Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

> DoliBlack: > > Vizantija75: > > Navika je čudo. Ljudi su ovako reagovali i za neke druge sajtove ali su se privikli. > > Moraju da srede preklapanja slova,da mozda ubace boju u naslove ,vise od 5 fotografija...Snimak bi bio naucna fantastika ali ...ko zna 🫠🌪️ > Nije stvar privikavanja ako ne mogu da vidim lepo slike kad otvorim oglas. Ili ima opcija da se uvećaju? Koliko vidim na otvori fotografiju pa onda noze da se uveća ?
2024 04 08
> Vizantija75: > > DoliBlack: > > > Vizantija75: > > > Navika je čudo. Ljudi su ovako reagovali i za neke druge sajtove ali su se privikli. > > > Moraju da srede preklapanja slova,da mozda ubace boju u naslove ,vise od 5 fotografija...Snimak bi bio naucna fantastika ali ...ko zna 🫠🌪️ > > Nije stvar privikavanja ako ne mogu da vidim lepo slike kad otvorim oglas. Ili ima opcija da se uvećaju? > Koliko vidim na otvori fotografiju pa onda noze da se uveća ? Spomenuo je neko, može ali čitava peripetija, gubljenje vremena i sto klikova, a bude i mutno kad se uveća.
2024 04 08
Ovo me podseca na onaj sajt koji je ranije bio pre ropita zaboravih kako se zove isti je bio koncept opisa i slika, ooo brate navikavaj se sad na ovo pfff
2024 04 08
Nije lose, ali neke osnovne stvari koje su pre smetale su i dalje tu, npr na nekim mestima los kontrast izmedju teksta i pozadine (svetlo sivo na belo) i tekst direktno nalepljen preko naslovne slike koji se isto jedva cita. I nadam se da ce dodati dark mode tek sad vidim da se slike bas lose vide, bar na telefonu :(
2024 04 08
Ne dopada mi se uopšte,sve je nekako zbrkano,zakomplikovano,negde su mi slova jedna preko drugih,briše se i menja opis predmeta sada iznad slika pa sam greškom izbrisala nešto,ali to i nije toliki oroblem uklopi se čovek nekako,meni je najveći problem što se nekako slike ne vide dobro kao pre,pa čak i kad uvećam nije to to,nije jasno na prvi pogled pa ni na drugi,ne razumem ovu promenu bilo je mnogo jednostavnije i lepše,sad sve i da hoću da mi se nešto dopadne ništa mi se ne dopada jer su fotografije nejasne
2024 04 09
I da,sada će svakodnevnica i to potpuno jasno biti dodatne slike predmeta neretko na viber😂😂😂
2024 04 09
Ni meni se ne dopada novi izgled sajta, deluje sterilno i dosadno. 🙉
2024 04 09
Katastrofa i uzas…
2024 04 09
Ja ne mogu da se snađem. Bolje je bilo pre...😁 Sada izgleda kao da nije završen...
2024 04 09
Na dizajn cemo se navici, ja se nadam da su sredili sve sto je bagovalo i nije radilo 😂
2024 04 09
Mene bole oci kad duže gledam sajt, možda će to sad da utice na moju kupovinu 😱
2024 04 09
> Ormaricmoj86: > Mene bole oci kad duže gledam sajt, možda će to sad da utice na moju kupovinu 😱 🤣🤣🤣🤣
2024 04 09
> natalijaaa: > Na dizajn cemo se navici, ja se nadam da su sredili sve sto je bagovalo i nije radilo 😂 Nisu, izbor po kategorijama ne radi, utisci nisu razdvojeni u smislu pozitivnih i negativnih.....
2024 04 09
Drage dame, moj subjektivni osecaj je da ce znatno opasti kupoprodaje, na zalost. Ja - strastveni kupac, jednostavno ne mogu da listam sa istim zadovoljstvom kao i pre. Tako nepregledno, neprivlacno, anemicno, cak i iritirajuce. Ne da mi se kao i ranije, da liststam, i listam, i listam.... , dok ne shvatim da sam stigla do 50-60. strane, trazeci ne znam ni ja sta, a uvek nesto 'iskopam' i padne neki nepotrebno, ali slatki shopping. Sada ga, iskreno, ne listam. Dodjem do 3. stane i to je sve.... Vracam se jedino na omiljene predmete i po tome kopam....
2024 04 09
Nešto što mi se sviđa je ovo da su uveli da se vidi broj pregleda i koliko njih drži predmet u omiljenim, bez otvaranja oglasa, jer smo svi verovatno često pregledali svoje da vidimo koliko njih posmatra nešto, a sad ne moramo u svaki posebno da ulazimo.
2024 04 09
1 2 ... 6 7 8 9 10 11