Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pozdrav svima, jedno pitanje

Cao svima. Skoro sam se ukljucila u ovom, super je ideja za prodaju i kupovinu na ovakav nacin, sve pohvale timu, a i svim ostalim. Imam jedno pitanje, mozete me uputiti kome da pisem, primetila sam da ispod nekih od mojih slika ima opciju za dodavanje u omiljene predmete, a kod nekih nema, zasto je to tako? Hvala vam :)
2015 10 27
Draga već sam ti napisala da svoje predmete ne možeš ubaciti u omiljene [:osmeh] Takva opcija ne postoji, nešto si pomešala [:osmeh] Jedino može da ti piše da je neko drugi stavio tvoj predmet u omiljene [:poljubac]
2015 10 27
I kad neko ubaci tvoj predmet u omiljene piše ispod slike: ,,Vidite kome se sviđa (1)" , na primer, i ti klikneš i vidiš kome se sviđa
2015 10 27
Hvala ti, znam to, ali pisem zato sto ispod neke slike stoji opcija, a ispod neke ne, to pitam.
2015 10 27
E sad sam ja luda.. Objasni mi kako ti vidiš da negde ima, a da negde nema?
2015 10 27
A mozda si taj predmet vec ubacila u omiljene ? Ako nije ni to u pitanju, onda se obrati adminu
2015 10 27
Necu ja da stavljam u omiljene, to valjda drugi treba da rade. Obraticu se adm. Hvala svima na savete :)
2015 10 27
Ahahaha [:kezitise] no no no Ispod TVOJIH slika ne stoji opcija da TI dodas u omiljneo. Nego stoji KO je sve dodao taj tvoj predmet u omiljeno. Ti svoje predmete ne mozes da dodas u omiljeno. Kad odes na tudji profil e tu imas opciju Dodaj u omiljeno. Na tvom profilu ispod tvojih artikala stoji "Vidi kome se svidja". Na tudjim profilima ipsod njihovih slika stoji "Dodajte u omiljene predmete".
2015 10 27
Haha, tacno, tacno, tacno! Ja paralelno vidim moje stvari, i u medjuvremenu druge , i Honda kao "novajlija " se ubunim. Hvala vam devojke, divne ste [:poljubac]
2015 10 27
Ako ti na tvojim ne stoji tipa ,,Vidite kome se sviđa (1)" ili neki drugi broj znaci da se taj tvoj profil nikome ne dopada, tj da ga niko nije stavio u listu omiljenih predmeta dok oni gde to stoji pokazuju koliko clanica ga je stavilo u tu listu :)
2015 10 27
Hvala i tebi [:osmeh]
2015 10 28