Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta se ponekad krije pod nazivom "odlične cipele"

Drage moje,pročitajte dobro kada članica beba75 napiše da je nešto "odlično" a kada dobijete to "odlično" onda se hvatate za glavu i pokušavate da je pitate ZAŠTO NIJE NAPISANO DA JE NEŠTO OŠTEĆENO?!Suma od 400 din ne znači da je nešto loše pa sad ono- koliko para toliko muzike,nego znači da ti neko pošteno plati ono što si tražila i postavila sliku gde se vidi da su one ok i da očekuje da kažeš za oštećenja ako ih ima pa ako ta ih želi takve onda je to druga priča, .Sliku tih cipela je nećete verovati skinula sa neta tako da je nisam sačuvala ali pogledaćete našu prepisku i fotografije onoga što sam ja dobila pa prosudite same zašto je potrebna opreznost bez obzira na utiske koje je imala . [slika:6644ea87-c06b-4fcb-9418-bec1d992e029] [slika:ea97df28-3943-4cc9-8bb3-508557aec0c1] [slika:30125820-0ea0-4fb0-87cc-25f8f7a30267]
2015 10 25
[:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 10 25
Napisi koja clanica je u pitanju da bi svi znali od koga da se paze...Strasno!
2015 10 25
crne cipele od sasanka , pre 18 dana, 10:34 Draga Jelena,dobila sam cipele i pantalone koje sam tražla i malo je reci da sam ŠOKIRANA IZGLEDOM CIPELA koje si napisala da su "ODLIČNE CRNE CIPELE"!? Ovo što je ispred mene je cipela koja je izguljena do te mere da je ovako sređena ne mogu nikada obuti,U opisu je trebalo naglasiti da imaju oštećenje vidno na štikli i napred na vrhu i postaviti slike oštećenja pa onda tražiti 400 din pa ako neko ih hoće takve po toj ceni nek izvoli.Ovako ti napisa jedno a ja dobih drugo,Pantalone su u redu iako su mi male ,odgovaraju opisu,Osećam se prevarenom i uopšte mi nije prijatno da ostavljam negativnu jer ne zaslužujem kao pošten kupac da se namagarčim,zar ne!? imaš li rešenje za cipele?
2015 10 25
odlične crne cipele od sasanka , pre 19 dana, 11:50 izvinjavam se,nisam dobro napisala...zanimaju me ove crne lakovane cipele br 38 što su 400 din u kakvom su stanju? beba75 , pre 19 dana, 11:51 dobre su udobne, mozda negde malooguljene ali nista strano, ne vidi se
2015 10 25
Ovo je nenosivo, definitivno ne vredi 400 dinara i nije mi jasno kako neko to uopste moze da prodaje. Pre svega trazi joj novac, mada si opet u gubitku za postarinu... I nikad, ali nikad vise ne kupuj kada su slike sa interneta, trazi slike konkretnog predmeta, pa makar ga poklanjali... Bas sam o tom opisu: extra, odlicno, super pricala u temi od pre par dana, to nije realan opis predmeta, treba navesti ostecenja, intenzitet boje, tragove koriscenja ako ih ima... Nije korektno...
