Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

> FASHION.HUB: > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta AKO OVAKO BUDE NEĆE IM NIKO NI OSTATI JER STVARNO JE SMEŠNO NA ŠTA SAD LIČI
2024 04 08
> ljilja70: > Rekla bih i da poruke ne mogu da se pisu prodavcu vise ,osim preko onog ZELIM mozda?? Pisu se normalno
2024 04 08
Meni je ovo odvratno,smorila sam se
2024 04 08
> Her_Fashion: > Ne mogu ni da citam ovih 5 stranica, ali verujem da su svi u saglasnosti. Dizajn manje vise, ali toliko ima gresaka i bagova svuda, sramota za IT team koji je ovo radio, ja bih razmislila o promeni profesije na njihovom mestu. > I naravno da su samo unistili postojeci dizajn a i dalje nema ni jedne funkcije da poboljsa rad sajta, al nema veze sad je barem "moderan". BRAVO 👍🏻
2024 04 08
moji sledbenici i ja se ne snalazimo 🤕 kako je anemicno i nepregledno🤪
2024 04 08
I meni sad cudno sa novim izgledom, opet navikavanje...
2024 04 08
Poz svima Jel mi se cini ili je stari dizajn dozvoljavao pretragu foruma po kljucnoj reci, a ovaj novi to nema .. ? Ili nije imao ni stari ? Sto se novog tice, jos samo da dizajner sredi CSS, jer skoro pola teksta bude sabijeno :)
2024 04 08
> FASHION.HUB: > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta To svi kažu pa se ponovo ovde vrate 😆 surovo ali istinito. Ja prva 😂🫣😁
2024 04 08
> RICHIRENA: > > FASHION.HUB: > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > AKO OVAKO BUDE NEĆE IM NIKO NI OSTATI JER STVARNO JE SMEŠNO NA ŠTA SAD LIČI Ostace oni koji zaista vole ovaj sajt, oni koji stvarno kupuju i prodaju svoje krpice. Oni koji samo dodju da komentarisu ionako ne cine ovu zajednicu🤗
2024 04 08
Loše baš loše urađen sajt. Slova preko slova se prikazuju, fontovi jako čudni. Sajt sa svega dve boje, izgleda dosadno i zbunjujuće prilično. 🙄
2024 04 08
Auuu bas bezveze 😁 ne samo sto sam se navikla,nego je onako bilo mnogo lepše 😅
2024 04 08
Lose odradjen sajt, nepregledno, napravljen je gore od prethodnog... vratite stari sajt ukoliko je moguce, ili uradite tako da ovaj *nov* bude makar bolji od starog.....😌
2024 04 08
Meni je totalno nepregledno ovo, a da ne pricam da se predmeti tj slike losije vide , sad tek necemo moci da procenimo predmet po slikama.... ocaj
2024 04 08
Navika je čudo. Ljudi su ovako reagovali i za neke druge sajtove ali su se privikli. Moraju da srede preklapanja slova,da mozda ubace boju u naslove ,vise od 5 fotografija...Snimak bi bio naucna fantastika ali ...ko zna 🫠🌪️
2024 04 08
Uopšte mi se ne sviđa preko telefona kad gledam jer su slike u oglasu minijaturne i tekst koji je imao razmaknute redove, sada je sve kao jedna rečenica. Sve dimenzije pišu u jednom redu. Totalno nepregledno za kupca. Volim kad se radi na unapređenju, ali ovo navedeno mi je katastrofa. I ako nema opcija da se vide svi novi dodati predmeti takođe besmisleno jer retko kupujemo ciljano, već na šta se naleti. Po kategorijama u životu nisam gledala. Mada mi sve deluje kao u radu i da ćemo tek videti kad završe kako je.
2024 04 08
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 11