Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja cesto imam osecaj da ljudi ovde sve hoce za dz

Moja je duznost da u samom opisu napisem kakvo je pravo stanje stvari, kome se ne dopada ne mora da kupi i to je to. A uostalom svako ima pravo da napise sta zeli. Kada budu postojale kategorije kao na kupindu i limundu, sve ce biti mnogo jasnije i nece biti mnogo dileme da li je nesto novo ili kao novo, a do tada moramo da se snalazimo ako hocemo nesto da prodamo u moru prodavaca :)
2016 01 11
Ako tražim nešto Novo, i naiđem na nešto čiji je naziv Novo, a piše da je korišćeno, jednostavno ga neću kupiti, ne vidim da je lažan naziv neko snalaženje u moru prodavaca, iskreno.
2016 01 11
SandraKg93, za to ti mogu biti obrisani predmeti... (: SofijaSivac Našla sam je bila već preko tvojih utisaka, zanimalo me je, nego nisam htela ja da kačim. :D Vidiš da je već imala i profil blokiran i neke negativne, verovatno je nešto slično i mutila...
2016 01 12
Drago mi je da ste otvorile temu za cene, zanimali su me utisci... Ja drzim niske cene, bar 2 puta nize nego u radnji, i onda vidim isti artikal za 2,3 vise novca koji bude prodat za dva dana (posebno od ovih uvek najaktivnijih clanica) i nikako mi nije jasna logika...Ako je nekome jasno vrlo rado bih cula misljenja... A sto se visine cena tice, ja lakse prodajem skuplje stvari, stavis na 100, 200 dinara, kao da bi brze i prodao i obradovao nekoga sa manjim budzetom i nista... Jos u razmeni svi nude prema tim cenama i prave se ludi da ne znaju koliko sta kosta samo zato jer su polovnu mango majicu procenili na 1200 din lol :)
2016 01 13
Zato što se te Najaktivnije članice, da kažem Komercijalne prodavačice i prodavci, najlakše nađu, non stop stavljaju stvari a i vidiš ih odmah čim klikneš na Najaktivnije korisnike. Koga mrzi ili ne zna da traži jeftinije, kupiće od njih, to je to.
2016 01 13
U pravu si Aleksandra
2016 01 14
1 2 3