Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Za svaki slucaj

Posto postoje clanice koje preuzmu poslat predmet ali se posle toga vise nikada ne jave da kazu utiske niti isti ostave, zanima me koliko vi cuvate njihove poruke, tj. vasu dopisku, kao i slike prodatog predmeta, u slucaju da se one jave sa nekom reklamacijom da imate dokaz? Ima nas raznih ovde, pa me ne bi cudilo da se neke jave i posle par dana sa "necim", a ja ako obrisem, nemam nikakve argumente. Hvala. [:osmeh] [slika:d036cd7e-2ca0-41f4-be68-8eba239999c4] Ovde bih zivela, mislim na drvo [:smejuljitise]
2015 11 19
Sto se tice mene, cuvam sve konverzacije od kako sam pocela da se bavim prodajom. Ima clanica koje se ne javljaju nakon preuzimanja paketa ali u tom slucaju umem da budem kulturno dosadna [:smejuljitise] dok se ne izjasne da li su zadovoljne, pa tek onda brisem predmet..i naravno u kompu imam slike skoro svih prodatih predmeta. Bas se skoro provlacila tema, zasto se ne brisu prodati predmeti..u mom slucaju, ne brisem nista dok se ne javi clanica koja je predmet kupila. [:osmeh]
2015 11 19
Slike čuvam, prepisku sačuvam u vidu screen shota, i to je to, predostrožnost je majka svih stvari [:osmeh]
2015 11 19
Martita87 kao da sam ja pisala [:smejatise] Cuvam i skrinsotove predmeta sa profila, da znam sta sam tacno napisala, ako me neko optuzi da je bilo drugacije (paranoja) [:smejatise]
2015 11 19
Cuvam konverzaciju u vidu screen shota, slike predmeta u posebnom folderu a sa profila predmet obrisem kad se clanica javi da je predmet preuzela i da je sve ok. Kao i Martita, kulturno sam dosadna [:smejuljitise] u obracanju clanici da li je sve proslo kako treba prilikom preuzimanja paketa. Ali ovaj predlog Zekonjicice bih mogla da usvojim, screenshot predmeta sa profila, nisi ti blesava nimalo, sve je moguce ovde [:smejuljitise]
2015 11 19
Cuvam sve prepiske sa takvim clanicama, a slike ne brisem za svaki slucaj ali one se obrisu jer su oznacene PRODATO ali imam u racunara folder gde sam sve fotografije sacuvala od predmeta koje imam i koje sam imala u prodaji (cuvam, ne ište 'leba), sta znam sto i kazes @mesecevab sta ce im pasti na pamet. Drvo je prelepo [:lepota] Ja volim ona megalomanska i neobicna sekvoje, baobab ali najvise miris cetinara narocito posle kise [:osmeh]
2015 11 19
zekonjicica onda se razumemo [:smejatise] [:jezik]
2015 11 19
Martita87 Svaka cast, ja ne znam gde se nalazim ni sa ovih par [:smejuljitise] Ja ih ne "jurim", red je da se javi onaj ko dobije paket i ostavi utisak, dosta njih to nije ispostovalo. U pocetku sam ih prva kontaktirala, vise ne. Zbog takvih ne znam koliko da cuvam prepiske. Ja brisem iz foldera prodate predmete posle jedno dve nedelje. Mozda i rizikujem, ali... Linna Ja volim miris pokosene trave... [:osmeh]
2015 11 19
Mesecevab Veruj da mi je u haosu i inbox, i komp ali bolje za sad ovako, nekako sam mirnija i ako znam da nema razloga da neko ne bude zadovoljan jer znam sta sam prodala, ali nikad se ne zna [:smejuljitise] I naravno da "jurim" porukicom," jeste li zadovoljni" jer kao prodavac volim da znam da li sam ispunila ocekivanja kupcu, jer mi je cilj da svaki kupac bude zadovoljan. I kao sto rekoh, kulturno dosadna ali uglavnom se isplati [:smejatise] [:smejatise]
2015 11 19
p.s. Svaka cast za izuzetke..cure koje se same jave nakon preuzimanja prosto me oduseve. Pozdrav za sve njih [:kezitise] [:osmeh]
2015 11 19
Nisu samo problem kupci koji se ne jave nakon preuzimanja, već i prodavci koji ne jave da su paket poslali [:jezik] Neka osnovna kultura, po meni, je da nekoga obavestiš da li si poslao - preuzeo paket [:smejuljitise] A zatim oceniš [:osmeh]
2015 11 19
Martita Naravno, slazem se, ja inace sve do detalja islikam, tako da zaista znaju sta dobijaju, imala sam do sada samo jedno neprijatno iskustvo, sva sreca pa sam sacuvala sve i admin je to resio. Jeste, ima divnih clanica ali ima i onih koje se ne zahvale ni za paket ni za poklon kada ga posaljem [:tuzan]
2015 11 19
Aleksandra Tako je, uvek javim da sam poslala iako sam im rekla dan kada cu to uciniti, naglasim jos jednom i posaljem br posiljke u vecini slucajeva.
2015 11 19
Obavezno saljem poruke o poslatim posiljkama sa sve kodom za pracenje. To mi je rutina od pocetka. Pa ne mogu ni da zamislim da ne obavestavaju da su poslale paket, bar cisto iz predostroznosti da obaveste potencijalnog kupca da mu stize paket [:smejuljitise] Slazem se sa vama u svemu!!! [:osmeh]
2015 11 19
Uvek napišem - Poslat vam je paket, stiže tad i tad, poštarina ta i ta, broj pošiljke je taj i taj i meni je mirna glava, svoj deo sam učinila [:lepota]
2015 11 19
1 2