Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ne radi mi ona lupica za pretragu u gornjem levom uglu.
2016 01 11
Sajt je divan, medjutim: 1. Poruke nisu oznacene 2. Stari lajkovi anulurani, a novi se ne prikazuju... kod svakog artikla mi je 0 3.Vip clan sam, ali pozadinu niti mogu birati niti postaviti svoju, nadam se da ce se to vremenom srediti. Srdacan pozdrav!
2016 01 11
Ne mogu da postavim predmete (sve funkcionise do pritiska na dugme "postavi predmet" kada se nista ne dogadja), takodje imam manje utisaka...
2016 01 11
Nemam vise opciju omiljeni predmet.Tacnije,moji predmeti nemaju.
2016 01 11
pojavio mi se broj clanica kojima se svidjaju moji predmeti i mogla sam da vidim a onda je to nestalo sada ih nema. jel to kod svakoga ili samo meni nesto ne funkcionise?
2016 01 11
Pohvale za nov dizajn, divan je. :) Imam problem da izmenim predmet, ne mogu da ubacim jos slika tj. mogu ali nece da se sacuva izmena. :)
2016 01 11
Ceo dan pokušavam da ubacim predmet, ne reaguje sajt. Probala sam i preko foruma, ništa.
2016 01 11
Ne znam zasto,ali ne mogu da vidim koliko je clanica lajkovalo neki moj predmet i ne znam kako se sada listaju omiljeni predmeti? Nema vise stranica sa brojevima,nego idu random nekako.. I sada kada stize mail na tel ili komp ne pise sadrzaj poruke, jel to svima ili samo meni?
2016 01 11
Ja imam malih problema oko poruka ... nikako da otvorim da je procitam pa da odgovorim na istu.... ili ne znam sta treba da uradim... :(
2016 01 11
> masha3: > Ja imam malih problema oko poruka ... nikako da otvorim da je procitam pa da odgovorim na istu.... ili ne znam sta treba da uradim... :( Samo klikni na prazno mesto u poruci i trebalo bi da ti otvori.
2016 01 11
Poštovana, Imam problem sa postavljanjem predmeta, popunim sva prazna polja i kada pritisnem "postavite predmet" ništa se ne događa. ,:(
2016 01 11
sajt je u opsanom bug-u.pre je bio mnogo bolji.nadam se da ce se greske kojih ima mnogoooo ispraviti u neko skorije vreme......
2016 01 11
Zasto ne mogu da vidim slike? Nijedna slika nece da mi se ocita. :)
2016 01 11
Na 17 str. sam se žalila... ali moram da priznam da nije bio bug u pitanju! Nisu mi slike bile problem nego TAGOVI. Ako ih imate više od 5 neće da sačuva izmene! Treba suvišne tagove obrisati i sve promene budu sačuvane! :-)
2016 01 11
OlgaAN, hvala na savetu uvezi brzog listanja dugačkih tema!!! Toga se nikad ne bih setila! Još jednom-hvala.
2016 01 11
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 110