Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

> AppleRed: > Kad bi imali Vinted, Krpice bi propale. Ah... vinted... kolko sam shvatila,nista bez evropske unije,mislim da je to glavni preduslov...
2024 04 10
Nikakao
2024 04 11
> lovesilver: > Imamo li nedavno postavljene? A da nije samo jedna strana.. Da, klikne se na tri crte gore desno, otvori se padajući meni, pa skroz dole opcija Kupi-Prodaj, pa tu i na Kupi...
2024 04 11
> DoliBlack: > > lovesilver: > > Imamo li nedavno postavljene? A da nije samo jedna strana.. > Da, klikne se na tri crte gore desno, otvori se padajući meni, pa skroz dole opcija Kupi-Prodaj, pa tu i na Kupi... Svi pisu za tu opciju, ali koliko ja vidim to je ipak po kategorijama, automatski ide na "Zene" kategoriju. Realno mene samo ta kategorija i zanima, ako sam u pravu, ne postoji vise kao sto je bilo "nedavno postavljeni" gde su izmesane sve kategorije, tj. svi novi postavljeni predmeti ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c3d7fd19d5d210f6679e63ceda44b5ed.jpg)
2024 04 11
jednom recju ODVRATNO! Ako hocu da pogledam neku fotku uvecano, moram da je prvo otvorim kao "vecu" pa tek onda u prirodnoj velicini....ne mogu da se "setam" levo-desno kroz fotke u prirodnoj velicini.....da ne spominjem koliko je nepregledno, opis predmata neupadljiv skroz, organizacija sajta i stranice KATASTROFA! Dok ne vrate stari sajt ja sam otisla i premestam "biznis" na drugi sajt.
2024 04 11
> DoliBlack: > > lovesilver: > > Imamo li nedavno postavljene? A da nije samo jedna strana.. > Da, klikne se na tri crte gore desno, otvori se padajući meni, pa skroz dole opcija Kupi-Prodaj, pa tu i na Kupi... Tenkju! 🧡
2024 04 12
> AnuCivopop: > jednom recju ODVRATNO! Ako hocu da pogledam neku fotku uvecano, moram da je prvo otvorim kao "vecu" pa tek onda u prirodnoj velicini....ne mogu da se "setam" levo-desno kroz fotke u prirodnoj velicini.....da ne spominjem koliko je nepregledno, opis predmata neupadljiv skroz, organizacija sajta i stranice KATASTROFA! Dok ne vrate stari sajt ja sam otisla i premestam "biznis" na drugi sajt. E bas to! Sve mogu nekako da svarim,ali to sa otvaranjem fotki je bas zesca katastrofa! A sad nesto sto sam primetila.. vidim da dobra vecina hejtuje,a da dosta mali broj blagodari promene. Zakljucak je da hejtuju kupci!! Samim tim ce dobar deo i otici jer je preglednost sajta unazadjena za jedno 380%. Cak i ja sam za ovo kratko vreme na ivici da odem posle... otvaranja sajta! Kolko.. 11 god? Prodavci za sad cute,ne kapiraju jos.. ali kad dobar deo kupaca ode,bice frke i neminovna promena.. Pre 16 godina sam kupila tus kabinu. Domaci proizvodjac,korektan kvalitet,kul cena. Svima sam je hvalila uz preporuku od srca. Pre mesec dana sam ozidala malo vecu kadicu i samim tim mi je trebala veca tus kabina. Reko.. sto je dobro ne treba menjati,a posle toliko godina je vetovatno jos bolja i kvalitetnija. Naravno da me je cena negativno sokirala,ali racunam na kvalitet. 🤣🤣🤣🤣 Nevetovatno je da neko posle toliko godina moze toliko da unazadi kvalitet!!! Aj sto vise nikada necu kupiti nista od tog proizvodjaca,vec cu svima na sva usta pricati kakvi su mutanti od nazovi firme! Od mene imaju antireklamu dok mogu da pricam. Ovaj sajt od veceras zovem "moj poliagram".
2024 04 12
Preko desktopa je katastrofa ljudi, slike su nepregledne a reklame iskaču preko celog ekrana , stvarno nije dobro odrađeno :s
2024 04 12
Ja stvarno mnogo manje ulazim na sajt, nemam zelju ni da pronadjem nesto da kupim... bas nepregledno, nadam se da ce vratiti stari inace ovako vidim da ce izgubiti mnogo ljudi koji su bili aktivni
2024 04 14
> Her_Fashion: > > DoliBlack: > > > lovesilver: > > > Imamo li nedavno postavljene? A da nije samo jedna strana.. > > Da, klikne se na tri crte gore desno, otvori se padajući meni, pa skroz dole opcija Kupi-Prodaj, pa tu i na Kupi... > Svi pisu za tu opciju, ali koliko ja vidim to je ipak po kategorijama, automatski ide na "Zene" kategoriju. Realno mene samo ta kategorija i zanima, ako sam u pravu, ne postoji vise kao sto je bilo "nedavno postavljeni" gde su izmesane sve kategorije, tj. svi novi postavljeni predmeti ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c3d7fd19d5d210f6679e63ceda44b5ed.jpg) Kako da okrecemo stranice na novo postavljene predmete?
2024 04 14
Bar je vraćena prepoznatljiva roze boja, ako je za utehu…
pre 15 dana, 20:48
Nepregledna mi je, fotografije su manje, ne mogu se lepo pogledati, i kao sto je jedna clanica napisala gore, slova preko slova kod nekih opcija… Fotografije neće lepo da mi se postave nekad, i jednom rečju - mnogo je jednostavniji bio prethodni izgled, bar meni.. I to daleko jednostavniji i lepši :)
pre 15 dana, 09:01
1 2 ... 9 10 11