2015 10 25
sasanka , pre 17 dana, 22:59 beba75 , pre 2 dana, 11:51 dobre su udobne, mozda negde malooguljene ali nista strano, ne vidi se Ovo je tvoja rečenica koju si mi napisala a koja apsolutno ne odgovara stvarnosti! Cipele koje si poslala su totalno ishabane i nikada u životu nisam nosila ni približno nešto slično...Pogledaj malo bolje moju obuću koju prodajem,njihovo stanje pa ćeš shvatiti da ja znam hodati u štiklama a u ovim tvojim bih izgledala kao one cigančice koje se oblače pored kontejnera,Pošto vidim da ih ne želiš nazad a samim tim ni novac da vratiš,popričaću sa Adminom ovog sajta o ovoj situaciji-slikaću ih baš ovako prljave,izuljene i ofucane, pa nek on da mišljenje, Malo je reći da si me veoma neprijatno irazočarala i iznenadila beba75 , pre 16 dana, 15:56 Neznam sta da ti kazem, nikada nikog nisam prevarila u zivotu a kamo li ovde na ovom sajtu, a inace radim i prodajem i na drugim sajtovima. Necu da vracam robu koja je polovna , za 400 dinara vrede naravo inace su mnogo placene nemam nista protiv da se konsultujes sa Adminom, neka me kazni kako zasluzujem, ovo mi je prvi put da se neko zali na mene i moju robu
2015 10 25
Sasanka, mozes u utisku koji si joj napisala da ostavis i link ove teme, tako da clanice koje citaju utiske, mogu lako doci do teme i vide zbog cega je utisak negativan. Inace, nikad mi nece biti jasno kako neke devojke bez ikakve sramote uvaljuju predmete koje su za kontejner. Tuga [:tuzan]
2015 10 25
Malo su oguljene? Mnogo su placene? Sta sad, treba svaka od nas da pocne da prodaje neupotrebljive stvari jer su skupo placene pa da povratimo bar deo novca...? Neki ljudi nisu culi za bacanje... Ja ovo nikad ne bih ni pogledala a kamoli nosila, dodas jos nesto para pa kupis na Limundu bez ostecenja ili cak i nove. Pre par nedelja sam kupila nove cipele H&M na Limundu za 900 dinara...
2015 10 25
No comment. Jos jedna aljkava devojka [:isfrustriran] Jako me nervira kad prodaju nesto sto je zaista za kontejner, a napisu da je mnogo placeno. Zar je bitno koliko je placeno ako je NENOSIVO. Da li biste kupile havarisan auto koji ne moze da se vozi. Koliko god luksuzan bio [:smejuljitise] Eto isto tako...jedino da naglasite u opisu da prodajete cipele za delove (ako nekom treba stikla ili pertle) [:smejuljitise] i stavite minimalnu cenu.
2015 10 25
Malo teže baratam sa kompjuterom i sve mi ovo zadaje glavobolju...Želela sam samo da podelim sa vama svoju muku ,cipele sam bacila i od sada oprez bez obzira na utiske [:vrtoglav] Hvala vam na podršci...
2015 10 25
" za 400 din vrede naravno " ....... Pa zasto bi neko bacio u kontejner 400 + 200,300 din postarine ?????? To je isto . Ove cipele su za bacanje !!! @Baletanka , izgleda da ni pertle nisu u boljem stanju [:osmeh]
2015 10 25
Ju, ju, ju, ovo je bas sramota! Na stranu sada i cinjenica da na Limundu, Krpicama, Kupujemprodajem, mozes kupiti maltene nove cipele do 1000 dinara, svako ceni svoju robu kako zeli. Ali ako je nesto osteceno, makar i najmanje, to se MORA naglasiti. Pa necu da vracam u bob hoce li mi stici otpad, ako sam ga platila jeftino! Sa sve postarinom, to izadje oko 600 dinara, a neko za taj novac radi pola ili ceo dan. Razumem da nekome promakne neko sitno ostecenje koje zaista nije moguce odmah primetiti, dobijala sam takve predmete, pa nisam zamerila jer je moguca uvek greska, ali ovo nije moguce da neko ne primeti. "MOZDA su malo oguljene"?! Cipele izgledaju kao da je neko istrčao Fruskogorski maraton u njima. Iskreno se nadam da ces pronaci resenje, jer je, prema mom misljenju, sada vec u pitanju i osecaj ponizenja i cinjenice da je neko od tebe napravio budalu :/
2015 10 25
Odlicne su za bacanje bez razmisljanja, izgledaju kao da je neko slomio vrat u njima. [:sokiran] Pitam se kako je uopste uspela tako da ih izguli. [:sokiran] Kanta,kanta,kanta!!! [:besan] [:besan]
2015 10 25
Mene bi ovo bilo sramota da stavim i kao poklon....cipele sa mnogo manjim ostecenjima sam bacala u kontejner [:uplasen]
2015 10 25
1 2