Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

FashionSalad

Mmikalacki, slazem se sa tobom. Ali dal' je stvarno moguce da je to roba iz kontejnera? [:sokiran] [:sokiran] Ako je tako, to znaci da nije sigurna za koriscenje, ako je bacena znaci da nije za upotrebu... Mada verujem da ima onih sto bi kupili takve stvari bez obzira na poreklo, jer jbg marka je. STRASNO! Nisu mi jasni ni takvi prodavci, msm ono pokupih nesto sto je baceno a sad ga prodajem. [:uplasen] Generalno neka ljudi kupuju i prodaju sta hoce, ali smatram da je veoma bitno da ljudi znaju sta kupuju, tj. odakle su neke stvari. Ja i dalje ne verujem! [:znojav] [:znojav] [:znojav]
2015 12 14
Secam se ovih tema... Sta god da je od navedenih primera u pitanju (da li je istekao rok, ili je bilo u smecu) te stvari svakako nisu za upotrebu! Naravno pod uslovom da smo u pravu. E sad neko ce da zakaci samo iritaciju koze, a neko neku ozbiljniju bolestinu pa ce posle da bude kuku lele... Naravno mozda se nekome ne desi nista. Ja licno ne bih kupovala te proizvode ako imam bilo kakvu sumnju da je opasno po zdravlje. Svakako smatram da ljudi treba da znaju sta kupuju.
2015 12 14
mmikalacki je moj idol!!!! [:osmeh] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] zato bih ja ove sa Casadei čizmama i Herve Leger nošena samo jednom za 8000 dinara, poslala u rudnik!
2015 12 14
FashionLover27, prosetaj u nedelju, ako imas vremena, do pancevackog starog buvljaka da vidis brda "brendirane" kozmetike, a i one izbunarene na deponiji... da vidis ko to prodaje i po kojim cenama , ali i da vidis gomile zena kako se otimaju koja ce vise kineskih diora, lancoma i ysl da strpa u tregerice i da posle preproda kao original po firmama, komsiluku ili po sajtovima...pa i na ovom nasem. Ovo sam svojim ocima gledala letos na +40, a sva ta "kozmetika" je stajala satima na zestokom suncu.
2015 12 14
Slažem se, ali takođe morate da znate da kupujete u parfimerijama samo stvari koje imaju zaštitni hologram i ne mogu da se otvore, jer radnice u Liliju vole da isprobavaju robu koju prodaju [:smejuljitise]
2015 12 14
Ijaooooooj [:znojav] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Znaci 1. Fejkare se oglasavaju i prodaju kao originali 2. Roba je nesigurnog porekla - znaci opasna 3. Vecina kupaca nasedne jer naravno nema pojma o cemu se radi. Znaci ja sam zgrozena! E sad tek znam da ne bih nista od kozmetike uzela na ovaj nacin (od ovih sto imaju gomile i gomile koznetike na profilu). [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 12 14
I ja isto kao i Mmikalacki obozavam kozmetiku i mnogo toga zelim da probam. Odmah mi je bilo jasno da to nije njihova kozmetika (msm ni mi makeup manijaci ne posedujemo bas bas toliko) ali mi nije bilo jasno odkud im! Msm kontala sam da je kradeno ili nesto slicno, ali da je iz smeca [:besan] [:vrtoglav] to je vec previse!
2015 12 14
vidim AleksandraKraus pomenula dobro znan lanac drogerija. samo ću reći da ne kupujete parfeme u istom...
2015 12 14
I u Sephori.
2015 12 14
Složila bih se sa komentarima na prethodne dve stranice, ništa gore od šminke/kozmetike kojoj ne znate poreklo. Ko nema mnogo para, može da nabavi Golden Rose kozmetiku koja stvarno nije skupa a prilično je kvalitetna, dakle nudi dobru vrednost za taj novac. U DM-u se takođe može naći gomila proizvoda marke Balea koji mahom nisu skupi, a dosta su dobri (na Krpicama te proizvode, naravno, možete obično naći po višim cenama od onih u radnji [:stidljiv] ). Preprodavci odeće mi nikad nisu smetali niti će, zato što se, čak i ako drže jaču cenu, tačno zna ko je od njih kakav i da li je dobar za saradnju. Valjatori polovne šminke, pa, uvaljuju sve i svašta, bez srama i bez blama (čast izuzecima). Zapitajte se da li biste kupili nešto što stavljate na najveći organ na vašem telu -- kožu -- od nekoga ko toj robi ne zna poreklo! Džemper možete oprati, ali šminka kojoj je rok odavno istekao je NEUPOTREBLJIVA. Postoji razlog zašto proizvođač stavlja rok na proizvod. Ako ne pijemo mleko kome je rok istekao pre godinu dana, zašto bismo koristili šminku koja datira negde iz perioda punskih ratova? [:smejatise] Da ne pričam da sam videla svojevremeno kako jedna članica darežljivo poklanja paletu senki kakva se ne proizvodi više od 10 godina [:plakati] Uz opravdanje kako je ne prodaje, već poklanja (a rok nigde nije naveden).
2015 12 14
''Ako ne pijemo mleko kome je rok istekao pre godinu dana, zašto bismo koristili šminku koja datira negde iz perioda punskih ratova?'' UPRAVO OVO JE POENTA SVEGA!!! Kupovanje kozmetike koja je iz kontejnera je ekvivalent uzimanju hrane iz istog! Znaci odvratno. [:besan] Ali ako je neko vec svestan sta kupuje i ne smeta mu nek izvoli sto se mene tice. Problem je kada neko ne zna pa nasedne i onda bude haos [:znojav] [:isfrustriran]
2015 12 14
mmikalacki, pre dve godine sam isto svojim ocima [:smejuljitise] videla svoja dva, u djubre bacena ,parfema na istom tom buvljaku na tezgi ( citaj kartonskoj kutiji) jedne romske porodice. U parfem nije moguce zabadati prstice, ali je pitanje sta se dogadja sa sadrzajem istog kad odlezi ko zna koliko na suncu i kisi , prvo u kontejneru, pa onda na deponiji. [:uplasen]
2015 12 14
Danas sam baš skontala tu adminkinu temu o polovnoj šminki, iskreno, sudeći po temi, mislila sam da će joj prioritet biti sumnjiva šminka i fake parfemi, a ne nakit ili odeća, ali dobro... Bitno je da se zalaže za nešto [:osmeh]
2015 12 14
ma kada mogu holograme da lažiraju, šta je jedna deklaracija...
2015 12 14
auuu, ovo nisam ocekivala (za fashion i za irenu)
2015 12 14
1 2