Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Admini koristite srpski
2016 01 10
Meni se ne svidja sto vise ne mozemo procitati poruku na mail-u. Samo pise da je stigla i od koga, ali vise ne mozemo videti sadrzaj poruke putem mail-a.
2016 01 10
Admin se uopšte ne javlja, niti se rešavaju problemi.....Bezveze..
2016 01 10
Klasika, kao da im je cilj da krpice puknu
2016 01 10
Administratore, registratore, direktore...ili šta ste, poslala sam sinoć, slovima i brojem 3(TRI) mail-a, da bih nekako došla do Vas. Unakazila ovo moje ćokotalo. Nekako mi se čini normalnim da mi odgovorite, ali verovatno grešim. Umesto Vašeg, stigao mi je mail "ćuretina za dve osobe".
2016 01 10
djeronimo," curetina za dve osobe " hahahahahaaaaa ...
2016 01 10
Ahahahahaha!!! Evo i bisera, usred tuge... :-D Sto se tice postavljanja predmeta, kod tagova nije u pitanju rec od 6 slova, nego 6 tagova (reci), ne moze vise od sest da se navede. A sto se tice kliktanja za postavljanje predmeta, proverite da li ste unele sve trazene podatke. Ja sam postavila lak za nokte i izricito je trazio materijal i velicinu (nidje veze) pa tek kad sam ukucala neke gluposti, postavio je predmet. Pokusajte sa takvim stvarima. Meni za sada sve manje vise funkcionise, ali mi se i dalje ne dopada... Prosto, moram da prokomentarisem... :-)
2016 01 10
Pozdrav Nemogu uopste da citam poruke :-( udjem u razovore ali nijedan razgovor nece da mi otvori?? Molim te devojke me cekaju za odgovore
2016 01 10
mislim da i meni fale utisci
2016 01 10
Kako da koristim stari profil, posto vidim da pisete da moze? Nista mi ne radi, ali bas nista........
2016 01 10
ima greske u postavljanju predmeta okrece ih naopako i gde se mogu pogledati najnovije ubaceni?
2016 01 10
Ne mogu da objavim nove krpice,ne mogu da oznacim neku stvar da je prodata ili da je izmenim. Ne funkcionise ni deo sa postavkama tj pozadina,naslov stranice i deo o meni koji zelim da izmenim. Uglavnom dosta toga ne funkcionise.
2016 01 10
Mozda je vec navedeno ali tema je dostigla preko 16 strana i nisam bas pratila i citala ali napisacu ove greske, pa ako mogu da se isprave. -Ranije na straoj verziji kada neka tema ima puno strana, bila je opcija da se moze pogledati ili pratiti sta je poslednje napisano tj dodato sa onom malom crnom strelicom pored koje je bilo ispisano ime i ko je postovo poslednji, a toga nema na novoj verziji, pa smatram da je npr Crna Lista veoma teska za pracenje jer trenutno ima 182. strane, a nova verzija ne nudi da se pogleda samo poslednja za sve koji su pratili nego mora da se lista redom ili preskakanje po pet stranica i prsti utrnu dok ne isklikcem do te 182. strane, ovo je samo jedan primer, a takvih forumskih tema ima nekoliko.
2016 01 10
U stvari sad sam se setila da sam neke primedbe vec i navela. -Nema vise ni opcija da pregledas neciji profil poredjaj po ceni ili po nazivu. -Omiljeni predmeti nemaju opciju da se pogledaju listanjem po brojevima stranica, nego svaki put moram da kliknem na CLANU SE SVIDJA i dobijem neku zbrkanu stranicu sa nekim haoticnim izborom prikaza mojih omiljenih predmeta. -Ne radi ni ovo Skorasnje teme, ne moze da se klikne na to kao ranije, pa da se pregleda, a to isto ne dozvoljava ni na Popularnim temama, nema ni Pracene teme, ni Najpopularnije teme, moze samo pojedinacno. -Tu je takodje nestalo i pregled tema Vruce i Popularno, sada ima samo da se postavi Nova tema. -Jos samo ovo da dodam, ranije na pocetku stranice Home bio je pregled Najpopularnije to su sada Popularni artikli, pa zatim Novosti na blogu, tu su sada Top clanovi -totalno bezveze postavljeni po sredini home stranice, kad se mogu naci u opciji kao i ranije Clanovi koja i sada postoji na novoj, tako da je visak, a ujedno ispadne kao placeni profili na koje neko nov prvo naidje u pretrazi, ispada da su privilegovani naspram svih clanova na sajtu jer su na udarnoj stranici, ispod toga su Kolekcije koje su isto visak jer imamo ih sa strane kao i ranije sto je bio slucaj, a nemamo Najnovije postavljene predmete tj imamo ali ih jedva ugledamo u opciji Svi artikli, koju su mnogi videli i gde su mnogi i prodali kada izbace i postave novi artikal.
2016 01 10
Odmaraju moderatori, tehničari i admini, praznici su bili, gde se žurite, možemo mi da trpimo bagove, i ovako se ništa ne pitaju korisnici sajta :p
2016 01 10
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 110