac]
2015 10 29
Kad smo vec kod fantazija... [slika:71da97dd-2e38-4a81-85a5-e57e3b584f66] [:smejuljitise]
2015 10 29
MajaSchatz specijalci mmmmm svidja mi se kako razmisljas [:lepota] obozavam uniformu, cak i ako odelo stoji kao saliveno ja balavim [:smejuljitise] SarahConnor Betmen jel? [:osmeh] Dobrica, sakriven iza maske, spasava svet [:kezitise]
2015 10 30
Jaoj e meni su se ti u odelima smučili jer sam svaki dan okružena njima [:smejuljitise] Ali specijalci, žandarmerija i maskirna uniforma - prelepo! [:stidljiv] [:poljubac]
2015 10 30
@maja , a sta fali tim u odelima, vidi ovog [:lepota] [slika:a32fc5be-bc10-4bf5-86eb-0268ba888606] i bez odela [:stidljiv] [slika:b82acb70-0f3e-4c18-976b-2496dd32f1b7] [:smejuljitise] [:smejatise]
2015 10 30
Odoh caskom da zapalim stan [:smejuljitise] [:smejuljitise] [slika:af022aac-04a6-4834-bfde-5875835c7465]
2015 10 30
Ma ne fali ništa, nego kažem od kako radim u firmi gde sam okružena dasama u odelima nekako mi je manji trip za te kao biznismene [:smejuljitise] Ali da su dobri, vala jesu [:poljubac]
2015 10 30
Dinaaaaaaaaaa [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen] To je to!!!!!! [:lepota] [:poljubac]
2015 10 30
@dina valjda ce i oni brzo [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] [:plakati] [:smejatise] [:smejatise]
2015 10 30