Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O MOJ BOŽE

sve je to lepo, ali brate, to je KOZMETIKA, to NE MOZE i NE SME da bude fake. Ima mnogo povoljnih marki koje su prosle zdravstvene provere.
2015 11 17
Pa za 500 din mora da bude fake ako hoce za te pare mora da prihvati fake.. Za posta za sta tako i dobijes :)
2015 11 17
GR je ok, vrlo rasprostranjen. NYX je super i sama imam jedno njihovo rumenilo. Nema sile da bih Kinu nabacila na facu, posle da me lecenje dermoze kosta 50x vise od tog fejka.
2015 11 17
Deborah........ L'oreal..................... Cak i Essence..................
2015 11 17
Meni je taj Essence super njihov puder tecni je predobar.. Koristim ga vec jako dugo cak probala i skuplje ali pokazao se kao naj.
2015 11 17
essence je proveren, ja njihove maskare obozavam, isti posao mi rade kao i one od 30e. Bas bas odlicne. a onu sivo pakovanje dlakava kriva debeljuskasta cetkica necu nikad prezaliti sto je povucena i sto je bila LE. Bolje nema za sad. Bar da sam znala da ostavim cetkicu, nego bacila i kao, da kupim novu, cvrc, nema vise. nisam bas mogla da bunarim po kontejneru [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 11 17
I ja poludim kad dobijem samo upit jer se u 99% slucajeva zavrsi na tome [:besan] Dobijam ih svakodnevno ali jedan moram da izdvojim :D cak mi je i smesno bilo a za plakati je [:plakati] [:smejuljitise] Posalje devojka meni samo upit, a pritom nije nova, zna kako sajt funkcionise, ima preko 20 utisaka.. I ja posaljem moze ;) i ona ne odgovara [:plakati] [:smejuljitise] Ja pitam da li ste zainteresovani za predmet? I odgovara ona meni, citiram, "Aj videcu"! [:sokiran] Pa misliiiiim, uzas [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
I meni se to dešavalo... Prvo sam mislila da to rade asocijalne osobe željne da nekome pišu poruke, pa i iz dosade ili jednostavno kao zezaju prodavce. Ne razumem stvarno [:pospan]
2015 11 17
aura ima super rumenila, i postojana su, cena oko 400 rsd...deborah takodje ima dobra rumenila, moze se naci na snizenju za 700...NE KUPUJTE FAKE KOZMETIKU! [:uplasen] Ja sam neko ko ne stedi na kozmetici, i isprobala sam stvarno jakoo puno tecnih pudera (s tim da ja imam lep ten, ne trazim jaku pokrivenost), ali aura mi se pokazala najbolje (take care of me), gr matte ruzevi (tamne nijanse) su mi vrh, celo vece se ne pomeraju sa usana, a cena 209 rsd, samo malo googlajte, nije MAC sve sto sija [:smejuljitise] Malo sam otisla u off, izvinite [:osmeh] [:poljubac]
2015 11 17
Ova tema je sjajna [:smejuljitise] Meni je jednom devojka tražila razmenu za nove martine, koje sam procenila na 5k (u radnji su 10 000), ja ulazim na njen profil ono sve majčice i sortsevi, pa stvarno [:uplasen] A za šminku, pa već ako kupuju fejk nek kupe kod kineza za 200din a ne ovde za 1000 isto to...... Što Džo kaže, tona dobre kvalitetne šminke koja nije skupa postoji, nije mi jasno što neku teži da se ima MAC ako nema para za to, kupuj prvenstveno kvalitet a ne marku..
2015 11 17
Ma da prodajem mac rumenilo kolekcija in night,nijansa ohdarling po ceni od 4000,prilažem i fiskalni račun uz rumenilo.Čuj nje hoće za 500. [:pospan]
2015 11 17
Hhaahahahha AJ VIDECU [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] pobeda [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
[slika:39286985-d8b0-4c51-8120-231d1dc19b58]
2015 11 17
moze za 400? [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] ali i gratis ptt [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
Donosim bre lično na noge i pritom plaćam i šta ćeš popiti i pojesti [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17