Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Javno izvinjenje clanici majami

Jedno izvinjenje, koje ce, nadam se, biti prihvaceno, jer je od srca. Dogovorile smo se za licno preuzimanje jutros, za koje sam se ja probudila sat vremena kasnije, tako da je clanica dosla, cekala i otisla kuci. Jako me je sramota sto se to desilo, ali moram da podelim, i neizmerno mi je krivo sto sam to dozvolila sebi i sto se desilo ovako, narocito jer je clanica divna i preljubazna... Da se pravdam, ni ne mogu, razlozi su licni, ali svakako - opravdanja nema. Odvratno sa moje strane. Nadam se da nekako mogu da se iskupim clanici, i da ce, ako nista drugo, prihvatiti moje izvinjenje. [:tuzan] Zelim joj sve najlepse..
2015 11 30
Izvinjenja imaju visoku cenu... ...cim si ti umela da se od srca izvinis, umece i ona da to prihvati... Ja bar, ne vidim zasto ne bi. Ovo javno izvinjenje znaci da postujes njeno vreme, samo si nenamerno pogresila... Ko je taj kome se takva greska nije nikad omakla...?
2015 11 30
u potpunosti mogu da je razumem kako joj je bilo ja sam danas isla na licno vise od sat vremena stajala u gradu tako da sam od danas donela odluku moze licno ali kod mene kuci inace nema vise tih para zbog kojih bi me neko ubedijo da stojim na ulici ko budala [:osmeh]
2015 11 30
jeste neodgovorno, ali se desava.lepo od tebe sto si se izvinila.;)
2015 11 30
lidija, ma opušteno, ništa strašno - bilo je lepo vreme [:jezik] šalim se naravno...svi to različito gledaju, ali svakako je neprijatno čekati nekog a taj neko ne dodje [:tuzan] e sada, ako ima valjan razlog [:jezik] kao LIejJa (šta će ti bre ova velika slova u niku, jedva te ubodoh ime) - članice će prihvatii izvinjenje, mada......kod mene to "uspavla sam se" [:vrtoglav] mrka kapa [:vrtoglav] mi malo starije (i ti lidija i tebe ubrajam u tu felu [:smejuljitise] ) smo malo drugačije, sedimo kući uveče, ne skIĆEMO se, ustajemo rano za posao i bla...bla..bla... Kada mi neko od kolega ujutru zakasni na posao - nema opravdanja...
2015 11 30
da mi je bijo malo bolji dan mozda mi i nebi smetalo to cekanje ali krenula sam od kuce povezao me muz nismo uspeli ni da izadjemo iz dvorista kola se pokvarila ja sednem na skuter kao zinat i on se ugasi na pola puta onako smrznuta ja prepesacim dva kilometra i to bukvalno trceci da nebi kasnila i onda stanem da cekam ko budala sat vremena od doticne dame nisam dobila ni objasnjenje sto je kasnila imala sam utisak da je bila u fazonu da ja treba do neba da joj budem zahvalna sto se uopste i pojavila krivo mi je samo sto ne znam koja je clanica u pitanju posto me je telefonom kontaktirala ne znam ni na koji sajt me je nasla
2015 11 30
Draga LlejJa, ono po cemu se razlikujes od vecine nas koje gresimo, a gresimo sve , je to sto si ti vrlo svesna svoje( nenamerne ) greske ,koju si cak i samoinicijativno, javno priznala. Koliko mogu da vidim majami ti nije ostavila negativan,sto znaci da je prihvatila izvinjenje. Od mene veliki plus za obe.
2015 12 01
I nema pravo da joj ostavi negativnu, jer do saradnje nije došlo, mogla je da joj ostavi samo neutralnu ocenu, ali očigledo da je devojka ok, da nije na kraj srca i prihvatila je izvinjenje.
2015 12 01
LlejJa, svaka cast za iskrenost i gest. Sigurna sam da je clanica primila izvinjenje. :) Kako to da "nije doslo so saradnje" ukoliko se druga strana ne pojavi? Pa to je ravno slanju paketa, nepreuzimanju i dvostrukoj postarini. Sta kao, nemam pravo da ostavim negativan utisak nekome sa kim sam se dogovorila da se nadjem na 17,5 km od moje kuce, koga sam cekala neko vreme, a potom se vratila kuci i nisam dobila objasnjenje zasto sam tog nekog cekala? Izvin'te, ali od mene za to idu dva negativna utiska - jedan za ispaljenu saradnju, a drugi za nekulturu.
2015 12 01
Da li članica zna za ovaj post, jer da je prihvatila izvinjenje, oglasila bi se ovde, zar ne ? [:stidljiv] Ko radi taj i greši, ali treba biti čovek i priznati svoje greške , svaka čast [:lepota]
2015 12 01
Hvala na komentarima... Mislim da se nije ulogovala jos, poslala sam joj i poruku svakako, ali nadam se da ce prihvatiti. [:tuzan] Hehe, emushka, ne skitam ni ja, nije zbog toga, ali svakako znam da opravdanja nema za takve stvari.
2015 12 01
LlejJa, znači ne skićeš se [:smejuljitise] Ma super si ti, i sve je ok [:osmeh] Meni je članica kasnila pola sata pre mesec-dva, ali sam je čekala jer mi je javila telefonom da joj suprug nije dovezo auto (inače živi u selu prema Kosmaju) a da čeka autobus koji ide ili ne ide, ne isplati se ... Čekala sam i ja [:osmeh]
2015 12 01
LlejJa, ja se nešto nosim mišlju: da se nije slučajno i ta članica uspavala [:smejuljitise] Nema je da se javi, a ti svu krivicu i odgovornost preuzela na sebe [:plakati] Svako ima pravo na svoje mišljenje: ja nisam za olako davanje negativnih ocena, pre sam za komunikaciju i rešavanje problema u pp u obostranu korist. Kao što reče snezanasnezana - nije došlo do saradnje...nazvala bih to nesporazumom i nadam se da će se rešiti. Ali i dalje me muči misao: NIJE ni ona došla [:smejuljitise]
2015 12 01
Jao emushka. [:kezitise] Verovatno ima obaveza, cekam, naravno... Clanica nije zainteresovana za dalju saradnju sa mnom, u smislu prodaje\kupovine i to je okej i razumljivo; ja sam ponudila da novcano nadoknadim trosak koji je imala zbog dolazenja, jer ne znam sta bih drugo mogla da ponudim u ovakvoj situaciji... Glupo mi je da tako ostane...
2015 12 01