Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi Izgled Sajta???

Da li ste sledbenik ili foloVs? I koji vam je omiLeni predmet?
2024 04 09
> Mil011: > Da li ste sledbenik ili foloVs? I koji vam je omiLeni predmet? 😂😂
2024 04 09
Small verzija, za telefone je najnepreglednija. Na kompu izgleda još i ok... Verovatno su krenuli od desktop ka telefonu, a ne obratno kako bi trebalo da se radi dizajn. A dobro, srediće polako sve. o:)
2024 04 09
Upravo sam htela da napisem da mi je nekako sve malo nepregledno, a ulazim uvek preko telefona. Ne znam kako izgleda na racunaru, mozda je bolje...
2024 04 09
> DoliBlack: > > Kettyyy: > > > FASHION.HUB: > > > Ne mogu da vidim uvecani fotku vise, samo je malo poveća, ne bude kao pre, preko cele strane..ne mogu ni da pogledam lepo predmet koji bih kupila….miskim da je vreme da se selim sa ovog sajta > > Kada hocete da uvelicate sliku predmeta dugo drzite i kliknite na prikazi sliku > Mnogo je to komplikovano iskreno i gubi se vreme. Meni ne daje opciju prikazi sliku na telefonu. Ovaj layout fotografija je najgora stvar u ovom novom dizajnu iskreno…
2024 04 09
Ovo mu dodje kao svaka veca promena na fejsu, instagramu i ostalim drustvenim mrezama. Prvo svima bude uzasno, ali nema se gde drugde, a i vremenom se ljudi naviknu. Po bojama i izgledu bih rekla da su probali da kopiraju vinted, ali ovo je toliko nedovrseno i prepuno gresaka da vise lici na moj projekat iz web dizajna kad nisam imala vremena pa sam ukrala kodove od kolega i od 3 sajta brzinski skrpila jedan 🤦🏻‍♀️
2024 04 09
> kekakeka: > > Vekavele: > > Gde se sada listaju nedavno postavljeni predmeti? > > Zašto menjati nešto na šta su svi več bili navikli??? > E ovo se ni meni ne dopada. > Jedino po kategorijama može. > Šteta, zanimale su me sve kategorije odjednom 🤣🤣 Upravo pronašla. Kad kliknete na ove tri linije u gornjem desnom uglu, pa u kategorijama, na dnu ima kupi - prodaj, pa kupi, tu ima nedavno dodato i može da se lista po stranicama, izmešano kao pre.
2024 04 09
Kakvo divno iznenadjenje! Pa ovo je super! Ja sam odusevljena sa promenom! Konačno.. NOT
2024 04 09
Jedva se snađoh 🤣 Meni se ne dopada uopšte 🤣 Nadam se da ċe ga doraditi, jer ovakav je mnooogoo lošiji od starog, potpuno nepregledan...
2024 04 09
Meni se ne dopada ni najmanje :(
2024 04 09
> bloodytears: > Ovo me podseca na onaj sajt koji je ranije bio pre ropita zaboravih kako se zove isti je bio koncept opisa i slika, ooo brate navikavaj se sad na ovo pfff Lalafo? 😂 Lalafo je za ovo spejs šatl
2024 04 09
> SvetlanaRadic: > > bloodytears: > > Ovo me podseca na onaj sajt koji je ranije bio pre ropita zaboravih kako se zove isti je bio koncept opisa i slika, ooo brate navikavaj se sad na ovo pfff > Lalafo? 😂 Lalafo je za ovo spejs šatl Ahahahahhaha
2024 04 09
Uopste mi se ne dopada. Nepregledno je, a i upotrebljene boje su bezveze.
2024 04 09
Kako ovde bilo sta kupiti kada su slike toliko premale Ima li resenja za ovaj preveliki problem??!!
2024 04 09
> HUGO10: > Kako ovde bilo sta kupiti kada su slike toliko premale > Ima li resenja za ovaj preveliki problem??!! Kada hoces da uvelicas sliku moras dugo da je drzis i kliknes na "prikazi sliku" jedino tako
2024 04 09
1 2 ... 7 8 9 10 11