Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

JOS JEDNA PREVARANTKINJA

Ovo se dosta razlikuje od prethodne teme koju sam otvorila u kojoj i ajde kao moze da se progleda kroz prste ali za ovo stvarno nema opravdanja. Naime pre oko nedelju dana tacnije 5 dana posto je paket poslat 6 novembra. Doticna minionrush mi salje poruku upravo sad uvece da su patike pocepane odozdo? Ajde da nije podigla paket odma ali jeste odmah kad su stigle 7 nov. da su STVARNO bile pocepane to je mogla odmah da mi kaze! ali ja sam proverila i pre slanja im apsolutno nista nije falilo, da zanemarim da sam jos i cenu spustila i dala joj za 600, ona mi salje poruku posle 4 dana da su iscepane i da vratim pare mislim stvarno, imam slike tih patika i jasno se vidi da nista bas nije iscepano bilo kad sam poslala,ona je jedino mogla da ih iscepa i sad da pokusa da me nasamari da vratim pare. A i ja verujem nekome sa 2 negativne [:isfrustriran] I sad sta ja tu da radim ako mi ona da negativnu? iz svoje histerije?
2015 11 11
Jedino da vidiš moooožda sa Adminkom ako ti uopšte i da negativnu
2015 11 11
Ako si ti 100% sigurna da patike nisu bile pocepane onda se drzi toga,ako vec ima 2 negativne to ti pokazauje nesto.I nije ok da ti posle 4 dana kaze da su pocepane,jer pocni od sebe kad otvoris paket i vidis da predmet nije onakav kakvog ga je neka devojka opisala tj da je pocepan npr ne bi cekala 4 dana nego bi joj rekla odmah zar ne?I sta te briga ako ti da negativnu,ako si naravno u celoj prici ispala fer.
2015 11 11