Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ko je ovde lud?

[slika:6d6498f0-3ad4-4534-b4d7-3b696039205e]
2015 10 19
evo prepiske izmedju mene i pomenute članice. čim mi nije odmah ostavila podatke, sumnjala sam... pa je počela da piše nepovezano i onda se nije javljala 6 sati, da bi mi na kraju napisala kako je odustala. Nije fer. Ja sam zvala majku da mi pošalje postom stvari (znaci ja imam trošak) kako bi ih jos jednom pregledala i prala (iako su oprane stajale u vakuum dzaku) volim da moji kupci dobiju lepu i mirisljavu, cistu garderobu. tako sam radila do sad, sto se vidi i po mojim ocenama. Mama je ipak odlucila da sedne u kola i vozi 70 km kako bi mi donela stvari i kako bih ja sto pre poslala doticnoj stvari. Ovo nije tako strasan problem, ali me je izveo iz takta i morala sam to da podelim sa vama... ovakvi ljudi se nekako moraju kazniti. da li sa banovanjem sa sajta na par dana ili nekako drugacije, ne znam, ali nije ok! Mi koji smo posteni i volimo sve da obavimo kako treba uvek nagrabusimo... a prevaranti se provlace. na slici sam obrisala svoje podatke, sve ostalo je onako kako je bilo.
2015 10 19
[slika:1c2fca3a-1d0d-4091-81a6-aabfeed5984e]
2015 10 19
Nazalost, na ovom sajtu ima puno clanica koje su neozbiljne. Iz licnog iskustva, cim vidim da je nesto sumnjivo, prekid svaki kontakt. Sa pouzdanim clanicama u startu mozemo znati da ce se saradnja dobro zavrsiti i hvala Bogu takvih jos uvek ima <3
2015 10 19
Ne vidim sto je problem ako neko odustane? Nije te prevarila nego je odustala od kupovine i nije znala da te je toliko iscimala, sumnjam da je zelela da te zezne..
2015 10 20
iskreno ne vidim vase dopisivanje a ne vidim ni sta je probelm sto je odustala to je ovde veoma cesta pojava navikni se na to treba da budes srecna sto je odustala posle 6h mogla si da cekas 6 dana pa da odustane
2015 10 20
A mogla je da posalje paket i da joj bude vracen, to je ispala i to je za negativnu a odustajanje posle 6 sati nije, jbg
2015 10 20
nisam ja njoj dala negativnu ocenu, do kupovine nije ni doslo jer se predomislila... a prvo me posteno iscimala i delovalo je da ce uzeti 100 %...
2015 10 23
Draga MarijaLP, niti je ovo što vidim u prepisci nekakvo bog zna kakvo cimanje, niti je prošlo ne znam koliko vremena od predomišljanja. Devojka ima puno pravo da se predomisli. Nije ti tražila da joj stvari označiš kao rezervisane, a i javila je blagovremeno. To što je mama sela u auto da donese stvari, zaista nema veze. Vaša odluka. Razumem da si se iznervirala, ali ovo nikako nije ni za ban ni za negativnu. Prase021 je lepo objasnila. Mogla je da ti ne javi i da jednostavno ne preuzme paket, a ti da platiš duplu poštarinu. Ipak se potrudila da bude korektna.
2015 10 23
Procitala sam sve,i zao mi je sto si iscimala mamu,ali to je nazalost samo tvoja greska,ona ti nije trazila.Smatram da je tvoja odluka bila ishitrena.Pa proslo je 6 sati? Nije ni ostavila podatke.Koliko vidim dopisivala si se maltene sama sa sobom.Tako da nemas pravo da ostavis bilo kakvu ocenu
2015 10 23
nisam joj dala nikakvu ocenu, samo sam poludela od takvih osoba, ovo nije prvi put da mi se desava. nije ona trazila da moja mama dodje i donese, ja sam fer prodavac i zelela sam da sto pre dobije zeljenu garderobu, da ne ceka par dana... ali eto, iskrenost i postenje se ne ceni na ovom sajtu...
2015 10 30