Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Platila sam reklamu Promovisani artikli ali ne mogu da odaberem predmet, ne izlaze mi slike.
2016 01 08
Baner sliku ne mogu da stavim, satima sam cekala i nista...
2016 01 08
Zasto ste izbacili neutralne utiske? Oni su vrlo bitini, jer mnogi sadrze poruke upozorenja ako nesto nije ispostovano ili je prodavac tj. kupac bio nekorektan. Njih ne smete izbaciti ni u kom slucaju. Sada ce svi nekorektni korisnici biti u prednosti jer ste im automatski uklonili veliku mrlju sa profila.
2016 01 08
> daca013: > Zasto ste izbacili neutralne utiske? > Oni su vrlo bitini, jer mnogi sadrze poruke upozorenja ako nesto nije ispostovano ili je prodavac tj. kupac bio nekorektan. > Njih ne smete izbaciti ni u kom slucaju. > Sada ce svi nekorektni korisnici biti u prednosti jer ste im automatski uklonili veliku mrlju sa profila. Sa ovim se potpuno slazem.
2016 01 08
Ja ne mogu da uđem u predmet i izvršim izmenu. Npr, hoću da ubacim mere farmerica, a ne mogu. Kad kliknem na "izmeni" samo mi se ponovo otvori moja stranica sa svim artiklima.
2016 01 08
Bilo bi dobro da vidimo, kao sto smo u staroj verziji mogli, kada je neki korisnik bio aktivan. Mislim da je bezveze sto se brisu neutralni utisci, jer su mi oni mahom bili najdrazi, to su devojke sa kojima sam imala vise saradnji i koje sam bas zgotivila, tako da mi je krivo sto ih nemam vise. Iskreno, originalnija mi je bila pozadina sajta u staroj verziji, prijatnija za oko i manje konfuzna, dok ova nova lici na neke druge sajtove, sto mi se uopste ne dopada. Stvarno mi je tesko da se orjentisem, mislim da bi trebalo uprostiti dosta stvari, obrisati clanice koje nisu aktivne godinama ovde, dodati mogucnost da ima vise pozitivnih utisaka , jer, zasto nas ne bi neko pohvalio vise puta ako oseca potrebu prilikom vise uspesnih saradnji? Ovo je ipak sajt za razonodu, mislim da bi trebalo, vodeci se time, da bude jednostavan i zabavan, kao sto je bio do pre par dana. Stvarno je za pohvalu sto radite na sajtu i sto se trudite, ali mislim da dobre stvari ne treba menjati, ili bar osnove dobrih stvari. Ali, kako god, valjda cemo se navici vec... :)
2016 01 08
Kada odem na Postavke, i zelim da promenim profil, konkretno, da stavim sliku i promenim opis profila, na kraju nemam gde da potvrdim. POMOĆ!
2016 01 08
Ne mogu ili ne umem da se vratim na staru verziju sajta, koja je po mom misljenju jednostavnija, preglednija, cak i simpaticnija sa svojim pomalo vintage dizajnom.... Verovatno cu se navici i na ovaj novi, ali iskreno do sad nisam primetila nista sto mi se ili vise svidja ili je brze, funkcionalnije (kako da koristim staru verziju..postoji li jos uvek mogucnost????) Slazem se takodje sa misljenjima ostalih clanica, ne vidi se odakle je clanica, ne mogu da vidim sta je novo dodato...
2016 01 08
Evo ja imam zamerku.Prvo pohvala sto je optimizovano za mobilni prikaz s'obzirom da uglavnom samo preko moba i gledam,lakse mi.A zamerka je ta sto preko mobilnog nemam opcije.Kad udjem npr u Obucu,moram sve da gledam,nemam gde da oznacim opciju na stiklu,patike,cizme... To vazi i za sve ostale kategorije. I jedna sugestija,kad je vec izgled promenjen,mogli bi ste da promenite i podkategorije posto je vecina realno bezveze.
2016 01 08
Ja pokusavam neke predmete da obrisem i izmenim , ali nece , samo se osvezi stranica :D
2016 01 08
Sve ce se ovo drasticno odraziti na ionako vec slabu prodaju na sajtu :/
2016 01 08
Nema podkategorija, nema poredjaj po ceni, datumu ili kako god; brisane poruke su vracene bez veze..Sve to vec znate. Trenutno nema mnogo vajde od sajta, nadam se da ce uskoro biti sredjen.
2016 01 08
Ne mogu da postavim nove predmete, učita sve slike ali na kraju dugme za "Postavi" jednostavno ne radi...
2016 01 08
Da li postoji posebna opcija za razmenu? Ne nalazim nigde polje. Kako sada ovo funkcionise?
2016 01 08
Ja nema teorija da pretrazim sajt,u liniji search ukucam sta zelim medjutim kada kliknem na lupu za pretrazivanje nista se ne desava.Zna li neko resenje?
2016 01 08
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 110