Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ako niste znale..

Nece nestati gravitacija,niti ce proraditi vulkani gejziri crne rupe koje ce progutati pola planete zajedno sa vasim profilom na krpicama,ako neko klikne na ZELIM vas predmet jer hoce samo da se raspita bolje o istom.Takodje, nece vam puci nokat pa da morate na korekciju,niti ce vam proraditi cir na zelucu.Meni proradi kad to procitam, i momentalno vise ni ne gledam vasu ponudu. [:poljubac] [:poljubac] [:lepota]
2015 12 15
[:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 15
Uz sve to ŽELIM sve da prodam skupo [:stidljiv] [:osmeh]
2015 12 16
[:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 12 16
ja uredno odgovaram na sve poruke ali jednom u mesec dana dobijem odgovor hvala ali dobro to je stvar kulture ne smatram sebe toliko bitnom osobom da treba neke clanice da ucim sta je kultura sto se tice ZELIM kod mene je to normalno da se neko tako raspituje za neki predmet a ne da se igramo gluvih telefona jer neke clanice ne znaju da kopiraju link pa onda to dopisivanje ide u nedogled dok mi one objasne za koji predmet se raspituju [:osmeh]
2015 12 16
ja se svaki put zahvalim, a kad mi ponude manju cenu, a ja opet nemam para, zahvalim se i duplo [:smejuljitise] a sta se moze.. zivele razmene [:stidljiv]
2015 12 16
Skoro sam na jednom profilu procitala..." na glupa pitanja o razmeni ne odgovaram" [:sokiran] [:smejuljitise]
2015 12 16
ne postoje glupa pitanja samo glupi odgovori [:osmeh]
2015 12 16
Meni je to, sto rece lidija18, najlaksi nacin da se sporazumemo oko predmeta.. I da mene na taj nacin pitaju, a i ja na taj nacin pitam kada se raspitujem o predmetu.. A i brze je i jednostavnije od kopiranja linka [:lepota]
2015 12 16
Jedna clanica je cak napisala da ko klikne ZELIM a nema nameru da kupi taj predmet dobija negativnu ocenu!
2015 12 16
pa to da uradi, popila bi blok sigurno,nema negativnih bez saradnje. ju,koji bezobrazluk.. izigravanje visine, ne znam kako da to okarakterisem drugacije.
2015 12 16
Ja naletela na ovaj biser:" Ako pritisnete ZELIM, onda samo ostavljate podatke za slanje". Ne daj Boze da pitate za koju dimenziju. Ja to dugme zovem LOOK, BUT DON'T TOUCH!
2015 12 16
[slika:283a7a95-1cb2-421c-bad1-c7c316852c80]
2015 12 16