Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za adminku????

Zasto je clanica Dzodzo,koja vredja i klevece sve zivo na ovom sajtu zasticena,a clanice koje joj uzvrate istom merom budu momentalno blokirane????
2015 10 21
E to i mene zanima. Sve redom blokira ali nju NIKAD . Ok nije prevarant ima pozitivne utiske, saradjuje verovatno normalno , ali kakve uvrede pise to je strasno .
2015 10 21
DzoDzo vredja po svim osnovama . Takodje i misli da nas obicne smrtnike ponizava stim da nemamo para za bacanje, da na svaku kintu pripazimo na sta cemo da potrosimo. I da prodajemo na ovom sajtu da bi imali para za svakodnevne potrepstine. Ponizava nas sto radimo u obicnim firmama, sto ne nosimo markirane krpice, sto ne kupujemo najskuplju sminku, parfeme i donji ves. Ponizava nas po izgledu, ponizava nas i ne bira reci . Misli da je BOGINJA sajta.
2015 10 21
Blokirala je i clanice koje imaju preko 200 utisake,samo iz razloga sto su se suprostavile Dzodzo.Znaci,da li od sada treba svako kome dzodzo napise da je skot,dokona,sjasi...i tako dalje da ne nabrajam sve njene bljuvotine,da joj se jos i izvine i zahvali na lepim recima,inace ce clan koji to ne uradi i uzvrati istom merom,biti blokiran???
2015 10 21
Rekla sam u prethodnoj temi neka se napravi glasanje za BLOKIRANJE . Ili da se napise peticija ? Sajt ide u pogresnom smeru odkad je ona GLAVNA na sajtu. Nove clanice mogu samo da citaju o svadjama i uvredama. Svaka druga tema je o DzoDzo.
2015 10 21
DzoDzo prica pametno... Devojka se drzi cinjenica za razliku od npr. bebebubice... Adminka je to verovatno umela dobro i pravilno da proceni ;)
2015 10 21
Tebi ponestalo gaca? Normalno je da si na strani clanice koja podrzava to sto ti radis i samim tim odobrava i podrzava pedofiliju.Jer kako drugacije nazvati manijaka koji trazi gace od 14-ogodisnje devojcice,osim pedofilom.
2015 10 21
PAMETNO JE VREDJATI , OMALOZAVATI DRUGE ? Gde ja to zivim ? [:sokiran] Oko cinjenica nemoj ni da pricas . Devojka ne hoda na zemlji to je sigurno . Pojma nema sta je zivot i za cega vredi ziveti. Ne za njene skupe krpe , parfeme , autice sigurno !!! Postoje i nematerijalne stvari.
2015 10 21
Koji skupi avioni,kamioni bre,dzo zivi u naj obicnijem prcvarniku.
2015 10 21
Nisam primetio da DzoDzo pati od materijalizma.. A takodje nisam primetio da sam ja pedofil... To vidite samo vi blokirane clanice... zato ste i blokirane... sto iznosite lazi i sto na svaciji komentar vi imate nesto da kazete... a sebe pritom ne vidite :) srdacan pozdrav
2015 10 21
Nije pedofil nego fetista. Uziva u tudjim smrdljivim gacama .... hahahaaa... bolesno. Nadam se da ce te opet blokirati . Idi na sexy sajtove i kaci tamo da trazis prljave gace.
2015 10 21
MalaKrpica,bankar je skoro na sajtu trazio gace od 14-ogodisnje devojcice
2015 10 21
Blokirali - ne blokirali... ja sam ovde :) Hvala ti krpice, ali ne znam na koje sexy sajtove mislis... a pritom me uopste ne zanimaju bilo cije prljave gace.. nego naprotiv - nosene i to od odredjenih devojaka koje se meni dopadnu... :) znaci ne trebaju mi bilo cije - hvala :) Ja sam uvek tu... bio ja u potraznji ili ne ;) @Perjelena - trazim gacice od svih onih koje mi se dopadnu s fotografije... Ovaj sajt bi trebalo da koriste samo punoletna lica pa zaista ne mogu da gledam u pasulj da li neko krsi pravila sajta i zakone... Da li moze da mi se svidi devojka koja ima 14-16 godina... evo otvoreno mogu da kazem da moze da mi se svidi.. upoznao sam ih mnogo koje izgledaju kao da imaju preko 20... Nesto cudno?Pedofilija podrazumeva decu... a devojka od 14-15-16 godina nije dete nego starija maloletnica i moze i da se uda uz pristanak roditelja... Jel i to cudno?
2015 10 21
OPET SI U POTRAZNJI ? [:isfrustriran]
2015 10 21
Gde pise da je sajt samo za punoletna lica???
2015 10 21
1 2 3