Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Olga, zasto se tvoj avatar "pokrece"? o.O :D
2016 01 08
1. Kad napravim kolekciju i zelim nesto da izmenim, tj kreiram kolekciju opet, izgube se krpice, i nista ne stoji kako treba. 2. Zasto ne pise kolko ljudi su pogledali kolekcije?
2016 01 08
Lelee citam ovo vase i nema sanse da sama predjem na novu verziju, meni stara jos funkcionise i nemam nijedan prooblem. I ja se pitam Prakilice, to sam videla i kod clanice sahared cini mi se. Bas je zanimljivo :)
2016 01 09
Devojke nemojte se ljutiti, ali ako vec vidite da je neko napisao nesto sa cime se slazete, tipa da vam se desilo nesto sto i njima, nemojte bez veze pretpavati sajt, opterecujemo adminaa
2016 01 09
> Prakilica: > Olga, zasto se tvoj avatar "pokrece"? o.O :D zato sto je gif, a ne jpg, a pre nismo mogli to da skontamo
2016 01 09
Kretanje je zdravo...pogotovo posle ovog praznicnog krkanja.. :D ))) Da, to je gif ...
2016 01 09
Mene zanima kako se sad na sajtu gledaju nedavno postavljeni predmeti?
2016 01 09
kliknes gore na mojekrpice, pa ne na poularni artikli, nego na svi artikli, pa prodjes par redova gde pise promovirani artikli, pa ispod toga pocinju svi....
2016 01 09
Obrisani su mi utisci, imala sam 111, a sad 104...
2016 01 09
Nisu obrisani, nego se ne racunaju neutralni utisci
2016 01 09
Hocemo moci da vidimo nasu listu predmeta koji nam se svidjaju ? ja nmg to da nadjem, tj nisam mogla, a sad sam se vratila na stari dizajn
2016 01 09
Ko ne može da izmeni predmet-proverite tagove, ne smeju da imaju manje od 6 slova (ako ste na staroj verziji stavili neki sa manje, morate da ga izbrišete, npr. ja brišem "roze", "brus", "čipka" itd). Da li je moguće možda ukinuti to sa minimum 6 slova? Pošto dosta bitnih reči ne može da se stavi u tag. Hvala. 😃 Iii, kad se klikne na opciju izmene poruke, ovde, pojavi se samo deo teksta, ne i cela poruka.
2016 01 09
bubabuba, juce sam postavila novi predmet i imam samo jedan tag..ruz, znaci 3 slova.
2016 01 09
Kako da obrisem neku temu koju sam postavila i kako da izbacim neke predmete iz omiljenih?
2016 01 09
> PrincessX: > Ne vidim broj članova kojima se sviđa neki moj artikal. > Potrebno je prevesti neke reči u Uslugama. > :") > Najbitnije: dobila sam poruku, ali nema mi nikakvog obaveštenja, ne stoji Razgovori (1) ili nešto slično pa tako moram u to stalno da ulazim da proveravam. Ni ja ne vidim broj clanova kojima se svidja neki artikal...
2016 01 09
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 110