Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

Mnogo sam zabrinuta...

Nije nista strasno..Glavni sastojak Caffetin cold je Paracetamol koji je potpuno bezbedan u trudnoci i slobodno ga(Paracetamol) mozes koristiti kada ti je nuzan. Askorbinska kiselina je vit C,ostali sastojci za kongestiju i ublazavanje kaslja nisu strasni.Nemoj puno da slusas druge,vec ako si zabrinuta ili imas dileme posavetuj se svojim lekarom.Pozdrav i da rodis zdravu i lepu bebu. :)
2015 11 09
obozavala sam odeljenje pedijatrije - uvek nasmejana lica tamo sam sretala u belim mantilima, nikada mrgude. Za pohvalu sa jedne strane, a sa druge, to tako i treba da bude nego nije pa se mi iscudjavamo i hvalimo svakoga ko se ponasa normalno [:poljubac]
2015 11 09
Uslovi rada su teski, velika odgovornost i mnogo znanja i ucenja za male pare, svakoga dana neko ima takav teret da brine o zivotima malisana, pogoto lekari i nije ni njima lako. Mada pozitivci poput mene uvek imaju osmeh na licu i zdravlje dece mi je na prvom . Pozdrav zelim vam brzo ozdravljenje :)
2015 11 09
Imate Eferalgan-paracetamol-šumeće tablete sa C vitaminom, ako nema tih sa C vitaminom, ima da se kupi običan Eferalgan i posebno C vitamin u tabletama što se gutaju, one klasične 1 na dan. To znam da je vrh, ali da li se sme u trudnoći, pojma nemam. Meni je za prehladu savršen, čak mi je to ovde na sajtu jedna članica preporučila. Brzo ozdravi [:poljubac]
2015 11 09
1 2