Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

Da li je i kod vas vidljiv novi izgled sajta? Kako vam se cini? 😊
pre 21 dana, 19:14
Htedoh reci bas! Sta je ovo😳
pre 21 dana, 19:15
Sta se desiloooo ovooo 😅😅
pre 21 dana, 19:16
Hahaha a joooj sad se opet treba navikavati... 😄😄
pre 21 dana, 19:19
Katastrofa, probajte uci na neki oglas, slile razbacane, uzas....
pre 21 dana, 19:20
Jedva sam skontala gde je sta😳😂😂😂 Ali je lepse , vece i preglednije! Ja gledam sa telefona inace Svidja mi se🤗 Samo se treba navici par dana sada😂😂😂
pre 21 dana, 19:22
Ovo je katastrofa. Vracajte stari dizajn hitno!! :'( :'(
pre 21 dana, 19:25
Meni nije preglednije. Klikom na oglas - fotografije manje nego pre. Ne moze se odmah proceniti stanje stvari, nego samo preko "preview image". Rezolucija jeste bolja.
pre 21 dana, 19:25
Trebace mi par dana da se naviknem. Bas su nas iznenadili.
pre 21 dana, 19:27
Mozda je preglednije da se vide slike odjednom kada se klikne na oglas, ali pre nego se klikne, posto smanjujem slike da bi ih mogla postaviti sada izgledaju nekvalitetno i nekako razvuceno. I slova preko slova na nekim opcijama, ne moze se procitati.
pre 21 dana, 19:29
Da da, bez ikakve najave.. Da li primecujete promene u broju utisaka? Meni su izgleda sada uracunati i neutralni... Imam ih vise.
pre 21 dana, 19:30
I meni je nepregledan. Slike su mnogo manje. Ne mogu lepo da vidim. Niti utisake.
pre 21 dana, 19:31
> Vanesa72: > Nema liste omiljenih Ima srculence pored slike, pa se moze videti svoja lista, ali nema dole kao pre.
pre 21 dana, 19:32
> jelena_varga: > > Vanesa72: > > Nema liste omiljenih > Ima srculence pored slike, pa se moze videti svoja lista, ali nema dole kao pre. Upravo to htedoh napisati... Trebace par dana da se priviknemo i da vidimo koje su opcije, tacnije, gde su... 😊
pre 21 dana, 19:33
Nekako mi je bas čudno , prvo sam mislila ko zna šta je… ali sve u svemu nekako mi je bas obično sad
pre 21 dana, 19:34
1 2 3 4 5 ... 11