Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

uzasss
2024 04 09
Meni se sviđa skroz na prvi pogled, modernizovano je, savremenije, doduše ulazim preko kompa, ali oooogromnaaaa zamerka jer nema roze slova, sad su pastelno-plava a mi nismo dečaci. Bašnedostaje ono neon-roze <3 Videćemo da li će poboljšati druge opcije, sumnjam... Ovo je treća "rekonstrukcija" sajta koju preživljavam, prvu sam najviše volela sa pozadinom na crno-bele cvećke sa haljinicama, ehhhh....
2024 04 09
> srebrna: > Meni se sviđa skroz na prvi pogled, modernizovano je, savremenije, doduše ulazim preko kompa, ali oooogromnaaaa zamerka jer nema roze slova, sad su pastelno-plava a mi nismo dečaci. Bašnedostaje ono neon-roze <3 > Videćemo da li će poboljšati druge opcije, sumnjam... > Ovo je treća "rekonstrukcija" sajta koju preživljavam, prvu sam najviše volela sa pozadinom na crno-bele cvećke sa haljinicama, ehhhh.... Ahh da,tad je baš bio lep sajt i pregledan i sve je radilo,kad se prvi put menjao bila sam od onih sto su do kraja koristili staru verziju,ali na kraju smo svi navikli na nov izgled,hteli ne hteli
2024 04 09
> kiki87: > > srebrna: > > Meni se sviđa skroz na prvi pogled, modernizovano je, savremenije, doduše ulazim preko kompa, ali oooogromnaaaa zamerka jer nema roze slova, sad su pastelno-plava a mi nismo dečaci. Bašnedostaje ono neon-roze <3 > > Videćemo da li će poboljšati druge opcije, sumnjam... > > Ovo je treća "rekonstrukcija" sajta koju preživljavam, prvu sam najviše volela sa pozadinom na crno-bele cvećke sa haljinicama, ehhhh.... > Ahh da,tad je baš bio lep sajt i pregledan i sve je radilo,kad se prvi put menjao bila sam od onih sto su do kraja koristili staru > verziju,ali na kraju smo svi navikli na nov izgled,hteli ne hteli Daaaa, ja sam isto do kraja bila na prvoj verziji i bio mi je lep taj dizajn... 😊 Secam se da smo svi bili protiv "modernizacije" a onda smo se prosto na sve navikli... Mislim, ne pitamo se mi nista... Ja se samo nadam da je sve jos uvek u fazi dorade i da nece bas ovako ostati...
2024 04 09
> Kettyyy: > > HUGO10: > > Kako ovde bilo sta kupiti kada su slike toliko premale > > Ima li resenja za ovaj preveliki problem??!! > Kada hoces da uvelicas sliku moras dugo da je drzis i kliknes na "prikazi sliku" jedino tako Na telefonu samo je rasirite i uvecate najnormalnije
2024 04 09
Ne mogu naći gde su poruke,da li me je neko kontaktirao,jel može pomoć?Ne svidja mi se uopšte
2024 04 09
Kad se pojavi Vas profil, u gornjem desnom uglu imate tri crtice, kliknite na njih i iskocice u sredini pisamce. Poslala sam Vam ja poruku.
2024 04 09
Hvala puno,probaću
2024 04 09
BAR FILTERI RADE. ako nista drugo to je napredak od jedno 80 posto
2024 04 09
Filter za boju ne radi, barem kod mene ne.. 😄
2024 04 09
Kad bi imali Vinted, Krpice bi propale.
2024 04 10
Slike proizvoda su nepregledne, jel ima nacina da se uveca neka slika?
2024 04 10
Meni su slike koje uploadujem muljave, a slikam ih jasno po danu i kad ih prebacim na komp super su kvalitet i rezolucija, ali ovde izgledaju potpuno bezveze sa ovim novim updateom. Takodje, devojke, kako uvelicavate sliku, ja dugo pritisnem kao sto su neke od vas rekle, ali to mi samo sam telefon daje opciju da sliku sacuvam, a ne da se otvori veca? Jako sam tuzna zbog ovog novog sajta…
2024 04 10
Imamo li nedavno postavljene? A da nije samo jedna strana..
2024 04 10
Ni ja tako ne mogu da uvecam sliku...
2024 04 10
1 2 ... 8 9 10 11