Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

Rekla bih i da poruke ne mogu da se pisu prodavcu vise ,osim preko onog ZELIM mozda??
2024 04 08
Grozno,za sad,jedva nađoh poruke,oznake za prodat predmet,nema dobrih starih funkcija,a ovo😰
2024 04 08
> ljilja70: > I u listi gradova nema svih gradova ,samo nekolicina,,mog nema naprimer.. Iznad liste nabrojanih kucajte prvo slovo Vašeg, pa će ponuditi.
2024 04 08
Unakazili su sajt sad skroz
2024 04 08
Gde se sada listaju nedavno postavljeni predmeti? Zašto menjati nešto na šta su svi več bili navikli???
2024 04 08
> MilenaVulic: > Grozno :-( meni je bas nepregledno...Ljudi,a gde su omiljeni predmeti,nikako se ne mogu snaci? U gornjem desnom uglu, ove tri linije, pa ima srce i tu su.
2024 04 08
Neee, bas mi je bzv :(
2024 04 08
Meni je skroz nepregledno, puno bolje rešenje je stari site.
2024 04 08
> ljilja70: > Rekla bih i da poruke ne mogu da se pisu prodavcu vise ,osim preko onog ZELIM mozda?? Može, ali se mora ući u profil prodavca.
2024 04 08
> lilikao: > Ovo je katastrofa. Vracajte stari dizajn hitno!! :'( :'( SLAŽEM SE , ODVRATNO JE
2024 04 08
> Vekavele: > Gde se sada listaju nedavno postavljeni predmeti? > Zašto menjati nešto na šta su svi več bili navikli??? E ovo se ni meni ne dopada. Jedino po kategorijama može. Šteta, zanimale su me sve kategorije odjednom 🤣🤣
2024 04 08
OVO JE DEFINITNO UŽAS ŽIVI , KAKO DA APELUJEMO DA NAM VRATE ONAJ IZGLED SAJTA , MENI JE PUNO BOLJI I PREGLEDNIJI OVO NI NA ŠTA NE LIČI 😱🤮
2024 04 08
> RICHIRENA: > OVO JE DEFINITNO UŽAS ŽIVI , KAKO DA APELUJEMO DA NAM VRATE ONAJ IZGLED SAJTA , MENI JE PUNO BOLJI I PREGLEDNIJI OVO NI NA ŠTA NE LIČI 😱🤮
2024 04 08
Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta
2024 04 08
Ne mogu ni da citam ovih 5 stranica, ali verujem da su svi u saglasnosti. Dizajn manje vise, ali toliko ima gresaka i bagova svuda, sramota za IT team koji je ovo radio, ja bih razmislila o promeni profesije na njihovom mestu. I naravno da su samo unistili postojeci dizajn a i dalje nema ni jedne funkcije da poboljsa rad sajta, al nema veze sad je barem "moderan".
2024 04 08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11