Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Nikako ne mogu da otvorim ni stare ni nove poruke. Ne mogu da postavim nove predmete.
2016 01 08
U ovom momentu ovaj sajt je beskoristan : ne možemo da ostvarimo osnovnu međusobnu komunikaciju bez koje ne možemo da finalizujemo posao. Znaći,ne funkcionišu poruke, slike, "želim" ili pošalji poruku .... 😦 Ako menjamo skriptu, ako želimo da napredujemo onda sve treba da bude efikasnije, preglednije , funkcionalnije, brže, bolje. Ova skripta nas je zakopala. Da ne funkcioniše jedna ili dve stavke bilo bi razumljivo ali ovde ne funkcioniše ništa.
2016 01 08
Nema najnovijih predmeta? Vidim da dosta njih pita, nema odgovora...
2016 01 08
Ja imam problem sa postavljanjem novih predmeta, cim sve popunim, i pokusam da kliknem 'postavi predmet' nista se ne desava ma koliko puta pokusavala
2016 01 08
Vidim samo prvu "uveličanu" sliku koja je postavljena, ostale vidim ali ne mogu da ih vidim "uveličane".
2016 01 08
Osim FORUMA ovde AMA BAS NISTA ne radi kako treba. Ako je to bio krajnji cilj, onda je USPEO
2016 01 08
Pokušala da izmenim predmet, pošto su slike misteriozno nestale, opet, sa 5 na 3, i ... ništa... kliknem na sačuvaj, i ništa se nije promenilo. A i neko je rekao da možemo ostavljati više od 1 pozitivnog utiska jednoj osobi ? Ako je tako, meni ne radi, ne mogu opet oceniti kupca pozitivno. I vratite neutralne utiske, nebuloza je obrisati ih, prvo zbog upozorenja na neke manje prevarante, drugo, jer ne možemo dati 2 pozitivna utiska, i zašto bi se nekome smanjivali silni utisci koji su zasluženi?
2016 01 08
Kada se klikne na "praćene teme" ne otvara širi spisak već na početnu foruma
2016 01 08
I dalje ne vidim ko je stavio neki od mojih predmeta u omiljene.. Zašto?
2016 01 08
Isti problen i kod mene, vec skoro mesec dana ne mogu da postavim nista. Sada sam presla na novi dizajn i opet isto. Takodje, ne vidim ni kada mi neko posalje poruku, nema broja u zagradi. > ilajdza90: > Ja uopste ne mogu da postavim predmet...jel ja negde gresim il o cemu se radi? kad pritisnem SACUVAJ, on ne reaguje...sta da radim? hvala na odgovoru...pozz
2016 01 08
I Hrvati su promenili dizajn i imaju generalno iste probleme i zastoje u funkcionisanju sajta. Znači da je problem u srkripti nije u adminu. Potpuno sam sigurna da moramo biti strpljivi dok se sve ne sredi !
2016 01 08
> tanjicanovisad: > I dalje ne vidim ko je stavio neki od mojih predmeta u omiljene.. Zašto? Isti problem,kod drugih vidim kod mene ne. Vidim da dosta vas ima problema sa otvaranjem poruka ja ulazim preko telefona i radi super tj poruke mogu da otvorim sve poruke
2016 01 08
Sa ovom novom skriptom ama bas nista ne funkcionise. Juce sam mislila da je u pitanju samo navika, ali danas uopste ne mislim tako. Katastrofa je
2016 01 08
kada udjes na svoj profil ne vidi se kome se svidju neke tvoje stvari. (ili ja to ne mogu da pronadjem) predlog da se izbrisu clanovi i njihovi predmeti koji nisu aktivni mesecima, godinama, ak oje to moguce. da se napravi kategorija novo i polovno, jer neko ne stavlja u naslovu da je novo.
2016 01 08
takodje ne viidi se koliko stvari je medju omiljenima, kao pre
2016 01 08
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 110