Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

obratite paznju

Ostavila mi je I negativne utiske posto sam ja njoj s pravom,ali zbog cega ona meni procitajte utisak sto mi je ostavila
2015 12 18
Najbolje je da se obratite adminki i ostavite joj link od ove teme i one slike koje ste postavili na svom profilu, pa da Vam skine negativne od te clanice. Sto se tice te clanice koja Vam je ovo uvalila, za takve je najbolje da se uvede odmah blokada na pocetku, a ne cekati jos clanica kojima ce prodavati-uvaljivati, znaci veliki pokazatelj je ako neko ima dve negativne o ovakvim saradnjam, trecu joj ne treba dozvoliti, treba momentalno blokirati-banovati. Ono napisano "kunem se u moje dete..." ne bih komentarisala [:vrtoglav] [:tuzan]
2015 12 18
Užas [:vrtoglav]
2015 12 18
Nije mi jasno kako se ljudi prodaju tako jeftino?! Cu, "kunem se u moje dete" [:vrtoglav] Kako ljudi mogu da se svadjaju, prete, nerviraju se, zbog par krpica?! Mamu mu j****, budi iskren, napisi kako stoje stvari, pokloni! Ako nekome poklonis, moze samo duplo da ti se vrati! Isto vazi i za obrnuto [:poljubac]
2015 12 18
uzas poslala mi por da sam sama iscepala jaknu luda sam da dam pare jos i da je cepam da je nisam mozda i iznosala.jos i da joj izbrisem negativnu pa ce ona meni.
2015 12 18
zdravo :) od Jovana0604 , pre 7 sata Sama si tu rupu na jakni napravila i sad ispada da sam ti ja poslala pocepanu jaknu...kako te nije sramota i jos mi stavljas negativnu...Pa sad reci da li si ti ispala covek...? Ako budes zelela da izbrisemo utiske i stavimo normalnejavi se... danijels , pre 4 minuta da luda sam da platim jaknu i da je jos cepam kretenu nismo svi podli kao ti ne pada mi napamet da brisem negativnu zasluzujes jos 100 negativni
2015 12 18
evo prepiske iz razgovora
2015 12 18
1 2