Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Da li neko uopste cita ovde sta druge clanice pisu ili samo pretrpava temu istim problemima???
2016 01 09
Takodje mi je smanjen broj utisaka. Sa nekoliko clanica sam saradjivala vise puta, zasto bi neutralni utisci bili obrisani?
2016 01 09
> OlgaAN: > bubabuba, juce sam postavila novi predmet i imam samo jedan tag..ruz, znaci 3 slova. Ozbiljno? Ja sam postavljala juče valjda, ili kad je već prvi dan bio, i baš je pisalo da ne može ispod 6 karaktera, pa sam pobrisala pola. I sad kad hoću da napravim izmenu negde neće da mi sačuva dok ne pobrišem te stare kraće tagove, posle toga bude ok. :s
2016 01 09
Zasto nema nikakvih filtera za predmete kao na starom sajtu? Npr. kada udjete na odecu, nemate podvrstu haljine, pantalone itd. Isto tako, nema velicina, ne mozete oznaciti S, M, L za velicinu, niti grad iz koga je prodavac.
2016 01 09
Da li se vama otvaraju druga, treća i ostale slike predmeta koji se prodaje? Ja mogu da vidim samo prvu, naslovnu sliku artikla i nijednu drugu. >Ni sa strelicama levo-desno, ni klikom na drugu sliku. Prosto samo stoji ona naslovna.
2016 01 09
Da pitam i ja... Od jutros ne mogu nista da okacim na stranicu. Problem do stranice ili...?
2016 01 09
Zašto nema nekog dugmića koji će nas odvesti na poslednju stranicu teme? Neke imaju i po 700 odgovora (kao na primer Ko radi razmene) i šta sad, da klikćemo do besvesti dok ne dođem do poslednje?! :D Nekad želim samo nešto da pročitam...
2016 01 09
Ako je moguce, vratite opciju sortiranja, konkretno sortiranja po ceni, da, neki od nas i to rade :) Mnogo je bolje imati opciju sortiranja po ceni nego onaj scroll bar od 0 do beskonacnog na kom mi je poslednja cena 790din.. Kada je sortiranje po velicini u pitanju, kada otkacim zeljenu velicinu koja treba da mi bude sortirana, izadju mi i druge velicine bez obzira na sortiranje. Takodje, danas kad sam postavila jedan proizvod i zaboravila nesto da dodam, kada sam htela da izmenim, nije htelo da prihvati moju izmenu, tj koliko god sam ja kliktala na "Sačuvajte predmet" nakon unete izmene, nista se ne desava.
2016 01 09
Meni ne radi opcija za "poslati poruku" niti za "zelim ovo", tako da celo vece ne mogu nikome da posaljem poruku. Ne radi mi ni opcija "izmeni"...
2016 01 09
Zasto kod drugih clanova ne mozemo da pogledamo koliko utisaka ima kao kupac a koliko kao prodavac? Nadam se da ce se ovaj problem ispraviti, jer je zaista delikatno citati i sabirati utiske kod clanova :)
2016 01 10
Mozda je neka trenutna greska, ali trazim helanke i ne mogu da odaberem zeljenu velicinu, tj izlaze mi sve moguce helanke na sajtu, kada kliknem na "velicina" ne pojavljuje se nista, kao da dugme nije aktivno..
2016 01 10
Ne prijavljujem bag, dosla sam samo da kazem da sve izgleda jako kul 😃
2016 01 10
Znam da je gif, iznenadilo me je sto neke sitnice odlicno funkcionisu, a neke koje su nam bitnije ne funkcionisu. :D Ja imam problem sa "Postavite predmet", ne funkcionise to dugme, niti me vraca na nesto, kada kliknem, samo ne zeli da izvrsi komandu. Sve sam unela pravilno, ali to dugme ne radi. Zato jos uvek koristim stari, nocas sam dodala predmete skoro bez problema na starom dizajnu.
2016 01 10
> sofijasan: > Da li se vama otvaraju druga, treća i ostale slike predmeta koji se prodaje? Ja mogu da vidim samo prvu, naslovnu sliku artikla i nijednu drugu. >Ni sa strelicama levo-desno, ni klikom na drugu sliku. Prosto samo stoji ona naslovna. Meni se prikazuju na oba nacina
2016 01 10
Lep novi izgled za oko a što se kvalitetza tiče - greške na svakom koraku. 1. Nema notifikacija kada ti stigne poruka (kada gledaš s telefona, s kompa nisam ni gledala jer još koristim staru verziju), 2. Nema šanse da vidiš koliko ti artikli imaju svidjanja, 3. Pošto je ovo Srbija, moderatori koristite SRPSKI JEZIK jer ste u Srbiji, a ne u hrvatskoj, 4. Smanjen mi broj utisaka... ...ovo je samo u prvih par sati što sam primetila. Dokle god mogu koristiću staru verziju
2016 01 10
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 110