Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O MOJ BOŽE

ako ces i da usisas po kuci, onda ok [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
[:smejuljitise] i veš da ti opeglam [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
I kupite nešto sa mog profila nista nisam prodala mesec dana [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
nista, cek da kupim tepihe, pa ti javljam, taman da ih istreses usput [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
Haos [:smejuljitise] [:kezitise] Inace nemam nista protiv kada mi clanica posalje upit ZELIM a pritom se samo raspituje za predmet, jer je tako mnogo lakse i brze, i ja samo kliknem na zelim i pitam sta me zanima :) Valjda zato i postoji to dugmence [:kezitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 17
I ja volim želim dugmence,al baš kad sam odlučna [:stidljiv]
2015 11 17
naked xyz [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 18
Naravno da mogu da se nađu kvalitetne stvari za male pare, to je i poenta sajta, i svi mi ovde tragamo za kvalitetnim a jeftinim stvarima, ali je za traganje istih potrebno strpljenje i vreme, a ako vam je hitno, kao što vam naslov u temi kaže, promenite taktiku, ponudite malo više isl . [:lepota] I ako ste uspeli da nađete samo jedan predmet od hiljade na sajtu, to onda i nije najbolji primer da "Može da se nađe". To je čisto moje mišljenje i neki savet [:osmeh] P.S. U krajnjem slučaju, možete da kupite kaput za 2 hiljade od te članice pa da ga kod krojača suzite, ispašće više - manje 3.000 - koliko nudite za nov [:osmeh]
2015 11 19
Aj videcu-sta cu :) Vrh :)
2015 11 20
Aleksandra, student sam i na zalost mogu da odvojim jedva te 3000. Ako bih uzala ovaj kaput ciji sam link postavila, generalno bi ceo morao da se suzava i prekraja jer sam ja bas sitna. Po meni to moze samo vrhunski krojac, cena bi bila min 3000. Los krojac bi vrv naplatio malo i upropastio stvar, a to bi bila dvostruka steta. Imam iskustva sa tim i to su bas bile bacene pare.
2015 11 20
nemoj onda pogresno da me shvatis, ali cemu potenciranje na markiranom kaputu onda? Mislim, rec markirano do 3000din je iskocila brdo puta u temama Ima i nemarkiranih koji su boljeg kvaliteta nego vecina satro brendova.
2015 11 20
Nikad me nije izdala nijedna markirana stvar radjena za zapadno trziste. Sve kinesko sto sam kupila je bilo obicno bacanje para, tako da sam naucila da ne bacam pare. Ne trazim da je od neke extra marke, trazim da je od provereme firme, sa dobrom reputacijom
2015 11 21
mislila sam na to da postoji i noname koji valja, nisam tipovala na Kineze.
2015 11 21
Aleksandra je što posto u pravu,ok student si,ali ovo nije humanitariana organizacija.Uostalom kad si kupila čizme na ovom sajtu gde ti je utisak?
2015 11 26
1 2 3