Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

> Oleloleeee: > Da li je i kod vas vidljiv novi izgled sajta? > Kako vam se Nepregledan i uzasan,da li moze da se vrati stari dizajn???
2024 04 08
Nikako se ne snalazim na ovom dizajnu sajta, taman sam navikla na roze. :/ Ovaj prevod pre raznosi 🤣🤯 ‘sledbenici”
2024 04 08
Sajt je stvarno promasaj ne mogu da se snadjem a kako vidim nikom se ne dopada,iskreno se nadam da cete vratiti stari sajt tj dizajn
2024 04 08
> Vanesa72: > > RICHIRENA: > > > FASHION.HUB: > > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > > AKO OVAKO BUDE NEĆE IM NIKO NI OSTATI JER STVARNO JE SMEŠNO NA ŠTA SAD LIČI > Ostace oni koji zaista vole ovaj sajt, oni koji stvarno kupuju i prodaju svoje krpice. Oni koji samo dodju da komentarisu ionako ne cine ovu zajednicu🤗 NARAVNO DA SVI ŽELE DA OSTANU ZATO I PRIČAMO O TOME ALI NIJE BITNO NEŠTO SAMO PROMENITI VEĆ DA SE PROMENI NA BOLJE A NE DA IZGLEDA KAO BUVLJA PIJACA I UZ TO NE FUNKCIONIŠE . POENTA JE DA JE URADJEN LOŠIJE NEGO ŠTO JE BIO A TREBAO BI DA ZADOVOLJI BAŠ KAKO SI REKLA ONE KOJI NA NJEMU PRODAJU I KUPUJU , DAKLE KORISNKE .
2024 04 08
> Vizantija75: > Navika je čudo. Ljudi su ovako reagovali i za neke druge sajtove ali su se privikli. > Moraju da srede preklapanja slova,da mozda ubace boju u naslove ,vise od 5 fotografija...Snimak bi bio naucna fantastika ali ...ko zna 🫠🌪️ Nije stvar privikavanja ako ne mogu da vidim lepo slike kad otvorim oglas. Ili ima opcija da se uvećaju?
2024 04 08
> RICHIRENA: > > Vanesa72: > > > RICHIRENA: > > > > FASHION.HUB: > > > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > > > AKO OVAKO BUDE NEĆE IM NIKO NI OSTATI JER STVARNO JE SMEŠNO NA ŠTA SAD LIČI > > Ostace oni koji zaista vole ovaj sajt, oni koji stvarno kupuju i prodaju svoje krpice. Oni koji samo dodju da komentarisu ionako ne cine ovu zajednicu🤗 > NARAVNO DA SVI ŽELE DA OSTANU ZATO I PRIČAMO O TOME ALI NIJE BITNO NEŠTO SAMO PROMENITI VEĆ DA SE PROMENI NA BOLJE A NE DA IZGLEDA KAO BUVLJA PIJACA I UZ TO NE FUNKCIONIŠE . POENTA JE DA JE URADJEN LOŠIJE NEGO ŠTO JE BIO A TREBAO BI DA ZADOVOLJI BAŠ KAKO SI REKLA ONE KOJI NA NJEMU PRODAJU I KUPUJU , DAKLE KORISNKE . Potpuno se slazem ja sam ozbiljan korisnik sajta i ukljucila sam puno devojaka ali iskreno sam razocarana i ako ostane ovaj dizajn sigurno cu ga napustiti,jer nije poenta samo eto tako neko je resio da menja pa s'brda s'dola
2024 04 08
> ljilja70: > Rekla bih i da poruke ne mogu da se pisu prodavcu vise ,osim preko onog ZELIM mozda?? Ja mogu
2024 04 08
> FASHION.HUB: > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta Kada hocete da uvelicate sliku predmeta dugo drzite i kliknite na prikazi sliku
2024 04 08
Kako izbaciti predmet iz liste?
2024 04 08
> masatkg: > > RICHIRENA: > > > Vanesa72: > > > > RICHIRENA: > > > > > FASHION.HUB: > > > > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > > > > AKO OVAKO BUDE NEĆE IM NIKO NI OSTATI JER STVARNO JE SMEŠNO NA ŠTA SAD LIČI > > > Ostace oni koji zaista vole ovaj sajt, oni koji stvarno kupuju i prodaju svoje krpice. Oni koji samo dodju da komentarisu ionako ne cine ovu zajednicu🤗 > > NARAVNO DA SVI ŽELE DA OSTANU ZATO I PRIČAMO O TOME ALI NIJE BITNO NEŠTO SAMO PROMENITI VEĆ DA SE PROMENI NA BOLJE A NE DA IZGLEDA KAO BUVLJA PIJACA I UZ TO NE FUNKCIONIŠE . POENTA JE DA JE URADJEN LOŠIJE NEGO ŠTO JE BIO A TREBAO BI DA ZADOVOLJI BAŠ KAKO SI REKLA ONE KOJI NA NJEMU PRODAJU I KUPUJU , DAKLE KORISNKE . > Potpuno se slazem ja sam ozbiljan korisnik sajta i ukljucila sam puno devojaka ali iskreno sam razocarana i ako ostane ovaj dizajn sigurno cu ga napustiti,jer nije poenta samo eto tako neko je resio da menja pa s'brda s'dola UPRAVO TO KAŽEM , RANIJE JE LIČILO MAKAR NA PRODAVNICE , UŠLA SAM DA IZMENIM CENE NEKIH ARTIKALA UOPŠTE NE VIDIM NI TU OPCIJU . MENI IZGLEDA DA BI OVO BOLJE URADIO NEKI KLINAC NEGO DA IZA OVOG STOJI NEKI OZBILJAN TIM JER UGLAVNOM SVI SMO SE SLOŹILI DA JE BLJAK OVO “NOVO” IZDANJE SAJTA
2024 04 08
> Oleloleeee: > Da li je i kod vas vidljiv novi izgled sajta? > Kako vam se cini? 😊 Uzasno, nepregledno, nejasno, monotono.. treba se vratiti stari izgled
2024 04 08
> Kettyyy: > > FASHION.HUB: > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > Kada hocete da uvelicate sliku predmeta dugo drzite i kliknite na prikazi sliku Mnogo je to komplikovano iskreno i gubi se vreme.
2024 04 08
Ove reklame ubijaju u pojam. 🤦🏽‍♀️💆🏽‍♀️Mogli su se vise potruditi oko dizajna.. Sve u svemu - katastrofica.
2024 04 08
> > Kada hocete da uvelicate sliku predmeta dugo drzite i kliknite na prikazi sliku > Mnogo je to komplikovano iskreno i gubi se vreme. Slazem se, ni meni se novi dizajn uopste ne dopada ali to je jedini nacin
2024 04 08
Katastrofa... Na telefonu još i nekako, kad sam ušla na kompjuteru kad me šlog nije strefio 😂
2024 04 08
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11